Na elektromontážní práce včetně revize od SV Elektro je spoleh

Hledáte elektrikáře, který provede elektromontážní práce včetně revize elektra, montáž rozvaděčů a další elektrikářské práce? Obraťte se na firmu SV Elektro z Chuchelné v okrese Opava. Vyrábíme zařízení pro přenos a rozvod elektrické energie, provádíme elektroinstalace, elektromontáže, revizní služby a opravy nářadí, nástrojů a elektrospotřebičů.

elektromontáže, revize elektro

Silnoproudé i slaboproudé elektromontáže

Zajišťujeme silnoproudé elektromontážní práce pro domácnosti i v oblasti průmyslu. Provádíme elektromontáže rozvodů, rozvaděčů a přípojek, montujeme a opravujeme elektroinstalaci. Postaráme se o elektroinstalaci v novostavbách, bytových a rodinných domech, ale také v provozních budovách nebo výrobních halách. Námi nabízení průmyslové elektromontáže zahrnují instalace a opravy kabelových vedení. Zabýváme se také montáží elektrického vytápění.

Provádíme i slaboproudé elektromontáže. Naši elektrikáři vám pomohou se zavedením telefonních i anténních rozvodů, samozřejmostí je jejich seřízení. Elektromontážní práce naší firmy zahrnují také instalaci počítačových rozvodů. Nabízíme i montáž hromosvodů.

Elektromontáže Opava a okolí


Revize elektra a opravy

Součástí naší činnosti jsou i revize elektra a další kontrolní služby včetně oprav a údržby. Zabýváme se revizí elektrických zařízení do 1 000 V, ručních elektrických nářadí a elektrických spotřebičů. Provádíme také údržbu a opravu elektroinstalace a rozvodů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sv-elektro.cz/

Vydáno 15.02.2016
151 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní elektro práce pro firmy i občany na Opavsku a Ostravsku

Kompletní elektro práce pro firmy i občany na Opavsku a Ostravsku
Sháníte firmu v okolí Opavy nebo na Ostravsku, která by mohla zařídit elektro práce pro novostavbu, starší dům v rekonstrukci nebo byt? Nebo jste naopak firma, která shání firmu pro účely elektroinstalace a elektromontáže či pro účely revizních služeb nebo opravy elektrospotřebičů? V tom případě se ...

SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě

SV-Elektro: Kvalitní elektromontáže a elektroinstalace ve vašem domě
Máte problémy s počítačovými, telefonními a jinými rozvody nebo potřebujete opravit elektrická zařízení ve vašem rodinném domě či firmě? Společnost SV-Elektro provádí kvalitní elektromontážní práce pro zákazníky v okresech Opava a Ostrava. Poskytneme vám komplexní servis v oblasti elektromontáže ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
WEBOVÁ STRÁNKA
SV - Elektro, s.r.o.
www.sv-elektro.cz
Adresa

Adresa

U Náhonu 6
Opava 746 01

svvojkuvka@seznam.cz
+420 602 740 705


Najdete nás také zde:

ARES
captcha