Auto Hégr, a.s., provozovna Šumperk
autorizovaný partner ŠKODA

CZKAutorizovaný prodejce nových i ojetých vozů Škoda, Šumperk

Autosalon Auto Hégr, a. s., provozovna Šumperk, se zabývá autorizovaným prodejem nových osobních vozů značky ŠKODA například Kamiq, Scala, Karoq, Kodiaq a brzy i první SUV elektromobil Enyaq. Mimo to zajišťuje prodej ojetých vozidel z programu ŠKODA Plus. Vozy je možné u nás pořídit za hotové na leasing či úvěr. Dále je i jediný autorizovaný servis značky ŠKODA pro okres Šumperk a Jeseník a zajišťuje prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.

Navštivte náš autosalon, kde Vám rádi nabídneme vůz z široké nabídky nových modelů značky ŠKODA a ojetých osobních vozů z programu ŠKODA Plus. K dispozici máme oblíbené modely, jako jsou Fabia, Scala, Kamiq, Octavia, Karoq, Superb a Kodiaq a do budoucna i elektromobily jako Enyaq iV a další.

Máme velký výběr skladových vozů, které jsou připraveny ihned k odběru a náš ochotný personál Vám rád poradí i v případě, že nejste zcela rozhodnuti a potřebujete poradit s konfigurací, financováním a pojištěním vozu. Zakoupit je můžete za hotové, na úvěr i operativní leasing. Postaráme se i o odhlášení a přihlášení vozidla v evidenci motorových vozidel.

Zakoupením nového nebo ojetého vozu se stanete členem našeho věrnostního programu Club Auto Hégr, díky kterému získáte u nás trvalou slevu na servis, případně na zakoupené náhradní díly a příslušenství k Vašemu vozu.

Díky vysoké technické vybavenosti a personálnímu obsazení našeho autorizovaného servisu máte jistotu kvalitně odvedené práce dle standardů výrobce ŠKODA AUTO a.s. Provádíme mechanické, diagnostické, lakýrnické, karosářské práce, záruční a pozáruční opravy, montáže autopříslušenství, zabezpečovacích zařízení, měření emisí a přípravy vozů na STK, výměny pneumatik a olejů a další potřebné opravy.


Důležité kontakty:
Prodej nových vozů
Telefon: +420 583 301 007
E-mail: prodej@sumperk.auto-hegr.cz

Prodej ojetých vozů
Telefon: +420 583 301 007
E-mail: ojete.vozy@sumperk.auto-hegr.cz

Servis
Telefon: +420 583 301 006
E-mail: servis@sumperk.auto-hegr.cz

Prodej náhradních dílů a příslušenství
Telefon: +420 583 301 004
E-mail: nahradni.dily@sumperk.auto-hegr.cz

Správa
Telefon: +420 583 301 002
E-mail: info@sumperk.auto-hegr.cz


Katalog firem:    

Autodíly a autopříslušenství

,  

Autoklempířské práce

,  

Autolakýrnické práce

,  

Kompletní opravy aut

,  

Motorová vozidla osobní

,  

Motorová vozidla užitková

,  

Pneuservisy

,  

STK a emise

,  
Štítky:

Kamiq, Karoq, Kodiaq, Enyaq iV, elektromobily, leasing úvěr, Jeseník, Škoda, Šumperk, prodej vozu