Parte na počkání - smuteční oznámení podle vašeho přání

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Parte na počkání - smuteční oznámení podle vašeho přání

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.
Kremační služby, rozloučení s urnou, individuální i organizované vsypy

V pohřební službě Marie v Opavě poskytujeme veškeré služby v oboru pohřebnictví. Kromě pohřebních a hřbitovních služeb jsme schopni zajistit i kvalitní kremační služby, a to od sjednání pohřbu, úpravy zesnulého, zajištění květinových darů, převozu ke kremaci, rozloučení s urnou v obřadní síni, až po individuální vsypy podle přání pozůstalých či organizované vsypy s účastí na hřbitově. Marie – pohřební služba Opava s.r.o. realizuje i převozy zesnulých z celé České republiky i zahraničí.

Vozy pro smuteční průvod, Marie - pohřební služba Opava

Smuteční rouzloučení v obřadní síni krematoria v Ostravě nebo na rozptylové loučce

Smuteční akty organizované opavskou pohřební službou Marie nabízí různé varianty rouzloučení se zesnulým. Pokud si vyberete kremační služby, provedeme úpravu zesnulého, zajistíme převezení ke kremaci, zpopelnění zesnulého a rouzloučení v obřadní síni Krematoria v Ostravě nebo rozloučení s urnou u hrobu. Při uložení ostatků rozptylem na vsypové loučce můžeme zajistit i obřad s hudbou. Pietní akt vsypů probíhá na vsypové loučce Městského hřbitova v Opavě.

Smuteční obřad v krematoriu


Kremace s obřadem v obřadní síni nebo ve vybraném kostele na Opavsku

V dnešní době se stává nejrozšířenějším způsobem pohřbení zpopelnění s obřadem. Rozloučení se zesnulým se koná v obřadní síni nebo v případě církevního pohřbu ve vybraném kostele v Opavě nebo v kostelích opavského regionu. Po smutečním obřadu je zajištěno zpopelnění zesnulého, urnu s ostatky zesnulého si podle domluveného termínu můžete vyzvednout sami, nebo Vám zajistíme rozptyl na loučce, urnu lze uložit i do hrobu.
I při realizaci smuteční ceremonie v obřadní síni krematoria v Ostravě budete mít možnost si dodat vlastní podklady pro smuteční projev, z hudební nabídky máme připraveny skladby klasické, církevní nebo lidové.

Kremační služby, Marie - pohřební služby Opava s.r.o.Pohřební služby

Pohřební služby

Komplexní služby v oblasti pohřebnictví i pohotovostní převozy zemřelých

Kremace

Kremace

Kremační služby, rozloučení s urnou, individuální i organizované vsypy

Smuteční síně

Smuteční síně

Smuteční obřadní síně pro důstojné a klidné rozloučení se zesnulými