Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic

Sháníte-li firmu, která vám na zakázku vyrobí nejrůznější kabely, kabelové svazky a plošné spoje, kontaktujte společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně. Zakázkovou výrobou elektroniky se zabýváme už více než 20 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, které nyní uplatňujeme při řešení a zpracovávání zakázek.

DURANGO electronic - zakázková výroba plošných spojů a kabelových svazků.

Kabelové svazky a plošné spoje na zakázku

Ať už potřebujete jakékoliv kabely a kabelové svazky, my vám je vyrobíme, a to v libovolných délkách i průměrech. Naše kabely se hodí k nejrůznějším druhům použití, odebírají je od nás společnosti zabývající se výrobou elektroniky, svářecích strojů, zahradní techniky i společnosti z lékařského prostředí. Kabely i kabelové svazky dodáváme tuzemským i zahraničním firmám.

Kromě toho osazujeme plošné spoje. Zaměřujeme se na osazování tištěných spojů, jejich pájení, montáž a kompletaci dle požadavků zákazníka.

Veškerou výrobu provádíme na zakázku dle přání a požadavků zákazníka.

DURANGO electronic: kabelové svazky a plošné spoje


Kabely od DURANGO electronic, to je kvalita za skvělé ceny

Proč kabelové svazky a plošné spoje od nás? Díky bohatým zkušenostem našich zaměstnanců a používaným technologiím vám můžeme garantovat nejvyšší kvalitu našich výrobků. Navíc jsme schopni realizovat i neobvyklé zakázky a vyjít tak vstříc těm nejnáročnějším zákazníkům. Kabely, kabelové svazky i plošné spoje vyrábíme na zakázku od jednoho kusu až po velké série. Samozřejmostí jsou rychlé dodací lhůty i výborný poměr ceny a kvality. Poskytujeme také poradenství při výběru součástek.

Máte zájem o zakázkovou výrobu kabelových svazků a osazení plošných spojů? Neváhejte se na nás obrátit!

Plošné spoje a kabelové svazky - fotogalerieVydáno 21.10.2016
111 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kabely, kabelové svazky a plošné spoje, na které je spolehnutí

Kabely, kabelové svazky a plošné spoje, na které je spolehnutí
Už celé čtvrt století můžeme využívat služeb firmy DURANGO elektronic s.r.o. v Plzni, která se specializuje na oblast zakázkové výroby elektroniky. Pro své zákazníky jsou schopni vyrobit široké spektrum výrobků od prototypů až po velké série. A to v prvotřídní kvalitě za rozumnou cenu.

Zakázková výroba elektroniky v Plzni

Zakázková výroba elektroniky v Plzni
Máte specifické požadavky na elektroniku? Musí splňovat vaše přání nebo požadavky zákazníků? Potřebujete nechat vyrobit speciální kabely pro některá zařízení? Naše služby jsou vám k dispozici. Jsme firma DURANGO electronic s.r.o., která se specializuje na zakázkovou výrobu elektroniky. Vyrobíme ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DURANGO electronic s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DURANGO electronic s.r.o.
www.durango.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Božkovská 632/29
Plzeň 326 00

durango@durango.cz
+420 377 240 225


Najdete nás také zde:

ARES
captcha