STANY ZNAČEK NORDISK A GRAND CANYON - prodej e-shop

PROSPORT PRAHA s.r.o.

STANY ZNAČEK NORDISK A GRAND CANYON - prodej e-shop

Elektricky vyhřívané oblečení zaručí komfort při sportu i práci venku

Být v teple je důležité. Jak ale nepromrznout ve chvílích, kdy se střídá fyzická aktivita s nečinností? Řešení má firma Prosport Praha s.r.o., která v maloobchodní prodejně a internetovém obchodě prodává elektricky vyhřívané oblečení. Nabízíme široký sortiment vyhřívaných oděvů a doplňků vyráběných belgickou firmou Belginova, ale i další outdoorové oblečení a vybavení různých značek.

vyhřívané oblečení

Proč elektricky vyhřívané oblečení?

Pouze elektricky vyhřívané oblečení zaručí tepelný komfort v situacích, kdy nestačí běžná tepelná izolace. Je to například ve chvílích, kdy se střídá fyzická aktivita s nečinností, ale také při vysokých teplotních výkyvech nebo v nouzových situacích. Elektricky vyhřívané oblečení tak ocení zejména lyžaři při sezení na lanovce, myslivci na čekané, montéři při opravách terénu, cyklisté při zimním tréninku, horolezci v extrémních podmínkách, záchranáři v horách, ale i lidé v dalších profesích a při různých sportovních aktivitách.

Široká nabídka vyhřívaného oblečení


Široký sortiment vyhřívaného oblečení – dámské i pánské

Nabízíme nejrůznější vyhřívané sportovní oblečení, pracovní oděvy, prádlo i doplňky pro dámy i pány. Námi prodávané vyhřívané oblečení se vyznačuje dlouhou životností, navíc lze snadno prát a čistit. Standardním příslušenstvím je také nabíječka.


Softshellové bundy, vyhřívané rukavice i vložky do bot

Najdete u nás vyhřívané vesty a softshelové bundy, lyžařské vyhřívané rukavice, cyklorukavice, outdoorové i pracovní rukavice, také vyhřívané rukavice pro myslivce s možností odkrytí ukazováčku při střelbě. Prodáváme vyhřívané vložky do obuvi, elektricky vyhřívané ponožky a podkolenky s poloautomatickou regulací topného výkonu a mnohé další.

Nejen sportovní oblečení a doplňky různých značek


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.prosport.cz

Vydáno 17.02.2016
1515 Zhlédnutí
Topováno 11.10.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!

Ošetření outdoorového oblečení a obuvi je důležité!
Maximální funkčnosti a životnosti outdoorového oblečení a obuvi lze dosáhnout jen pomocí správné péče. Tou je odstraňování nečistot, pachů, obnovování prodyšnosti či impregnace. Společnost Prosport Praha s.r.o. zajišťuje autorizovaný prodej přípravků pro ošetřování outdoorového oblečení. Rovněž je ...

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce
Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou ...

Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená

Obuv LOWA – pro extrémní podmínky stvořená
Přemýšlíte nad nákupem kvalitní obuvi, se kterou se nebudete bát vkročit do extrémního prostředí? Pevnost, voděodolnost i pohodlnost, to jsou základní parametry, které jsou při výběru kvalitní odolné obuvi stěžejní. Pokud takové boty hledáte, obuv LOWA pro vás bude ideální volbou.
PODSTRÁNKY

VO se sportovním zbožím

VO se sportovním zbožím
VO se sportovním zbožím, outdoorové oblečení, obuv, vybavení pro sportovní prodejny

E-shop

E-shop
Turistická obuv LOWA, hole GABEL, outdoorové oblečení a vybavení v e-shopu

Zastoupení renomovaných značek

Zastoupení renomovaných značek
Zastoupení značek LOWA, YETI, NORDISK, GABEL, GRAND CANYON, GA, ATSKO v ČR, SR
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PROSPORT PRAHA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROSPORT PRAHA s.r.o.
www.prosport.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Eshop
Adresa

Adresa

Ke Mlýnu 1
Praha 4 - Újezd 149 00

prosport@prosport.cz
+420 241 483 338


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha