TopolWater, s.r.o.
biologické čistírny odpadních vodNová domovní čistička odpadních vod TOPAS nabízí perfektní výkon pro majitele rodinných domů i chat

Společnost TopolWater vám přináší kvalitní čističky vod již řadu let. Protože ale chceme jít s dobou a nabízet vám vždy to nejlepší, co je na trhu k dostání, přinášíme vám nyní absolutní novinku. Naše domovní čistička odpadních vod nové generace vám nabízí stejnou výbavu i výkon jako čistírny velké.

domovní čistička odpadních vod, TOPAS

Domovní čistička odpadních vod zaujme řídícím programem

Jaké výhody vám tedy nová domovní čističky odpadních vody nabízí? Hlavním plusem je její řídící program. Ten totiž zoptimalizuje proces čištění přesně tak, jak zrovna potřebujete. Ovlivnit můžete kvalitu čištění, množství vody, spotřebu energie i dávkování chemikálií. Přehledný displej vám pak podá všechny potřebné informace o průtoky vody, provozních hodinách čističky, ale ukáže i případné závady.

Domovní čistička odpadních vody TOPAS a její výhody


Čistička TOPAS se hodí i na chatu

Domovní čistička odpadních vod je navíc vhodná nejen pro rodinné domy, ale i pro rekreační objekty. V případě přerušení přítoku splašků se totiž automaticky přepne do udržovacího režimu, domovní čistička odpadních vod vydrží plně funkční i bez přítoku, a to až po 6 měsíců. Základní typ čističky si navíc můžete dovybavit vestavěným pískovým filtrem, který vám umožní vyčištěnou vodu opětovně použít v domácnosti nebo při zalévání. Také instalace naší nové čističky je velmi snadná. Nádrže čističek TOPAS jsou totiž samostatné a není nutné je obetonovávat. Čističku TOPAS díky tomu můžete nainstalovat téměř kamkoli.

Zaujala vás nová domovní čistička odpadních vod TOPAS? Pořiďte si ji ještě dnes. Při vyřizování povolení se sice nevyhnete běhání po úřadech, výhody čističky a ušetřené peníze za energii za to ale rozhodně stojí.
FIREMNÍ ČLÁNKY


TOPAS - čistírny odpadních vod

TOPAS - čistírny odpadních vod

Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.

Vydáno 13.02.2018
Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Obecní ČOV TopolWater – nízkonákladové čistírny s patentovanou technologií

Společnost TopolWater se více než 23 let věnuje problematice čištění odpadních vod. V oblasti obecních ČOV dodává v současné době dva typy obecních čistíren – Monoblok-T a Flexidiblok, které se od sebe liší především velikostí svých nádrží.

Vydáno 22.02.2017
Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Čistička odpadních vod TOPAS přináší řadu výhod

Hledáte ideální čističku vody pro váš dům, chatu či jiný objekt? Správnou volbou může být čistička odpadních vod TOPAS od firmy TopolWater. Vhodná je pro rodinné domy, rekreační objekty a chalupy, ale i restaurace a menší obce. Podívejte se na devět důvodů, proč zvolit právě naši čističku.

Vydáno 02.03.2016
TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

TOPAS - domovní čistírny odpadních vod nové generace

Koupili byste si dnes pračku bez automatického programu s regulací délky pracích kroků podle množství a stupně zašpinění prádla? Pořídili byste si dnes nové auto bez panelu, který hlásí závady a monitoruje spotřebu? Umíte si dnes představit televizi bez dálkového ovládání? Z tohoto pohledu se zdá neuvěřitelné, že existuje absolutní převaha výrobců čistíren a tím pádem i jejich zákazníků, kteří si pořizují čistírny odpadních vod bez automatického řízení, jen s manuální obsluhou, zahrnující pravidelnou ruční regulaci kohoutů podle dodaného návodu. Spočívá příčina tohoto stavu opravdu jen v tom, že většina běžných uživatelů čistíren se v honbě za slevami a nízkou pořizovací cenou nestará o to, jak je zabezpečen řádný provoz jejich čistírny a jaká voda vytéká? A jaké to má důsledky pro životní prostředí? Proč v porovnání s novým vozem, pračkou nebo televizí nemáme stejné nároky na vývoj technologií i u domovních čistíren?

Vydáno 27.07.2015Vydáno 23.03.2016
564 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2017