Internetový prodej elektrického ručního nářadí včetně příslušenství

Stavební mechanizace Ing. Vojtěch Malý

Internetový prodej elektrického ručního nářadí včetně příslušenství

Stavební mechanizace
Ing. Vojtěch Malý

CZKStavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, žebříky, schůdky

Stavební míchačky, hliníkové žebříky, stavební schůdky a ocelové skládací schůdky

Stavební nářadí a malá stavební technika

Stavební nářadí a malá stavební technika

Pneumatické, elektrické a ruční nářadí, zdvihací a navíjecí technika, motorová kolečka, rudly a vozíky

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla

Průmyslová topidla naftová, plynová, elektrická k ohřátí vzduchu na stavbách


Plynové topidlo

Firma Ing. Vojtěch Malý provozuje e-shop Stavební mechanizace. Zaměřujeme se na prodej stavební mechanizace. zakoupíte u nás stavební míchačky, nářadí, žebříky a lešení. Produkty z našeho e-shopu mohou zakoupit nejen zákazníci z okolí Třebíče a Vysočiny, ale také v rámci celé České republiky a i ze Slovenska.

Na našem internetovém obchodě si můžete pořídit stavební míchačky naší vlastní značky, a to buď pro hobby či profesionální použití. Naskladněny máme také veškeré díly pro všechny typy námi prodávaných míchaček. Náš sortiment také zahrnuje hliníkové žebříky a schůdky. Zde si můžete vybrat certifikované a odborně odzkoušené žebříky pro domácí i profesionální účely, a to jednodílné, trojdílné, víceúčelové, kloubové nebo teleskopické. Na skladě máme taky motorová pásová kolečka pro přepravu sypkého a pevného materiálu, která najdou uplatnění ve stavebnictví, zemědělství nebo na zahradě. Dalšími výrobky dostupnými na našem e-shopu jsou průmyslová elektrická, plynová a naftová topidla. Naleznete také u nás pomocníky pro manipulaci s těžšími břemeny, jako jsou rudly a vozíky - jmenovitě plošinové vozíky, rudly se sklopnou lopatou, paletové vozíky a ruční zahradní vozík. K dispozici máme také upínací pásy (ráčny). Provozujeme také půjčovnu lešení.

V roce 2013 jsme zavedli vlastní značku produktů Ma-tech, pod kterou naleznete široký sortiment produktů, jako je například řada hobby nebo profesionálních míchaček, průmyslová topidla, plošinové vozíky, rudly či paletové vozíky.
Spolupracujeme s desítkami nejen kamenných obchodů a e-shopů, ale i s některými významnými velkoobchody. V prodeji máme mechanizaci nejen od tuzemských dodavatelů, ale i od těch zahraničních - z Polska, Slovenska, Rakouska, Německa, Maďarska, Turecka. Naším cílem je stát se stabilním a hlavně spolehlivým obchodním partnerem a posilovat naši pozici nejen na českém, ale i slovenském trhu a hledat partnery na nových trzích.


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Dopravní a manipulační zařízení

,  

Lešení a montážní plošiny

,  

Nářadí

,  

Stavební mechanizace a stroje

,  
Štítky:

prodej stavební mechanizace, stavební míchačky, nářadí, žebříky, lešení Třebíč, Vysočina