Eshop, potřeby pro psy, kočky - hračky, pelechy, přepravky a další chovatelské vybavení

Canis Prosper s.r.o. Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby

Eshop, potřeby pro psy, kočky - hračky, pelechy, přepravky a další chovatelské vybavení

Canis Prosper s.r.o.
Velkoobchod krmiv & chovatelské potřeby
Velkoobchod krmiv a chovatelských potřeb se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis Prosper prodává krmiva pro psy a kočky, ale i pro ptáky, hlodavce a další zvířata. Kromě toho nabízíme široký sortiment chovatelských potřeb a produktů pro vaše mazlíčky. Na českém trhu působíme od roku 1991. V současnosti máme k dispozici přes 3 000 m2 skladovacích ploch a dodáváme krmiva a chovatelské potřeby do více než 600 prodejen.

Canis Prosper - velkoobchod

Kvalitní krmivo pro psy a kočky

Zabýváme se zejména dovozem a prodejem kvalitního krmiva pro psy a kočky. Od roku 1992 spolupracujeme s německou firmou Dr. Clauder’s a jsme výhradním českým distributorem jejích značek Best Choice, Prima Food a Hakito. Nabízíme také pamlsky, nutriční doplňky a přípravky pro péči o zvířata od této firmy.

V roce 2006 jsme začali dovážet krmiva pro psy a kočky další německé značky Josera. V našem velkoobchodě seženete ale i ostatní kvalitní produkty známých značek jako Brit, Calibra, Eukanuba, Friskies, Pedigree, Pro Plan, Purina a další.

Krmivo pro psy a kočky


Chovatelské potřeby všeho druhu

Kromě velkoobchodního prodeje krmiv pro psy a kočky se zaměřujeme i na chovatelské potřeby. Naším cílem je nabídnout zákazníkům špičkový a široký sortiment pro péči také o ptáky, rybičky, terarijní zvířata, koně, hlodavce a hospodářská zvířata.

Seženete proto u nás kosmetické, podpůrné a veterinární přípravky. Dále máme v nabídce boudy, kotce, akvária, klece, hračky, pelechy a přepravky. Prodáváme také různé druhy vitamínů a minerálů, steliva, akvaristické potřeby a mnohé další chovatelské příslušenství.

Samozřejmostí je rozvoz zboží našimi vlastními auty po celé České republice.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Kvalitní krmivo pro psy či kočky se vyplatí jim i vám

Domácí mazlíčci se často stávají plnohodnotnými členy domácnosti. Dvojnásob to platí u psů a koček, o které mnozí majitelé pečují skoro jako o vlastní děti. Každý chce jistě svému zvířátku dopřát tu nejlepší stravu a vše, co ke svému zdraví a štěstí potřebuje. K tomu je zapotřebí vybrat si opravdu kvalitní značku krmiv a jejich doplňků. Krmivo pro psy, stejně jako krmivo pro kočky, je zboží, kterého jsou na trhu opravdu spousty. Při výběru toho správného si však dejte pozor, ne ve všech případech totiž naplno platí, že čím dražší značka, tím kvalitnější produkty. Jednou z firem, která přináší prémiová a superprémiová krmiva kvality odpovídající skutečným nárokům domácích mazlíčků je například německá značka Dr.Clauder´s.

Vydáno 06.02.2015
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.

Vydáno 24.03.2018
Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Krmivo pro psy a kočky objednávejte pohodlně, rychle a s dopravou zdarma

Každý, kdo má doma psa či kočku jistě ví, že kupovat granule v klasickém obchodě může být problematické, zvláště pokud nevlastníte auto. Krmivo pro kočky a psy se totiž finančně vyplatí nakupovat ve větších baleních. Jenomže nosit domů patnáctikilový pytel granulí asi nechce nikdo. Ideálním řešením je tedy objednávat krmivo pro psy a kočky po internetu. Nový e-shop zaměřený na značku Josera vám navíc poskytne řadu výhod, jako je doprava zdarma či věrnostní programy.

Vydáno 19.07.2017
Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Canis prosper s.r.o. se postará o vaše domácí mazlíčky

Společnost Canis prosper s.r.o. je hlavním dovozcem značek Josera, Best Choice, Dr. Clauder a dalších renomovaných výrobců chovatelských potřeb. Velkoobchod krmiv pro psy a kočky, krmiv pro ptáky, hlodavce a další malá zvířata nabízí pestrou škálu produktů pro vaše mazlíčky.

Vydáno 03.01.2013Vydáno 09.02.2016
1064 Zhlédnutí
Topováno 13.04.2020

Velkoobchod chovatelské potřeby

Velkoobchod chovatelské potřeby

Velkoobchod s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky a hospodářská zvířata

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu

Krmiva pro psy a kočky v e-shopu

E-shop s krmivy pro psy a kočky – Josera, Dr. Clauder´s, Best Choice, Bavaro

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical

Akvaristické a teraristické potřeby Tropical

Velkoobchod s krmivy a potřebami pro akvária a terária, mořská akvaristika