DAPAS spol. s r.o.

CZKRolované pytle

Rolované pytle

Výroba LDPE, HDPE rolovaných pytlů na odpady, odolné a pevné přepravní pytle

Polyetylénové sáčky

Polyetylénové sáčky

Polyetylénové sáčky z HDPE, LDPE, svačinové sáčky, sáčky se zipem, lepicí klopou

Paletizační pytle

Paletizační pytle

Výroba paletizačních a přepravních pytlů k balení velkoobjemových produktů


Výroba a dodávka obalových materiálů - LDPE a HDPE paletizační a rolované pytle, sáčky

Společnost DAPAS, spol. s.r.o. z Prostějova vyrábí a dodává obalové materiály v mnoha provedeních podle potřeb zákazníků. Hlavním produktem společnosti jsou HDPE a LDPE paletizační či rolované pytle a sáčky. Naše výrobky jsme schopni dodat nejen zákazníkům z Prostějova a Olomouce, ale také po celé České republice.

Vyrábíme a prodáváme:
LDPE fólie, hadice a polohadice, které jsou vhodné pro balení zboží, výrobků a potravin. Jsou bezpečné pro balení potravin a zboží. Naše fólie chrání zboží vůči vlhkosti i prachu, ale také pro fixaci zboží na paletách. Vybrat si můžete z nejrůznějších parametrů.
V nabídce naleznete smrštitelné, potravinové, kluzné, nekluzné, pro ruční i strojové balení, MDPE fólie. Na trh dodáváme LDPE fólie a plachty v roli, ty jsou vhodné pro strojní i ruční balení.

HDPE fólie jsou vhodné do potravinářského průmyslu. Jsou voduvzdorné, odolávají vlhku a vodní páře a také stabilizované proti slunečnímu záření.

LDPE a HDPE pytle z nízkohustotního polyetylénu produkujeme se záložkami, ploché, paletizační, uzavíratelné, volně ložené, na roli a v dalších provedeních, jako přepravní a paletizační pytle na balení velkoobjemových produktů.

Sáčky LDPE a HDPE - zipové sáčky, barevné, klipové a svačinové sáčky až po sáčky se samolepící klopou a mnoho dalších provedení, vhodné na potraviny a pro univerzální i voděodolné balení zboží.

Bublinkové fólie v provedení dvou nebo třívrstvé, nařezané na pásy, s antistatickou nebo s UV stabilizací. Snadno použitelná ochrana při obalování zboží a prokládání balíků.

Odnosné tašky s reklamním potiskem z materiálu HDPE a LDPE. Možnost jednostranného i oboustranného potisku a výběr 8 barevných provedení.

Průtažné stretch fólie strojní jsou vhodné pro použití v balících horizontálních i vertikálních strojích. Jejich výhodou je snadné přizpůsobí balenému produktu. Pro ruční balení zboží dodáváme fólie ruční.

LDPE přířezy a překryvy - rolované, volně ložené, blokované - určené na balení polotovarů, hotových výrobků i potravin.


Slogan:

Výrobce obalového materiálu. . .


Katalog firem:    

Plastové obaly a fólie

,  
Štítky:

LDPE, HDPE, paletizační, rolované pytle, sáčky, obalové materiály Olomouc, Prostějov