Dřevěné palety, bedny i jiné dřevěné obaly od českého výrobce

Dřevěné palety, dřevěné bedny i dřevěné obaly všeho druhu seženete v nabídce společnosti Pila Benda. Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí a výroba palet u nás probíhá od počátečního kácení stromů a zpracování dřeva až po závěrečnou dopravu přímo k zákazníkovi. Pokud i vy sháníte někoho, kdo se v oblasti zpracování dřeva skutečně vyzná, neváhejte a obraťte se na nás.

poctivá výroba palet, beden a dřevěných obalů

Dřevovýroba s tradicí – palety, bedny a další

Ptáte se, proč nakupovat dřevěné palety a dřevěné bedny zrovna na Pile Benda? Náš pilařský provoz funguje již od roku 1944. Všem zákazníkům nabízíme nejen letité zkušenosti, ale i kvalitní zboží a poctivou práci. Nepodporujeme nesmyslný vývoz kulatiny do zahraničí a následný prodej řeziva zpět do ČR. Sami si zajišťujeme výrobu palet, obalů i beden od začátku až do konce. Těžíme kvalitní dřevo jehličnanů z českých lesů, skladujeme ho, zpracováváme a hotové dřevěné palety i dřevěné obaly sami sušíme. Postaráme se ale i o rozvoz zboží přímo k zákazníkům a to do 24 hodin.

Zpracováním dřeva se zabýváme již více než 60 let


Dřevěné palety v té nejvyšší kvalitě

Bez nadsázky by se dalo říci, že výroba dřevěných palet je zásadní pro celosvětovou výrobu zboží. Dřevěné palety totiž slouží jako hlavní přepravní prostředek pro zboží všeho druhu. Dřevovýroba Benda proto vyrábí až čtvrt milionu palet ročně, a to v různých provedeních. Výroba palet u nás probíhá na dvou automatizovaných linkách Storti, sušení pak zajišťuje naše vlastní sušička značky Mühlböck. S námi máte jistotu skutečně kvalitní výroby každé palety i individuálního přístupu.

Dřevěné palety sami vyrábíme i sušíme


Nabízíme dřevěné bedny, dřevěné obaly i nábytek z palet

Dřevěné palety se ale nehodí pouze na přepravu zboží. Využití najdou i v domácnostech - například v podobě nábytku. I tomuto oboru se proto v naší firmě věnujeme. Kromě dřevěných palet pak také vyrábíme nejrůznější dřevěné bedny a dřevěné obaly. Ať už tak vlastníte velkou firmu, nebo dřevěné výrobky potřebujete pro soukromé účely, u nás si přijdete na své.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pilabenda.cz/

Vydáno 21.12.2015
312 Zhlédnutí
Topováno 22.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů
Když se řekne europaleta, tak jde o čtyřstrannou dřevěnou paletu splňující mezinárodní předpisy, tedy normy, která je vhodná i pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Pro uspokojení požadavků každého zákazníka se vyrábí různé druhy palet, které se liší rozměry, nosností, hmotností, celkovým ...

Nábytek z palet na zakázku vyrábí firma Pila Benda

Nábytek z palet na zakázku vyrábí firma Pila Benda
Dřevěné palety slouží k převážení nejrůznějšího zboží po silnici, kolejích i po vodě. Využívají se také v supermarketech. Hodit se vám ale budou také doma. K čemu? Vyrábí se z nich nábytek do interiéru i na zahradu. Vyzkoušet můžete třeba postel z palet, konferenční stolky či venkovní posezení. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pila Benda s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pila Benda s.r.o.
www.pilabenda.cz
Adresa

Adresa

Velký Pěčín 24
Dačice 380 01

info@pilabenda.cz
+420 724 310 746


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha