Nová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Společnost TopolWater vám přináší kvalitní čističky vod již řadu let. Protože ale chceme jít s dobou a nabízet vám vždy to nejlepší, co je na trhu k dostání, přinášíme vám nyní absolutní novinku. Naše domovní čistička odpadních vod nové generace vám nabízí stejnou výbavu i výkon jako čistírny velké.

domovní čistička odpadních vod, TOPAS

Domovní čistička odpadních vod zaujme řídícím programem

Jaké výhody vám tedy nová domovní čističky odpadních vody nabízí? Hlavním plusem je její řídící program. Ten totiž zoptimalizuje proces čištění přesně tak, jak zrovna potřebujete. Ovlivnit můžete kvalitu čištění, množství vody, spotřebu energie i dávkování chemikálií. Přehledný displej vám pak podá všechny potřebné informace o průtoky vody, provozních hodinách čističky, ale ukáže i případné závady.

Domovní čistička odpadních vody TOPAS a její výhody


Čistička TOPAS se hodí i na chatu

Domovní čistička odpadních vod je navíc vhodná nejen pro rodinné domy, ale i pro rekreační objekty. V případě přerušení přítoku splašků se totiž automaticky přepne do udržovacího režimu, domovní čistička odpadních vod vydrží plně funkční i bez přítoku, a to až po 6 měsíců. Základní typ čističky si navíc můžete dovybavit vestavěným pískovým filtrem, který vám umožní vyčištěnou vodu opětovně použít v domácnosti nebo při zalévání. Také instalace naší nové čističky je velmi snadná. Nádrže čističek TOPAS jsou totiž samostatné a není nutné je obetonovávat. Čističku TOPAS díky tomu můžete nainstalovat téměř kamkoli.

Zaujala vás nová domovní čistička odpadních vod TOPAS? Pořiďte si ji ještě dnes. Při vyřizování povolení se sice nevyhnete běhání po úřadech, výhody čističky a ušetřené peníze za energii za to ale rozhodně stojí.Vydáno 23.03.2016
724 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

TOPAS - čistírny odpadních vod

TOPAS - čistírny odpadních vod
Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií
Společnost TopolWater se více než 23 let věnuje problematice čištění odpadních vod. V oblasti obecních ČOV dodává v současné době dva typy obecních čistíren – Monoblok-T a Flexidiblok, které se od sebe liší především velikostí svých nádrží.

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod
Hledáte ideální čističku vody pro váš dům, chatu či jiný objekt? Správnou volbou může být čistička odpadních vod TOPAS od firmy TopolWater. Vhodná je pro rodinné domy, rekreační objekty a chalupy, ale i restaurace a menší obce. Podívejte se na devět důvodů, proč zvolit právě naši čističku.

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace
Koupili byste si dnes pračku bez automatického programu s regulací délky pracích kroků podle množství a stupně zašpinění prádla? Pořídili byste si dnes nové auto bez panelu, který hlásí závady a monitoruje spotřebu? Umíte si dnes představit televizi bez dálkového ovládání? Z tohoto pohledu se ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TopolWater, s.r.o. Biologické čistírny odpadních vod
WEBOVÁ STRÁNKA
TopolWater, s.r.o.
topolwater.cz
Adresa

Adresa

Nad Rezkovcem 1114/2
Čáslav - Nové Město 286 01

syedkhalilurrahman1976@gmail.com
+420 721 785 764


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha