Asfaltování chodníků a vozovek kvalitně a pro každého

Stav chodníků i vozovek je vizitkou každé obce i města. Proto by jak občané, tak vedení měst měli dbát na to, v jakém stavu se komunikace v místě jejich bydliště právě nachází. Pro řešení takových problémů je třeba zvolit vhodného a spolehlivého partnera, a tím je právě firma Silnice Málek Praha.

Asfaltování vozovek a silnic

Nabízíme asfaltování vozovek na míru

Ať už vás trápí jakýkoliv problém s kvalitou chodníku nebo vozovky, my ho spolehlivě vyřešíme. Naše firma funguje už od roku 1991 a za tu dobu jsme tak načerpali spoustu zkušeností. Díky tomu můžeme říct, že se neustále zlepšujeme jak v preciznosti práce, tak v osvojování nových technologií.

Zabýváme se především pokládkou živičných neboli asfaltových koberců. Touto technologií jsme schopní vyspravit nerovnosti na staré vozovce, případně ji nahradit zcela novým povrchem. Kromě toho také nabízíme unikátní technologii recyklace živice. V praxi to znamená, že vybraný úsek vozovky rozebereme a roztavíme. Tato metoda bývá pro klienty zajímavá, jelikož si pokládku vozovky mohou poté zajistit vlastními prostředky.

Jak asfaltování vypadá v praxi?


Asfaltováním naše nabídka nekončí

Kromě samotné pokládky nového asfaltu a jeho recyklace nabízíme také další profesionální služby. Především se jedná o řezání asfaltu a betonu, dále ošetřování pracovních spár nebo trhlin nebo například penetrační postřiky komunikací. Z doplňkových služeb naše firma potom nabízí například pokládku zámkové dlažby, instalaci geotextilií a geomříží, pronájem strojů a v zimních měsících také údržbu komunikací. Pro více informací ohledně asfaltování vozovek nás neváhejte kontaktovat.

Přehled služeb firmy Silnice Málek PrahaVydáno 19.07.2016
323 Zhlédnutí
Topováno 05.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

S opravou vozovky i recyklací živice Vám pomohou profesionálové

S opravou vozovky i recyklací živice Vám pomohou profesionálové
Chystáte se stavět příjezdovou cestu nebo budovat novou veřejnou pozemní komunikaci? Potřebujete opravit výmoly či pomoci s recyklací živice? S pokládkami asfaltových neboli živičných koberců a s dalšími souvisejícími úkony vám hravě pomůže pražská společnost Silnice Málek.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Asfaltování Málek Praha Oprava, řezání vozovek a chodníků
WEBOVÁ STRÁNKA
Asfaltování Málek Praha
www.silnicemalek.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Jeremenkova 3
Praha 4 147 00

info@silnicemalek.cz
+420 602 366 732


Najdete nás také zde:

ARES
captcha