Pila Benda s.r.o.

CZKVýroba palet

Naše firma, která se zabývá dřevovýrobou, se specializuje především na výrobu palet, europalet a dřevěných obalů. Zaměřujeme se také zpracován a pořez dřeva a provozujeme pilu. Mimo jiné zhotovujeme nábytek z palet pro dům či zahradu. Dřevěné obaly a palety dodáváme po celém území České republiky.

Palety a obaly ze dřeva vyrábíme dle požadavků našich odběratelů. V současné době provádíme výrobu palet na dvou plně automatizovaných linkách STORTI a také na jedné poloautomatické lince Stoiber. Díky technologickému vybavení produkujeme standardní, jednocestné i speciální palety různých rozměrů podle přání zákazníka. Materiál, ze kterého jsou palety vytvořeny, je zpracováván na automatické zkracovací, pásové, rozmítací a hranolovací pile. Palety také tepelně ošetřujeme proti dřevokaznému hmyzu - vlastníme certifikaci IPPC. Díky toho, že vlastníme sušičku značky Mühlböck, jsme schopni hotové výrobky vysušit na požadovanou vlhkost.

Na naší pile provádíme také pořez dřeva a vlastní kulatiny zákazníka. Z kulatiny umíme zhotovit trámy, hranoly, fošny, latě nebo prkna pro stavební či truhlářské účely. Řezání dřeva realizujeme na rámové, pásové, nebo kotoučové pile. Na rámové pile zpracujeme dřevo do průměru 40 cm, na pásové pile dřevo do průměru 100 cm, na kotoučové pile dřevo do průměru 35 cm. Vykupujeme také jehličnaté dřevo - smrk a borovici, 2, 5 m výřezy, 5. jakostni třídy.

K dispozici máme také vlastní kamionovou dopravu - vlastníme tři kamiony jeden značky Tatra a dva kamiony značky Volvo.


Katalog firem:    

Dřevěné obaly a palety

,  

Dřevo a řezivo - pily

,  

Ložnice

,  

Sedací nábytek

,  

Stavební řezivo

,  

Zahradní nábytek

,  
Štítky:

Výroba dřevěných obalů, palet, europalet, dřevovýroba, pila, zpracování dřeva