Výroba horkých obalovaných asfaltových směsí, prodej asfaltový beton, obalované kamenivo

Obalovna Ostrava s.r.o.

Výroba horkých obalovaných asfaltových směsí, prodej asfaltový beton, obalované kamenivo

Obalovna Ostrava s.r.o.Obalované asfaltové směsi různých typů - Obalovna Ostrava

Ostrava nedávno získala novou obalovnu, a tak můžete mít nyní obalované asfaltové směsi na dosah i vy. Jde o společnost Obalovna Ostrava v Kunčicích, která byla otevřena v roce 2016.

Kvalitní obalované asfaltové směsi, Ostrava

Nová Obalovna Ostrava

Zdaleka však nejde o první obalovnu na obalované asfaltové směsi v Ostravě. Firma Obalovna Ostrava totiž navazuje na dlouholetou tradici svých mateřských firem - JANKOSTAV a SWIETELSKY a zabývá se výhradně výrobou horkých obalovaných asfaltových směsí. První obalovna patřící do stejně skupiny byla postavena v roce 2007, další roku 2012 a stávající nová obalovna ASKOM VS 3 TV je v provozu od roku 2016.

Nová obalovna se vyznačuje ekologickým provozem a výkonem, veškeré obalované asfaltové směsi jsou vyráběny podle platných norem a splňují veškeré požadavky Ředitelství silnic a dálnic, díky čemuž byly schváleny pro použití na vozovkách I. až III. třídy.

Obalovna Ostrava - Obalované asfaltové směsi


Obalované asfaltové směsi

Momentálně jsou u nás nejoblíbenější obalované asfaltové směsi ze střednězrnného asfaltového betonu, jemnozrnného asfaltového betonu i betonu hrubozrnného. Zákazníci však často objednávají také asfaltový beton hrubozrnný či střednězrnné nebo hrubozrnné obalované kamenivo.

Obalované asfaltové směsi

Vydáno 28.06.2016
252 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2021