Prodej, e-shop průmyslových naftových a plynoých topidel

Ing. Vojtěch Malý

Prodej, e-shop průmyslových naftových a plynoých topidel

Ing. Vojtěch Malý




Nářadí, přístroje a pomůcky pro profesionální řemeslníky i kutily

Stavební mechanizace a nářadí, ať už na profesionální či hobby úrovni, patří mezi základní předpoklad pro efektivní práci. Firma Stavební mechanizace pod vedením Ing. Vojtěcha Malého se sídlem v Kralicích nad Oslavou se zabývá konkrétními oblastmi stavební mechanizace, kterým rozumí. Na rozdíl od velkých hobby marketů a obchodů nabízí jen produkty nejvyšší kvality za odpovídající cenu, pyšní se také vlastní značkou Ma-tech. Od roku 2010 provozuje firma eshop, díky kterému je výběr a nákup zboží rychlý a snadný.

Bruska, Ing. Vojtěch Malý, stavební mechanizace

Nabízený sortiment – od míchaček po nářadí

Ačkoliv je rozsah nabízeného zboží firmy stavební mechanizace rozmanitý, drží se jisté koncepce. Firma se zaměřuje v první řadě na prodej stavebních míchaček, které tvoří podstatnou část poskytovaného zboží. V nabídce naleznete míchačky různých velikostí a výkonu. Pro hobby použití jsou primárně navrženy menší a cenově dostupnější stavební míchačky vlastí značky Ma-tech.

Kromě míchaček nabízí společnost pestrou nabídku průmyslových topidel (naftových, plynových i elektrických), schůdků, žebříčků a dalšího nářadí. V nabídce nářadí naleznete jak klasické mechanické pomůcky (kladiva, šroubováky ad.), tak elektrické (svářečky, čerpadla, elektrocentrály ad.). Značný zájem je také o manipulační techniku – rudly, kolečka, vozíky. O rozsahu sortimentu a jeho komplexnosti se sami přesvědčte v internetovém obchodu společnosti.

Maloobchodní i velkoobchodní prodej stavební míchaček, žebříků, průmyslových topidel i nářadí


Pro hobby i profi účely

Cílem je pokrýt veškerou klientelu v oblasti stavebních prací. Sortiment je koncipován tak, aby si vybrali jak profesionální řemeslníci a stavební firmy, tak kutilové. V současnosti spolupracuje s dodavateli z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska, Německa i Turecka. Vždy jsou do nabízeného zboží zařazeny jen osvědčené produkty za nízké ceny. Spousta klientů sama potvrzuje, že nabízené produkty patří k těm nejlevnějším na celém českém trhu.

Velmi nízké ceny, rychlé dodání a kvalita – důvod, proč využít služeb firmy Stavební mechanizace


Maloobchodní a velkoobchodní prodej – možnosti spolupráce

Firma se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem sortimentu. Máte své vlastní stále klienty, disponujete internetovým obchodem či kamennou prodejnou a chcete rozšířit nabízené zboží o kvalitní stavební mechanizaci? V případě spolupráce tohoto typu nabídne firma výhodné podmínky za bezkonkurenční ceny. Velkou výhodou je okamžité odeslání zboží ze skladu, díky čemuž není třeba držet velké skladové zásoby. Firma však spolupracuje také s velkoobchody.

Ať už patříte mezi koncové zákazníky nebo sami chcete do portfolia svého obchodu zahrnout kvalitní stavební mechanizaci a nářadí, spolupráce s firmou Stavební mechanizace je dobrým krokem. Navštivte internetový obchod a sami nahlédněte na nabídku stavebních míchaček, průmyslových topidel, žebříků i dalšího nářadí.



Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.mechanizace-stavebni.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej naftových, plynových a elektrických průmyslových topidel

Prodej naftových, plynových a elektrických průmyslových topidel

Obchod se stavební mechanizací Ing. Vojtěcha Malého rozšířil svůj sortiment o průmyslová topidla různých typů. Zákazníci mají na výběr z široké řady topidel plynových, naftových i elektrických. Profesionální topidla jsou vhodná pro vytápění staveb, dílen, skladů, hal, stanů a dalších prostor.

Vydáno 09.02.2017
Prodej a rychlý servis stavebních míchaček pro kutily i stavební firmy

Prodej a rychlý servis stavebních míchaček pro kutily i stavební firmy

Míchačka je nepostradatelnou pomůckou jak při realizaci velkých staveb, tak i domácích stavebních úprav. Na trhu je k dispozici velké množství míchaček různých parametrů, cen i kvalit, zorientovat se proto v nabídce a rozpoznat kvalitní stavební míchačku může být obtížné. Internetový obchod mechanizace-stavebni.cz se prodejem míchaček zabývá již 6 let a kvalitu míchačky dokáže rozpoznat. Díky svým zkušenostem a znalostem zavedla firma v roce 2013 vlastní značku stavebních míchaček Ma-tech, které přináší řadu konkurenčních výhod.

Vydáno 31.05.2016



Vydáno 04.03.2016
314 Zhlédnutí
Topováno 19.03.2020

Stavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, hliníkové žebříky, stavební schůdky a ocelové skládací schůdky

Stavební nářadí a malá stavební technika

Stavební nářadí a malá stavební technika

Pneumatické, elektrické a ruční nářadí, zdvihací a navíjecí technika, motorová kolečka, rudly a vozíky

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla naftová, plynová, elektrická k ohřátí vzduchu na stavbách