Defektoskopie, RTG přístroje a příslušenství od PAPco

Společnost PAPco se specializuje na spotřební materiál, přístroje, zařízení a ostatní pomůcky pro firmy zabývající se defektoskopií a pro útvary kontrol ve výrobních firmách. Zastupuje řadu zahraničních i tuzemských společností pro Českou republiku a vyrábí také doplňky pro rentgenová pracoviště. Protože je PAPco přímým dovozcem, odpovídá také za provádění servisu dodávaných zařízení. Povězme si o produktech a službách z oblasti defektologie od této společnosti něco více.


PAPco: Česká jednička v oblasti defektoskopie

Mezi produkty společnosti PAPco najdete RTG přístroje, RTG filmy, chemikálie a další příslušenství, UV lampy, kompletní vybavení pro digitální radiografii, kontrolu netěsností, magnetickou i kapilární kontrolu a mnoho dalších produktů, z nichž si zde některé v krátkosti představíme.

RTG filmy a kompletní RTG vybavení

Důležitou součástí sortimentu PAPco jsou průmyslové RTG filmy. V naší nabídce najdete RTG filmy GE AGFA, a to od těch dokonale jemnozrnných RTG filmů, až po RTG filmy úplně nejcitlivější. Díky této široké škále si vybere skutečně každý pracovník v oboru přesně dle svého požadovaného použití RTG filmu.

Dodáváme RTG filmy, které lze bez problémů automaticky vyvolávat, a to ve všech běžných rozměrech, včetně finančně výhodných balení pro tmavé komory. Velkou úsporu času zase zaručí použití RTG filmů v balení Rollpac, kdy u rentgenování například svařovaných kruhových spojů v rourách či bojlerech dochází díky panoramatické expozici k redukci času až na šestinu běžné doby potřebné při konvenčním způsobu přímé radiace.

Digitální radiografie, UV lampy a RTG příslušenství

PAPco  se vedle produktů digitální radiografie, jako jsou různé druhy skenerů, a dalších výrobků z oblasti defektologie a RTG vybavení zaměřuje také na UV lampy. Z oblasti RTG příslušenství společnost PAPco dodává například negatoskopy, alarmy, dozimetry, denzitometry, měrky a mnoho dalšího.

Spotřební materiál pro defektoskopii a RTG bez zbytečného čekání

Velká výhoda společnosti PAPco jsou vedle širokého sortimentu také její velké skladové zásoby. Především u spotřebního materiálu jsme tak schopni okamžitě svým zákazníkům dodat požadované zboží přesně dle potřeby bez zbytečných prodlev a čekacích lhůt. Protože PAPco spolupracuje s obchodními partnery po celém světě, záběr naší společnosti v oblasti spotřebního zboží a přístrojů pro defektoskopii je skutečně široký. Netřeba připomínat, že při spolupráci s firmami dbáme především na špičkovou kvalitu dodávaného zboží.

Kompletní informace o službách a produktech společnosti PAPco z oblasti defektologie a RTG přístrojů najdete přímo na jejích webových stránkách. Pro více detailů nás neváhejte kontaktovat!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.papco.cz

Vydáno 20.06.2014
278 Zhlédnutí
Topováno 08.09.2021
PODSTRÁNKY

Zkoušky vizuální, penetrační, vířivými proudy

Zkoušky vizuální, penetrační, vířivými proudy
Kvalitní přístroje pro zkoušky vířivými proudy, vizuální a penetrační testování materiálů

Zkoušky rentgenové, magnetické, ultrazvukové

Zkoušky rentgenové, magnetické, ultrazvukové
Nedestruktivní testování materiálů pomocí rentgenové, ultrazvukové a magnetické metody

Tvrdoměry

Tvrdoměry
Moderní tvrdoměry pro snadné a rychlé testování kovů, strojních částí, svarů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PAPco, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PAPco, s.r.o.
papco.cz
Adresa

Adresa

Litvínovská 609/3
Praha 9 - Prosek 190 00

info@papco.cz
+420 222 500 102


Najdete nás také zde:

ARES
captcha