Gastrozařízení, profesionální vybavení  pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Gastrozařízení, profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava
Gastrozařízení, profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

CHLAZENÍ servis s.r.o. dodává profesionální gastrozařízení a vybavení do restaurací, jídelen, malých i velkokapacitních kuchyní. Poskytujeme komplexní služby, od odborné konzultace, přes projekt a montáž, až po kvalitní a rychlý servis. Náš sortiment zahrnuje varné technologie, pizza pece, roboty, myčky nádobí, nerezový nábytek a produkty pro distribuci jídel.

Profesionální gastro zařízení do restaurací a kuchyní

Varná technologie, konvektomaty, sporáky, pizza pece, roboty

Náš sortiment gastro vybavení a zařízení do restaurací, jídelen a kuchyňských provozů obsahuje (nejen) následující produkty: nářezové stroje, krouhače sýrů a zeleniny, loupače, lisy na citrusy, drtiče ledu, mixéry, trouby, konvektomaty, elektrické, plynové i gyros grily, vařiče, kotlíky, kávovary, salátové bary a mnoho dalšího. V nabídce máme také pizza pece a příslušenství - rukavice do trub a pecí, nože, lopaty či podnosy na pizzu. Všechny produkty pochází od renomovaných výrobců, například PRIMAX, SPAR, KENWOOD, Efesto, Potis, CombiMaster, Panasonic, aj.

Gastro zařízení pro profesionální gastronomii


Nerezový nábytek, mycí technologie, změkčovače vody

V rámci programu nerezového nábytku do nejrůznějších provozů nabízíme nerezové stoly, mycí a pracovní stoly, pulty, dřezy, výlevky, police, regály a regálové systémy, baterie, sprchy, koše a kontejnery na odpadky. Dále dodáváme také změkčovače vody a produkty z oblasti mycí technologie, tedy myčky nádobí, myčky průběžné, podstolové, na černé nádobí či sklo, včetně potřebné chemie.


Distribuce jídel, gastronádoby, hrnce, ohřívače, vozíky

Naše široká nabídka gastronádob a vybavení pro servírování a distribuci jídel zahrnuje následující produkty: nerezové, smaltované a polykarbonátové gastronádoby, víka ke gastronádobám, hrnce a kastroly, pekáče, plechy, sklenice, podnosy, rošty, fritovací koše na hranolky, napařovací vložky na knedlíky, výdejní kontejnery na příbory, pojízdné vodní lázně, ohřívače talířů, termoporty, servírovací vozíky a jiné.

Katalogy produktů z gastro sortimentuGastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, vybavení gastro provozů

Gastrozařízení, profesionální vybavení pro restaurace, velkokuchyně a jídelny

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika

Chladicí, mrazicí a klimatizační technika, nápojová technika

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika, odvětrávání, čističky vzduchu

Vzduchotechnika a odvětrávání, čističky vzduchu, výroba, montáž, servis