LaVaRoss2010 s.r.o.Hliníkové fasádní lešení i mobilní zábrany k pronájmu

Vlastníte stavební firmu, podnikáte ve stavebnictví nebo jste se sami pustili do realizace stavby, či rekonstrukce domu? Spousta stavebních prací se bez lešení neobejde. Pokud však víte, že hliníkové fasádní lešení by u vás nemělo kromě jednorázového použití více využití, případně se vám jeho nákup nevyplatí nebo nemáte možnost, jak hliníkové fasádní lešení skladovat, máme pro vás řešení – jeho pronájem.

Zajistíme hliníkové fasádní lešení, mobilní zábrany i oplocení staveniště

Fasádní lešení i oplocení staveniště - pronájem

Naše společnost pronajímá hliníkové fasádní lešení, a to každému - nemáme totiž žádné minimální časové ani množstevní limity na pronájem lešení, takže si jej u nás může pronajmout kdokoliv - jak velká firma podílející se na několika velkých stavbách najednou, tak i domácí kutil, který si chce jen svépomocí vyspravit chalupu. Lešení pronajímáme jak fasádní, tak i pojízdné prostorové, a kromě toho vám rádi pronajmeme i mobilní zábrany vhodné na oplocení staveniště.


Hliníkové fasádní lešení Altrad Bauman

Potřebujete půjčit nebo postavit lešení? Rádi vám na jakoukoliv dobu pronajmeme naše vysoce kvalitní rámové lešení ALTRAD BAUMANN PROFITECH S73, které vyniká řadou výhod - díky lehké konstrukci je možná snadná a levná doprava přímo k vám, montáž je rychlá a bezpečnost maximální.

Spolehlivé a kvalitní hliníkové fasádní lešení


Mobilní zábrany - oplocení staveniště, na sportovní akce či kulturní události

Nejen stavby budov, ale i velké veřejné akce vyžadují dočasné oplocení. Pro tyto účely se skvěle hodí mobilní zábrany, které využijete jak pro oplocení staveniště, tak i v celé řadě jiných situací. Naše mobilní zábrany splňují nejpřísnější bezpečnostní normy, manipulace je obzvlášť snadná a vyznačuje se vysokou odolností a trvanlivostí. Samozřejmostí je i možnost dalšího příslušenství, včetně bran a dveří.

Mobilní zábrany - praktické oplocení staveniště
FIREMNÍ ČLÁNKY


Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss

Komplexní stavební práce, inženýrská činnost ale i podpora projektů a pomoc potřebným – to vše je LavaRoss

Rekonstrukce bytů a rodinných domů, inženýrská činnost i kompletní stavební práce, to jsou obory stavební firmy LavaRoss z města Znojmo. Díky dlouholetým zkušenostem, kvalitnímu personálu a skutečně široké nabídce služeb se na nás tak může obrátit soukromník, který touží po hezkém bydlení, ale i investor s přáním vybudovat nový panelák či nákupní centrum. Ve společnosti LavaRoss víme, že pracovní úspěchy nejsou vše. V rámci podnikání se proto snažíme podporovat i dobré věci a smysluplné projekty.

Vydáno 08.02.2016
Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci

Hrubé stavební práce, zateplení fasád i střech – LaVaRoss je s vámi od prvních plánů až po kolaudaci

Stavíte nebo rekonstruujete a nejste si jisti, jaké firmy na jednotlivé práce najmout? Nemůžete se v nabídce zedníků, obkladačů, instalatérů a architektů vyznat? Obraťte se na stavební firmu LaVaRoss ze Zlína a ušetříte si práci i peníze. My totiž nabízíme kompletní stavební práce pro jednotlivce, firmy i města. Při stavbě i rekonstrukci každého objektu tak zajistíme vše, od potřebné projektové dokumentace, přes realizaci stavby, až po závěrečnou kolaudaci.

Vydáno 11.02.2016
Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč

Společnost LaVaRoss zajistí realizaci strojních omítek i projekci RD na klíč

Stavební a projekční firma LaVaross nabízí investorům komplexní stavební řešení. Zajistí projekci, samotnou výstavbu i kolaudaci. Kromě kompletních realizací na klíč však společnost poskytuje také celou řadu dílčích činností, ať už jde o realizace strojních omítek či sádrokartonových konstrukcí.

Vydáno 30.06.2016Vydáno 18.06.2016
77 Zhlédnutí
Topováno 01.11.2016