Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a dodáváme krmiva a chovatelské potřeby do více než 600 prodejen.

Canis Prosper - velkoobchod

Kvalitní krmivo pro psy a kočky

Zabýváme se zejména dovozem a prodejem kvalitního krmiva pro psy a kočky. Od roku 1992 spolupracujeme s německou firmou Dr. Clauder’s a jsme výhradním českým distributorem jejích značek Best Choice, Prima Food a Hakito. Nabízíme také pamlsky, nutriční doplňky a přípravky pro péči o zvířata od této firmy.

V roce 2006 jsme začali dovážet krmiva pro psy a kočky další německé značky Josera. V našem velkoobchodě seženete ale i ostatní kvalitní produkty známých značek jako Brit, Calibra, Eukanuba, Friskies, Pedigree, Pro Plan, Purina a další.

Krmivo pro psy a kočky


Chovatelské potřeby všeho druhu

Kromě velkoobchodního prodeje krmiv pro psy a kočky se zaměřujeme i na chovatelské potřeby. Naším cílem je nabídnout zákazníkům špičkový a široký sortiment pro péči také o ptáky, rybičky, terarijní zvířata, koně, hlodavce a hospodářská zvířata.

Seženete proto u nás kosmetické, podpůrné a veterinární přípravky. Dále máme v nabídce boudy, kotce, akvária, klece, hračky, pelechy a přepravky. Prodáváme také různé druhy vitamínů a minerálů, steliva, akvaristické potřeby a mnohé další chovatelské příslušenství.

Samozřejmostí je rozvoz zboží našimi vlastními auty po celé České republice.Vydáno 09.02.2016
1422 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám
Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu ...

Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti ...

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma
Každý, kdo má doma psa či kočku jistě ví, že kupovat granule v klasickém obchodě může být problematické, zvláště pokud nevlastníte auto. Krmivo pro kočky a psy se totiž finančně vyplatí nakupovat ve větších baleních. Jenomže nosit domů patnáctikilový pytel granulí asi nechce nikdo. Ideálním řešením ...

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky
Společnost Canis prosper s.r.o. je hlavním dovozcem značek Josera, Best Choice, Dr. Clauder a dalších renomovaných výrobců chovatelských potřeb. Velkoobchod krmiv pro psy a kočky, krmiv pro ptáky, hlodavce a další malá zvířata nabízí pestrou škálu produktů pro vaše mazlíčky.
PODSTRÁNKY

Velkoobchod chovatelské potřeby

Velkoobchod chovatelské potřeby
Velkoobchod s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky a hospodářská zvířata

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu
E-shop s krmivy pro psy a kočky – Josera, Dr. Clauder´s, Best Choice, Bavaro

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical
Velkoobchod s krmivy a potřebami pro akvária a terária, mořská akvaristika
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Canis Prosper s.r.o. Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby
WEBOVÁ STRÁNKA
Canis Prosper s.r.o.
www.canis-prosper.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

VýprodejNovinky
Adresa

Adresa

Opavská 26
Bohuslavice 747 19

objednavky@canis-prosper.cz
+420 732 257 296


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha