Měřící transformátory proudu prodej Praha – rychlé dodání za rozumnou cenu

KRALgroup elektroměry - transformátory - e-shop

Měřící transformátory proudu prodej Praha – rychlé dodání za rozumnou cenu

KRALgroup
elektroměry - transformátory - e-shopKvalitní elektroměry pro každého

Elektroměry jsou v dnešní době už nepostradatelnou součástí našich životů. Potřebujeme je k měření spotřeby elektrického proudu v rodinných domech a obytných prostorech, administrativních budovách a nezbytné jsou například také pro systémy energetického managementu. Proto je dobré mít svého dodavatele, který nám takové přístroje vždy spolehlivě dodá.

Elektroměry od firmy KRALgroup

Naše elektroměry: U vzniku KRALgroup stáli dva kolegové

Naše společnost vznikla před mnoha lety jako ryze česká a rodinná firma. Za dobu fungování jsme udělali velké pokroky a proměnili jsme se v moderní a dynamickou společnost, která se specializuje na prodej elektroměrů. I za dlouhá léta se ale nezměnila jedna věc, a to poctivý přístup k práci a férové jednání s našimi zákazníky. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, a tak v našem sortimentu najdete pouze prvotřídní zboží.

Vyberte si ze široké nabídky našeho zboží


Elektroměry od zavedené firmy s tradicí

Ať už potřebujete pořídit předplatitelné, repasované nebo kartové elektrické měřicí přístroje, u nás najdete vše. Zaujmout by vás mohl například jednotarifní kartový elektroměr PCM-1 LCD se zabudovaným LC-displejem.

Naši klienti se často ptají také po dálkově ovládatelném přístroji GSM RCM-1, který hravě spojíte s vaším chytrým telefonem. A spokojení budete určitě i s mobilním elektroměrem EASYcount-3 16A CEE, jehož kryt je odolný proti tvrdým nárazům, vlhkosti a dalším nepříznivým vlivům. Skvěle se proto bude hodit do venkovního prostředí.

U nás si vybere každý. Jsme specialisté na elektroměry, další techniku a jejich prodej!

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat
FIREMNÍ ČLÁNKY


Specializovaná výroba a velkoobchod s elektroměry a dalším příslušenstvím

Specializovaná výroba a velkoobchod s elektroměry a dalším příslušenstvím

Co domácnost nebo firma, tak to jiné podmínky a požadavky pro úspěšnou montáž moderních elektroměrů a dalšího příslušenství zaměřeného na energetiku nebo elektroprojekční a softwarové inženýrství. Česká výroba je pořád na trhu žádaná a veškeré podmínky a normy splňuje i výroba a velkoobchod KRALgroup se sídlem na Praze 9-Kolodějích.

Vydáno 07.07.2017
Elektroměry pro různá použití i měřící transformátory proudu nakoupíte z pohodlí domova

Elektroměry pro různá použití i měřící transformátory proudu nakoupíte z pohodlí domova

Elektroměry všeho druhu, měřící transformátory proudu i praktické příslušenství seženete v nabídce společnosti KRALgroup. Vyrábíme a prodáváme elektroměry klasické, repasované i speciální elektroměry pro koncové uživatele i firmy. To vše dle předepsaných předpisů a norem.

Vydáno 18.02.2016
Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.

Vydáno 12.10.2014Vydáno 23.09.2016
110 Zhlédnutí
Topováno 06.03.2018