FORTE a.s.


Mostkovice 529, Mostkovice 798 02
Společnost FORTE a.s. poskytuje svým klientům široké spektrum služeb. Do našeho portfolia činností patří kalibrace a opravy měřidel a měřících systémů v oboru stejnosměrných, střídavých i vysokofrekvenčních elektrických veličin, údržba letadlových celků, opravy vojenské techniky a také výroba a opravy nástaveb na užitková vozidla. Sídlo firmy se nachází v obci Mostkovice, okres Prostějov.

Služby:

Metrologie, metrologická laboratoř:
- kalibrace a opravy měřidel a měřících systémů v oboru stejnosměrných, střídavých i vysokofrekvenčních elektrických veličin
- v rámci metrologické laboratoře působí "Akreditovaná kalibrační laboratoř č.: 2302", která splňuje požadavky ČSN EN ISO/IEC 17025:2018
- kalibrujeme (Revizní přístroje, Klešťové ampérmetry, Panelové a rozvaděčové přístroje, Digitální multimetry, LRC metry, Osciloskopy, Generátory, Spektrální analyzátory a další)
- metrologie speciálních zařízení pro AČR.

Údržba letadlových celků:
- středisko údržby je držitelem oprávnění podle předpisu EASA Part 145
- letadlové celky (agregáty) letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely
- Certifikace EASA PART 145
- typy letadlových celků (Moravan (Zlín) Z-42, Z-37A, Z-37T, Aircraft Industries (LET) L-200 Morava, Sikorsky (PZL) M-18A Dromader, Antonov An-2, Aircraft Industries (LET) L-410/420 a další)
- opravy letadlových celků (Moravan (Zlín) Z-42, Z-37A, Z-37T, Aircraft Industries (LET) L-200 Morava, Sikorsky (PZL) M-18A Dromader, Antonov An-2, Aircraft Industries (LET) L-410/420).

Oprava, servis:
- vojenská technika
- protiletadlové raketové kompexy
- obslužná a kontrolní zařízení
- elektrocentrály
- kompresory
- letecká pozemní zařízení
- rekonstrukce muzejních exponátů
- ostatní technika a zařízení
- vysokotlaké čistící stroje značek WAP-ALTO, KRÄNZLE a dalších.

Výroba, oprava, servis:
- nástavby, nástaveb na užitková vozidla
- valníkové a skříňové nástavby.

Produkty
  • pronájem letadel, realizace vyhlídkových letů, tandemové seskoky, možnost leteckého výcviku
  • převodníky snímačů teploty, bimetalové teploměry, ukazovací a registrační přístroje, tlakové senzory a manometry
  • dovoz nákladních automobilů ze zahraničí, prodej přívěsů, servis a opravy, tahače a návěsy, náhradní díly a příslušenství pro nákladní automobily
  • extrémní stroje, tanková technika, vojenské automobily, válečné zbraně, armádní nože, armádní dalekohledy


Související články
Kvalitní a moderní váhy pro váš obchod, gastro provoz i řeznictví z Brna

LESAK s.r.o.

Kvalitní a moderní váhy pro váš obchod, gastro provoz i řeznictví z Brna

Pokud hledáte spolehlivé, kvalitní a moderní váhy pro váš obchod, gastro provoz nebo řeznictví, pak byste měli zvolit váhy společnosti LESAK s.r.o., jenž sídlí v Brně. Tato firma se zabývá prodejem, výrobou, servisem a kalibrací vah, vážicích a pokladních systémů již od roku 2009.


Snímače pro průmysl, zdravotnictví a další odvětví

SONOTEC s.r.o.

Snímače pro průmysl, zdravotnictví a další odvětví

Průmysl a další odvětví služeb dnes vyžadují moderní technologie, které se přizpůsobí konkrétním požadavkům. Jako třeba měření malých průtoků bez kontaktu s danou kapalinou, které je důležité v oblasti medicíny a zdravotnických technologií, nebo kompletní měření parametrů stlačeného vzduchu, jako významného nositele energie prakticky v každém výrobním podniku. A o výrobu snímačů pro různá odvětví se postará firma SONOTEC, s.r.o.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

S.G. CZ, spol. s r.o.

Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.


Firemní články
Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

Údržba letadlových celků Prostějov, údržba agregátů letecké techniky, středisko údržby

V současné době se zaměřuje především na údržbu agregátů letecké techniky určené pro sportovní, zemědělské a dopravní účely.


Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov pro Armádu České republiky, firmy, organizace, jednotlivce, servis letadlových celků, vojenská technika.