Stavební míchačky, hliníkové žebříky, stavební schůdky a ocelové skládací schůdky

Stavební mechanizace Ing. Vojtěch Malý

Stavební míchačky, hliníkové žebříky, stavební schůdky a ocelové skládací schůdky

Stavební mechanizace
Ing. Vojtěch Malý

CZKStavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, hliníkové žebříky, stavební schůdky a ocelové skládací schůdky

Stavební nářadí a malá stavební technika

Stavební nářadí a malá stavební technika

Pneumatické, elektrické a ruční nářadí, zdvihací a navíjecí technika, motorová kolečka, rudly a vozíky

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla naftová, plynová, elektrická k ohřátí vzduchu na stavbách


Plynové topidlo

Firma Ing. Vojtěch Malý provozuje e-shop Stavební mechanizace. Zaměřujeme se na prodej stavební mechanizace. zakoupíte u nás stavební míchačky, nářadí, žebříky a lešení. Produkty z našeho e-shopu mohou zakoupit nejen zákazníci z okolí Třebíče a Vysočiny, ale také v rámci celé České republiky a i ze Slovenska.

Na našem internetovém obchodě si můžete pořídit stavební míchačky naší vlastní značky, a to buď pro hobby či profesionální použití. Naskladněny máme také veškeré díly pro všechny typy námi prodávaných míchaček. Náš sortiment také zahrnuje hliníkové žebříky a schůdky. Zde si můžete vybrat certifikované a odborně odzkoušené žebříky pro domácí i profesionální účely, a to jednodílné, trojdílné, víceúčelové, kloubové nebo teleskopické. Na skladě máme taky motorová pásová kolečka pro přepravu sypkého a pevného materiálu, která najdou uplatnění ve stavebnictví, zemědělství nebo na zahradě. Dalšími výrobky dostupnými na našem e-shopu jsou průmyslová elektrická, plynová a naftová topidla. Naleznete také u nás pomocníky pro manipulaci s těžšími břemeny, jako jsou rudly a vozíky - jmenovitě plošinové vozíky, rudly se sklopnou lopatou, paletové vozíky a ruční zahradní vozík. K dispozici máme také upínací pásy (ráčny). Provozujeme také půjčovnu lešení.

V roce 2013 jsme zavedli vlastní značku produktů Ma-tech, pod kterou naleznete široký sortiment produktů, jako je například řada hobby nebo profesionálních míchaček, průmyslová topidla, plošinové vozíky, rudly či paletové vozíky.
Spolupracujeme s desítkami nejen kamenných obchodů a e-shopů, ale i s některými významnými velkoobchody. V prodeji máme mechanizaci nejen od tuzemských dodavatelů, ale i od těch zahraničních - z Polska, Slovenska, Rakouska, Německa, Maďarska, Turecka. Naším cílem je stát se stabilním a hlavně spolehlivým obchodním partnerem a posilovat naši pozici nejen na českém, ale i slovenském trhu a hledat partnery na nových trzích.


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Dopravní a manipulační zařízení

,  

Lešení a montážní plošiny

,  

Nářadí

,  

Stavební mechanizace a stroje

,  
Štítky:

prodej stavební mechanizace, stavební míchačky, nářadí, žebříky, lešení Třebíč, Vysočina