Měření zraku i brýlové obruby – o váš zrak se postará Oční Optika Cvikr

Trápí vás problémy se zrakem? V Oční Optice Cvikr Praha 9 vám odborně vyšetříme zrak, změříme dioptrie, a na základě toho vám poté poradíme s výběrem vhodných brýlí. Najdete u nás různé brýlové obruby, brýlové čočky, sluneční brýle i doplňky - tedy zkrátka všechno pro vaše oči.

Oční Optika Cvikr – brýle i doplňky

Brýlové obruby podle vašich potřeb a přání

Prodáváme kovové, plastové, vázané, vrtané i titanové brýlové obruby ve všech cenových relacích. V našem širokém sortimentu obrouček od různých značek, jako jsou populární RAY-BAN, PEPE JEANS, TOM TAYLOR, MERCEDES, JEAN RENO a další, si jistě vybere každý.

Potřebujete brýle pro své ratolesti? Prodáváme také dětské brýlové obruby a pořídíte u nás například dětské brýle značky Active za výhodnou cenu.

Oční Optika Praha 9 – brýlové obruby pro děti i dospělé


Odborné měření zraku vám napoví při výběru brýlí

Provádíme také odborné vyšetření a měření zraku na moderních přístrojích Carl Zeiss a Topcon. Vyšetří vás naše zkušená optometrička a následně vám poradí s výběrem vhodných brýlí právě pro vás. Zhotovujeme také brýle na předpisy všech pojišťoven, samozřejmostí jsou brýle bez doplatku.

Měření zraku pro výběr ideálních brýlí


Oční Optika Cvikr – brýle i doplňky

V naší optice pořídíte nejen dioptrické brýle, ale také kvalitní sluneční brýle různých značek. Dále prodáváme doplňky, jako jsou pouzdra, čistící sady, šňůrky, lupy nebo roztoky na kontaktní čočky. Zároveň provádíme také všechny druhy oprav brýlí včetně letování, a to i na počkání.

Navštivte nás v Obchodním centru Jizerka Praha 9


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cvikr.cz/

Vydáno 30.08.2016
144 Zhlédnutí
Topováno 21.06.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží
Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.

Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr

Stále ostrý zrak Vám pomocí brýlí a čoček zajistí Oční optika Cvikr
Nedovolte zhoršenému vidění, aby Vás omezovalo v běžných radostech života. Navštivte oční optiku na Praze 9, nechte si zkontrolovat zrak přímo na prodejně a odneste si odtamtud kvalitní brýle padnoucí Vašim potřebám. Optika Cvikr zaměstnává jen odborníky, kteří se v problematice optiky orientují a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr
WEBOVÁ STRÁNKA
Oční Optika Praha 9
www.cvikr.cz
Adresa

Adresa

Jablonecká 423
Praha 9 - Střížkov 190 00

cvikr@cvikr.cz
+420 286 891 295


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha