Marouk, s.r.o.Pro kvalitní židli do Brna – firma MAROUK nabídne nadstandardní přístup i široký sortiment židlí a nábytku

Neberete-li výběr židlí a kancelářského nábytku na lehkou váhu, nakupujte tam, kde se o vás postarají a nabídnou své mnohaleté zkušenosti v oboru. Firma MAROUK, sídlící v Brně na ulici Cejl, nabízí širokou paletu kvalitních výrobků převážně českých značek. V nabídce tak naleznete židle TON, PROWORK či LD Seating. Nakoupit židle a nábytek můžete buď prostřednictvím internetového obchodu, nebo při návštěvě prodejny, jejíž součástí je největší showroom židlí v Brně a širokém okolí.

Kancelářská židle s podhlavníkem LASER 697-SYS

Pestrý výběr židlí

Hlavním cílem společnosti Marouk je nabídnout rozsáhlé portfolio produktů různých cenových kategorií, ze kterého si vybere opravdu každý. V nabídce tak naleznete kancelářské židle, jednací židle, zdravotní židle, židle do kuchyně, barové židle, dětské rostoucí židle a jiné.

Aby byla nabídka zaplněna moderními židlemi různých typů, tvarů i konstrukcí, prodává MAROUK produkty mnoha českých a částečně i zahraničních výrobců, jejichž výsadou je kvalita. Vybrat si tak můžete kancelářské židle a další typy od výrobců TON, LD Seating, RIM, Mayer, Alba, Antares, FormDesign, Gabon, Pedrali, Scab, atd. Díky širokému sortimentu kvalitních moderních židlí a profesionálnímu přístupu si firma získala stálé zákazníky, zmiňme např. Oční studio Aleše Žejdla, Statutární město Brno, Mendelovu univerzitu Brno, SkyPicker, Clever maps, VUES, Nitto Denko či JumpPark a další.

Kancelářské, jednací, zdravotní, jídelní, barové i dětské židle kvalitní konstrukce za příznivé ceny


Proč nakupovat právě u firmy MAROUK

Na místě je bezpochyby otázka, proč je právě společnost MAROUK vyhledávanou prodejnou mezi velkými firmami i koncovými zákazníky. Společnost se totiž snaží vyjít maximálně vstříc svým klientům a nabídnout řadu konkurenčních výhod. Můžeme začít s jejich výčtem.
V showroomu si prohlédnete a vyzkoušíte více než 200 židlí. Samozřejmostí je obsluha a poradenství profesionálním školeným personálem, který dokonale zná veškerý sortiment. Pokud si nebude svým výběrem jistí, Marouk vám židle zapůjčí na vyzkoušení domů či do kanceláře.
Zajistí vám montáž, náhradní díly a seřízení židle tak, aby vyhovovala konkrétnímu člověku přímo na tělo. V případě zájmu Marouk židle dopraví až k zákazníkovi, po Brně i ve večerních hodinách.

Přijďte si prohlédnout přes 200 židlí do největšího showroomu v Brně


Vybavení kanceláří nábytkem

Potřebujete si vybavit kancelář novým nábytkem? Jste na správné adrese. Ve společnosti Marouk si vyberete jak ekonomický, funkční a kvalitní nábytek od Hobisu nebo luxusní nábytek od společnosti Exner. Záruka je neuvěřitelných 5 let. Velkou výhodou obou dodavatelů je, že po vyřazení nábytkové řady jsou schopni nábytek dodat ještě pět let po vyřazení.

MAROUK s.r.o. nabízí nábytek a kancelářské židle i další typy již od roku 2009. Během svého působení si získala pevné působení na trhu a zájem ze strany klientů neustále roste. Pokud se o tom chcete sami přesvědčit, navštivte brněnskou prodejnu, která se nachází na adrese Cejl 62b, 602 00 Brno. Využijte snadného přístupu MHD či možnosti parkování v blízkosti prodejny. Je otevřena v Po, Út, Čt od 9 do 17 hodin, ve St od 9 do 18 a v Pá od 9 do 16 hod. Tel.: +420 545 218 485; Mob.: +420 730 176 252; email: obchod@marouk.cz.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.marouk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti

Zdravotní židle Therapia pro dlouhé sezení bez bolesti

Trápení s bolestí zad, za krkem nebo bolestí hlavy, špatný krevní a mízní oběh, křečové žíly i svalové pnutí. To jsou jen některé z mnoha důsledků dlouhého špatného sezení. Zdravotní židle Therapia jsou navrženy s ohledem na zdraví. Unikátní jsou svou konstrukcí a patentovaným systémem biozón, díky čemuž si našly oblibu v mnoha zemích. Jsou vhodné jak pro prevenci před poruchami způsobenými špatným sezením, tak pro usnadnění sezení nemocným pacientům, pro které je dlouhodobé sezení bolestivé.

Vydáno 08.04.2016
Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení

Pohodlné nastavitelné židle Sitness a Therapia pro zdravé sezení

Zamysleli jste se někdy, kolik času během dne prosedíte? Naprostá většina populace stráví sezením na židli během dne spoustu hodin. A rozhodně nejde jen o školáky, studenty či kancelářské pracovníky. O to více se pak musíme zaměřit na výběr kvalitní židle, která zajistí správné, pohodlné a zdravé sezení. Dlouhodobé špatné sezení má totiž za následek nejen bolesti zad, ale i nejrůznější pohybové potíže, špatné dýchání a tím i zhoršenou funkci trávicího traktu, nedostatečné okysličování krve, což způsobuje sníženou koncentraci, a v neposlední řadě i problémy s oběhovým systémem způsobujícím např. křečové žíly apod. Šetřit na židli se proto rozhodně nevyplatí.

Vydáno 01.04.2016
Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním

Zdravotní židle pomohou od bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním

Výběr vhodné židle určené na každodenní sezení není radno podceňovat. Nesprávná volba vám může přivodit nepříjemné zdravotní problémy, které by se se zdravotní židlí vůbec nevyskytly. Nechte se inspirovat pestrým sortimentem společnosti Marouk, která se zabývá prodejem kvalitních židlí a odborným poradenstvím pro zdravé sezení.

Vydáno 21.01.2014Vydáno 16.05.2016
76 Zhlédnutí