Auto Hégr, a. s., provozovna Olomouc
autorizovaný partner ŠKODA

CZKProdej  nových a ojetých osobních vozidel značky ŠKODA Olomouc

Autosalon Auto Hégr, a. s., provozovna Olomouc, se zabývá prodejem nových osobních vozů značky ŠKODA a ojetých vozů z programu ŠKODA Plus. Zakoupíte u nás i nejnovější modely vozů ŠKODA, a to Octavia IV generace, Kamiq a Scala, či elektromobily jako Citigo iV nebo plug-in hybrid Superb iV a již brzy Enyaq iV. Provozujeme autorizovaný servis vozů ŠKODA a VW. Prodáváme originální náhradní díly a příslušenství. Našim klientům zajistíme i koupi automobilu na leasing či úvěr.

Zajišťujeme autorizovaný prodej osobních automobilů značky ŠKODA. V našem autosalonu si můžete osobně prohlédnout nejznámější modely vozů tohoto výrobce, jako Superb, Scala, Kodiaq, Octavia, Fabia, Kamiq či elektromobily Citigo iV nebo plug-in hybrid Superb iV a další. Zakoupit si můžete vozidla s výbavou nakonfigurovanou přesně podle vašich představ, ale v našem autosalonu máme na výběr i široký sortiment skladových vozů s prvotřídní výbavou. Poradíme Vám i s financováním při koupi auta a je možné u nás zakoupit vozy i na leasing.

Kromě nových vozů prodáváme i ojeté osobní vozidla z programu ŠKODA Plus. Ty jsou prověřeny jak po právní, tak i technické stránce. Většina z nich je nehavarovaná a neopravovaná. Vozy mají k dispozici servisní knížku. Pro zánovní auta poskytujeme nadstandardní záruku.

Prodáváme originální náhradní díly a příslušenství nejen značek ŠKODA a VW, ale i AUDI. Pokud nemáme požadovaný díl na skladě, rádi jej pro vás objednáme u výrobce. Námi prodávané náhradní díly jsou spolehlivé, bezpečné a mají dlouhou životnost. Prodáváme i letní a zimní pneumatiky.

Součástí našeho autosalonu je i autorizovaný servis. V našem servisu provádíme opravy osobních vozidel ŠKODA a opravujeme osobní i užitkové automobily VW. Díky vysoké technické vybavenosti servisu provádíme veškeré opravy. Zajistíme karosářské a lakýrnické práce. Provádíme záruční i pozáruční prohlídky. Vozy připravujeme na technické kontroly a měříme emise. Montujeme autodoplňky a autorádia či zabezpečovací zařízení. Měníme pneumatiky, oleje, filtry apod.

Pro naše příznivce máme k dispozici výhodný věrnostní program - Club Auto Hégr. Ten našim zákazníkům přináší řadu výhod. Je realizován prostřednictvím slev a bonusů na zakoupené automobily, náhradní díly a příslušenství a služby provedené naším autorizovaným servisem. Slevy a bonusy získáte i u dalších smluvními partnerů v rámci věrnostního programu Sphere card.

Důležité kontakty:
Prodej nových vozů
Telefon: +420 585 758 321
E-mail: prodej@auto-hegr.cz

Prodej ojetých vozů
Telefon: +420 585 758 322
E-mail: ojete.vozy@auto-hegr.cz

Servis
Telefon: +420 585 758 323
E-mail: servis@auto-hegr.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství
Telefon: +420 585 758 325
E-mail: nahradni.dily@auto-hegr.cz

Správa
Telefon: +420 585 758 336
E-mail: info@auto-hegr.cz


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Autoklempířské práce

,  

Autolakýrnické práce

,  

Kompletní opravy aut

,  

Motorová vozidla osobní

,  

Motorová vozidla užitková

,  

Pneuservisy

,  

STK a emise

,  
Štítky:

Škoda, VW, Olomouc, prodej osobních vozů, ojetých automobilů, Kamiq, elektromobily, iV, servis