Prodej analogových přístrojů a převodníků Praha

KRALgroup elektroměry - transformátory - e-shop

Prodej analogových přístrojů a převodníků Praha

KRALgroup
elektroměry - transformátory - e-shopElektroměry pro různá použití i měřící transformátory proudu nakoupíte z pohodlí domova

Elektroměry všeho druhu, měřící transformátory proudu i praktické příslušenství seženete v nabídce společnosti KRALgroup. Vyrábíme a prodáváme elektroměry klasické, repasované i speciální elektroměry pro koncové uživatele i firmy. To vše dle předepsaných předpisů a norem.

Elektroměry, KRALgroup

Elektroměry na lištu DIN nabízí celou řadu možností

Elektroměry na lištu DIN patří k základnímu sortimentu naší firmy. Jsou totiž univerzální, snadno ovladatelné a využít se dají téměř kdekoli. My vám navíc tyto elektroměry nabízíme hned v několika variantách. Stačí si tak vybrat, jaké elektroměry jsou pro vaše účely vhodné. V naší nabídce najdete elektroměry na lištu Din jednofázové, třífázové, dvoukvadrantní i čtyřkvadrantní, a to vždy ve variantě pro přímé i nepřímé zapojení. Máme pro vás navíc i elektroměry s počítadlem provozních hodin i příslušenství v podobě nejrůznějších krytů. Ať už tak sháníte úředně ověřené elektroměry nebo elektroměry pro podružné měření, u nás si jistě vyberete.


Nabízíme elektroměry speciální i předplatitelné

Elektroměry na lištu DIN ale naše nabídka ani zdaleka nekončí. My pro vás máme také kartové elektroměry, předplatitelné elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, mobilní elektroměry i speciální dvoukvadrantní či zásuvkové elektroměry. Nenabízíme ale pouze nové elektroměry, my se soustředíme také na repasované elektroměry všeho druhu. S námi tak určitě vždy najdete to, co potřebujete. Nové i repasované elektroměry vám nabízíme v desítkách provedení.

Elektroměry pro vás máme v několika variantách


Měřící transformátory proudu

Spíše než elektroměry vás zajímají měřící transformátory proudu? I pro vás máme řešení. Také v této kategorii vám totiž nabízíme různé druhy zboží pro různé použití. V naší nabídce tak najdete měřící transformátory proudu v závitovém i násuvném provedení, transformátory násuvné pro kruhový vodič, ale i měřící transformátory proudu vhodné pro úřední ověření.

Měřící transformátory proudu najdete na našem e-shopu


Elektroměry i měřící transformátory proudu nakoupíte online

Zaujala vás naše nabídka? Elektroměry i měřící transformátory proudu si můžete jednoduše koupit na našem e-shopu. Zde je veškeré zboží rozděleno dle přehledných kategorií, přesnější technické informace i fotografie výrobků pak najdete v sekci „Průvodce sortimentem“. Pokud si ale nevíte s výběrem správného elektroměru rady, neváhejte se na nás obrátit. Na e-mailové adrese či telefonu vám rádi zodpovíme všechny dotazy a poradíme, jaký elektroměr je pro vaše potřeby nejvhodnější.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kralgroup.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Specializovaná výroba a velkoobchod s elektroměry a dalším příslušenstvím

Specializovaná výroba a velkoobchod s elektroměry a dalším příslušenstvím

Co domácnost nebo firma, tak to jiné podmínky a požadavky pro úspěšnou montáž moderních elektroměrů a dalšího příslušenství zaměřeného na energetiku nebo elektroprojekční a softwarové inženýrství. Česká výroba je pořád na trhu žádaná a veškeré podmínky a normy splňuje i výroba a velkoobchod KRALgroup se sídlem na Praze 9-Kolodějích.

Vydáno 07.07.2017
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.

Vydáno 12.10.2014
Kvalitní elektroměry pro každého

Kvalitní elektroměry pro každého

Elektroměry jsou v dnešní době už nepostradatelnou součástí našich životů. Potřebujeme je k měření spotřeby elektrického proudu v rodinných domech a obytných prostorech, administrativních budovách a nezbytné jsou například také pro systémy energetického managementu. Proto je dobré mít svého dodavatele, který nám takové přístroje vždy spolehlivě dodá.

Vydáno 23.09.2016Vydáno 18.02.2016
155 Zhlédnutí
Topováno 30.09.2019