KRALgroup

Vydáno 18.02.2016
109 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2018

Elektroměry pro různá použití i měřící transformátory proudu nakoupíte z pohodlí domova

Elektroměry všeho druhu, měřící transformátory proudu i praktické příslušenství seženete v nabídce společnosti KRALgroup. Vyrábíme a prodáváme elektroměry klasické, repasované i speciální elektroměry pro koncové uživatele i firmy. To vše dle předepsaných předpisů a norem.

Elektroměry, KRALgroup

Elektroměry na lištu DIN nabízí celou řadu možností

Elektroměry na lištu DIN patří k základnímu sortimentu naší firmy. Jsou totiž univerzální, snadno ovladatelné a využít se dají téměř kdekoli. My vám navíc tyto elektroměry nabízíme hned v několika variantách. Stačí si tak vybrat, jaké elektroměry jsou pro vaše účely vhodné. V naší nabídce najdete elektroměry na lištu Din jednofázové, třífázové, dvoukvadrantní i čtyřkvadrantní, a to vždy ve variantě pro přímé i nepřímé zapojení. Máme pro vás navíc i elektroměry s počítadlem provozních hodin i příslušenství v podobě nejrůznějších krytů. Ať už tak sháníte úředně ověřené elektroměry nebo elektroměry pro podružné měření, u nás si jistě vyberete.


Nabízíme elektroměry speciální i předplatitelné

Elektroměry na lištu DIN ale naše nabídka ani zdaleka nekončí. My pro vás máme také kartové elektroměry, předplatitelné elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, mobilní elektroměry i speciální dvoukvadrantní či zásuvkové elektroměry. Nenabízíme ale pouze nové elektroměry, my se soustředíme také na repasované elektroměry všeho druhu. S námi tak určitě vždy najdete to, co potřebujete. Nové i repasované elektroměry vám nabízíme v desítkách provedení.

Elektroměry pro vás máme v několika variantách


Měřící transformátory proudu

Spíše než elektroměry vás zajímají měřící transformátory proudu? I pro vás máme řešení. Také v této kategorii vám totiž nabízíme různé druhy zboží pro různé použití. V naší nabídce tak najdete měřící transformátory proudu v závitovém i násuvném provedení, transformátory násuvné pro kruhový vodič, ale i měřící transformátory proudu vhodné pro úřední ověření.

Měřící transformátory proudu najdete na našem e-shopu


Elektroměry i měřící transformátory proudu nakoupíte online

Zaujala vás naše nabídka? Elektroměry i měřící transformátory proudu si můžete jednoduše koupit na našem e-shopu. Zde je veškeré zboží rozděleno dle přehledných kategorií, přesnější technické informace i fotografie výrobků pak najdete v sekci „Průvodce sortimentem“. Pokud si ale nevíte s výběrem správného elektroměru rady, neváhejte se na nás obrátit. Na e-mailové adrese či telefonu vám rádi zodpovíme všechny dotazy a poradíme, jaký elektroměr je pro vaše potřeby nejvhodnější.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kralgroup.cz