3D fólie, wrap fólie, převlékací fólie k ochraně laku karoserie vozidel

CARTINT, s.r.o. Fólie na ochranu laku auta Zlín

3D fólie, wrap fólie, převlékací fólie k ochraně laku karoserie vozidel

Polep vozidel ochrání zatěžované části

Vyblednutí laku vozidla vlivem UV záření či poškrábání odlétajícími kamínky či ostrými předměty. To jsou nejčastější nešvary, které se dříve či později projeví na nechráněných částech karoserie a sníží tak estetickou, ale také finanční hodnotu vozu. Polep vozidel pomocí 3D fólií na auto přitom dokáže zatěžované a rizikové části vozu ochránit, ať už jde o kapotu, dveře, kufr či nárazníky. Navíc promění celkový vzhled vozidla a dodá mu na atraktivitě.

polepy na auto

Převlékací fólie – změna „kabátu“ i ochrana původního laku

Stále častěji se na cestách setkáváme s automobily a dalšími dopravními prostředky, které jsou opatřeny tzv. převlékací fólií. Díky ní se původní vzhled auta promění k nepoznání, polepy na auto navíc skvěle chrání původní lak před poškozením. Převlékací fólie jsou z hlediska ceny mnohem dostupnější než přelakování původního laku nebo celého vozu.

3D fólie ochrání váš lak před působením UV záření i odlétajícími kamínky


3D fólie na auto vysoké kvality

Na trhu narazíme na nejrůznější druhy fólií, které se výrazně liší trvanlivostí, odolností, přitažlivostí a celkovou kvalitou. Pokud chceme, aby nám polepy aut sloužily dlouhou dobu a dobře vypadaly, musíme se zaměřit na výběr fólií vysoké kvality. Společnost CARTINT, s.r.o., která se potahováním zabývá, využívá jen vysoce kvalitní fólie o tloušťce 100 mikronů, které byly vyvinuty v USA a využitím nejmodernějších technologií. Díky tomu je u polepů vozidel u této společnosti zaručena až 7 letá barevná stálost bez ztráty kvality.


Pečlivé převlékání bez viditelných okrajů a spojů

Při potahování zatěžovaných části karoserie či celého vozu hraje důležitou roli kromě samotného materiálu i odborná a profesionální instalace. Společnost CARTINT, s.r.o. provádí pečlivé a dokonalé převlékání, díky čemuž nejsou na žádných částech viditelné spoje, okraje či povrchové nedokonalosti. Fólii lze aplikovat také na velmi profilované části karoserie, barevná stálost a kvalita potisku je přitom zaručena i v ohybech.

Realizace vlastního grafického návrhu 3D fólií pomocí velkoplošného tisku


Design podle přání klienta

Velkou výhodou polepů na auto je možnost rychlé a bezproblémové změny vzhledu vozidla. Na fólii se aplikuje pomocí velkoplošného tisku s ochranou laminací motiv podle přání klienta. Ten si tak může nový vzhled svého vozu přizpůsobit podle svých potřeb a opatřit karoserii nejrůznějšími designovými kreacemi, ale také třeba reklamními nápisy.

Převlékací fólie jsou cenově dostupným prostředkem, který dokáže změnit vzhled vašeho vozu k nepoznání a současně ochránit namáhané části. Chcete-li zachovat stav původního laku bez vad na kráse, opatření těmito 3D fóliemi je jasným řešením.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.cartint.cz/

Vydáno 06.04.2016
218 Zhlédnutí
Topováno 05.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Bezpečnostní fólie – nenápadný, ale účinný pomocník při ochraně skla

Bezpečnostní fólie – nenápadný, ale účinný pomocník při ochraně skla
Sklo, ať už u auta nebo u vstupních dveří, je často velmi křehké a rozbít ho nebývá těžké. Sklo je navíc většinou to první, co se pokusí rozbít každý zloděj. Jak jej zpevnit, zabránit jeho rozsypání a vniknutí nezvaných hostů do objektu? Řešení známe ve společnosti Cartint. Máme pro vás totiž ...
PODSTRÁNKY

Ochranné fólie na automobily

Ochranné fólie na automobily
3D fólie, wrap fólie, převlékací fólie k ochraně laku karoserie vozidel

Tónování autoskel

Tónování autoskel
Tónování autoskel ochrannou fólií bez demontáže skel vozidel

Fólie na okna budov

Fólie na okna budov
Instalace tepelněizolačních, bezpečnostních a protislunečních fólií
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Fólie na ochranu laku auta Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adresa

Adresa

Na Výsluní 5518
Zlín 760 01

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Najdete nás také zde:

Instagramwww.ochrana-karoserie.czARES
captcha