Konvektomaty Retigo - špičková technologie pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů

GAVONA GASTRO s.r.o

Konvektomaty Retigo - špičková technologie pro přípravu i těch nejnáročnějších pokrmů

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.

půjčovna gastro zařízení

Půjčovna gastro vybavení, prodej i servis

Společnost GAVONA se v oblasti gastronomie pohybuje již řadu let a s půjčováním, prodejem i servisem gastro zařízení a vybavení má bohaté zkušenosti. Pokud plánujete pořízení nebo zapůjčení jakéhokoliv typu gastronomického vybavení, kontaktujte společnost a využijte možnosti konzultace. Předneste své požadavky a dotazy a profesionální personál vám bude vždy po ruce a poradí vám.

Nevíte, jaký druh nádobí je pro vaši pořádanou akci nejlepší? Přemýšlíte, kolik hrnců budete potřebovat? Na vaše dotazy vám rádi odpovědí. Veškeré zařízení, které si zapůjčíte, vám bude představeno a vy budete obeznámeni s jeho obsluhou. Společnost GAVONA rovněž pomáhá zařizovat celé provozy a radí svým klientům s volbou jednotlivých zařízení a s jejich rozmístěním v provozovně.

GAVONA – půjčovna gastronomického zařízení a vybavení


Talíře, sklenice i příbory

Ať už pořádáte společenskou akci pro desítky nebo stovky návštěvníků, bez kvalitního a reprezentativního vybavení se neobejdete. Naprostým základem jsou talíře, sklenice, příbory, ale také boxy na potraviny, tácy či džbány. Z rozsáhlého katalogu půjčovny gastro zařízení GAVONA si vyberete přesně takové nádobí, které bude odpovídat vašim požadavkům.


Nádobí pro přípravu pokrmů

Při pořádání rautů, oslav, svateb či cateringů si nevystačíte s vybavením pro servírování. Neméně důležité jsou nádoby, určené pro přípravu pokrmů. Půjčovna gastro vybavení poskytuje možnost zapůjčení kvalitního nádobí, se kterým se bude skvěle pracovat. Potřebujete hrnce, pánve, servírovací kleště, naběračky či další vybavení? Za nízkou cenu si budete moci gastro vybavení zapůjčit a ušetříte.

Kompletní gastro vybavení pro vaši oslavu, svatbu či kulturní událost


Gastronomické zařízení a vybavení – stoly i konvektomaty

Cílem půjčovny gastro zařízení je uspokojit poptávku veškerého vybavení, které by mohlo být při pořádání akce různého charakteru potřeba. Proto klienti najdou v katalogu půjčovny i stoly židle či potahy. Samozřejmostí je kompletní portfolio elektronický přístrojů, které jsou při gastronomické události nezbytné – výrobníky horké vody, kávovary, fritézy, vodní lázně, grily, tepelné mosty či konvektomaty.

Z pořádání svatby, oslavy nebo rautu už nemusíte mít žádný strach. Veškeré potřebné vybavení najdete na jednom místě a za dostupnou cenu. Personál vám navíc předá veškeré informace a rady k výběru i užívání jednotlivých zařízení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gavona.cz

Vydáno 05.12.2016
1659 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů

Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů
Působí nejen v Šumperku, ale také v Jeseníku či Olomouci. Jejich komplexní služby z nich dělají opravdové profesionály a skvělé partnery v ohledu profesionální zařízení a vybavení kuchyně. Snaží se udržet krok směrem kupředu a vyvíjí nové produkty.
PODSTRÁNKY

Gastro produkty

Gastro produkty
Gastronomické zařízení do velkokuchyní, barová technika, mycí, chladicí a mrazicí technika

Servis gastro zařízení

Servis  gastro zařízení
Záruční a pozáruční servis gastronomického zařízení, instalace kuchyňské technologie

Bazar a půjčovna gastro vybavení

Bazar a půjčovna gastro vybavení
Půjčovna kuchyňského nádobí a veškerého gastronomického zařízení, gastro bazar
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GAVONA  GASTRO s.r.o
WEBOVÁ STRÁNKA
GAVONA GASTRO s.r.o
www.gavona.cz
Adresa

Adresa

Polní 755
Rapotín 788 13

info@gavona.cz
+420 603 830 282


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha