Zastřešení bazénu zvyšuje bezpečnost, prodlužuje koupací sezónu a snižuje náklady

Bazény Kostelec Plastové bazény na klíč - akční sety

Zastřešení bazénu zvyšuje bezpečnost, prodlužuje koupací sezónu a snižuje náklady

Bazény Kostelec
Plastové bazény na klíč - akční sety
Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. Ty seženete například u společnosti Bazény Kostelec.

Bazény s dlouhou životností

Fóliové a laminátové bazény vyžadují pravidelnou péči

Na trhu existuje řada typů bazénů, od plastových přes laminátové až po foliové bazény. Ne všechny jsou však stejně jednoduché na údržbu. Například laminátové bazény se působením chloru brzy vybělí a ztrácí důležité vlastnosti. Je tedy potřeba věnovat jim stále péči. Vzpomeňte si na staré laminátoví lodě, které bylo nutné často opravovat, aby do nich neteklo. Podobně je tomu i v případě bazénu.

Foliové bazény jsou o něco modernější variantou, nicméně i zde je třeba počítat s nutností měnit fólii. A i když pomineme čas a energii, kterou vám taková výměna zabere, nemalé cenové výdaje spojené s touto renovací vám radost jistě neudělají.

Plastové bazény od firmy Bazény Kostelec


Plastové bazény všech tvarů i velikostí

Z hlediska nároků na údržbu i finance jsou tedy nejvhodnější volbou plastové bazény. Pokud se pro ně rozhodnete, můžete se s klidem obrátit na firmu Bazény Kostelec, která má s výrobou těchto bazénů letité zkušenosti. Pro každý prostor, ať už je malý či velký, najde společnost řešení. Nezáleží ani na tom, jestli toužíte po volně stojícím, nebo zapuštěném bazénu.

Můžete zde vybírat z následujících variant:

- kulaté plastové bazény
- oválné plastové bazény
- obdélníkové plastové bazény
- plastové bazény atypických tvarů

Dle požadavků klienta dodává firma také veškeré příslušenství, jako jsou filtry, osvětlení, vyhřívání, schodiště, zastřešení, protiproudy, trysky a podobně.

Kontaktujte společnost Bazény Kostelec!Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bazeny-kostelec.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností díky nejmodernější technologii

Kvalitní plastové bazény s dlouhou životností díky nejmodernější technologii

Bazény dnes vyrábí a nabízí mnoho různých firem, od velkých řetězců po drobné podnikatele. Specializovaných firem, u nichž se můžete spolehnout na kvalitu, je však pomálu. Společnost Bazény Kostelec, specialista výhradně na plastové bazény, s tradicí již od roku 1994, je jednou z nich. Její majitel, pan Josef Hrubý, nám dal několik typů a rad, jak se zorientovat se v široké nabídce bazénů, a na co si dát při výběru pozor, pokud chcete, aby Vám bazén sloužil bez problémů dlouhá léta.

Vydáno 02.03.2015
Servis bazénů kompletně zajistí Bazény Kostelec

Servis bazénů kompletně zajistí Bazény Kostelec

Jste hrdými majiteli bazénu, ale občas si s ním nevíte rady? Obáváte se zazimování bazénu nebo jeho údržby, čištění či snad dalších složitějších prací? Nastat mohou různé situace včetně rozbití některého ze zařízení. Netušíte, na koho se v takovém případě obrátit a proto si raději bazén ani nechcete pořídit? Teď už se nemusíte ničeho podobného obávat, firma Bazény Kostelec vám bude nablízku a zajistí kompletní servis bazénu například včetně jeho údržby.

Vydáno 04.04.2018
Bazény na klíč evropské kvality včetně dlažeb a stavebních prací | Praha

Bazény na klíč evropské kvality včetně dlažeb a stavebních prací | Praha

Horké letní dny jsou obdobím, kdy koupání v bazénu jistě každého velmi potěší. Pokud sice milujete koupání, ale neradi navštěvujete přeplněné veřejné bazény, není nic jednoduššího, než si postavit vlastní oázu odpočinku a osvěžení přímo u sebe na zahradě. Naše společnost Bazény Kostelec (dříve Polman) je tu proto, aby vám v této oblasti pomohla a zajistila bazény na klíč přesně podle vašich představ.

Vydáno 27.11.2015Vydáno 27.09.2016
950 Zhlédnutí
Topováno 06.08.2020

Plastové bazény na klíč

Plastové bazény na klíč

Výroba plastových bazénů na klíč, tvary bazénů a příslušenství

Filtrační a vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Filtrační a vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Filtrační šachty, vodoměrné šachty, plastové jímky a nádrže

Zastřešení bazénů, stavební práce při instalaci

Zastřešení bazénů, stavební práce při instalaci

Zastřešení bazénů, příslušenství a stavební práce při instalaci