S.A.X. - Foreign Trade, s.r.o.


Ovručská 10, Košice - m. č. Dargovských hrdinov 040 22
Veľkoobchod a maloobchod : potraviny, pochutiny, ovocie, zelenina, mäso, mäsové výrobky, alkoholické a nealkohlické nápoje, tabakové výrobky, ryby, kozmetické výrobky, hygienické potreby, textil, odevy, obuv, kožený tovar, drogériový tovar, tovar pre domácnosť, drevo a výrobky z dreva, stavebný materiál, elektrospotrebiče a spotrebná elektronika, sklo, porcelán, papier, železiarstvo, inštalatérsky materiál, vykurovacie zariadenia, stavebné stroje, obrábacie stroje, náradie, nábytok, bytové doplnky, svietidlá, dopravné zariadenia, kancelárske potreby, kancelárske stroje, motorové vozidlá, vybavenie interiérov a zabezpečenie návrhov interiérov, chemické výrobky /priemyselné chemikálie, chemické vlákna, hnojivá, plasty/.
Reklamná činnosť.
Sekretárske práce.
Donášková služba.
Faktoring a forfaiting.
Inžinierska činnosť.
Podnikateľské poradenstvo.
Prieskum trhu a verejnej mienky.
Činnosť realitnej kancelárie.
Automatizované spracovanie dát.
Finančný a operatívny leasing.
Sprostredkovanie obchodu a služieb.
Čistenie budov a upratovcie práce.
Návrhárska a dizajnérska činnosť.
Organizovanie výstav komerčného charakteru.
Prenájom strojov, prístrojov, nástrojov zariadení drevoobrábacieho charakteru, kancelárskej a výpočtovej techniky vrátane príslušenstva, náhradných dielov, technologického zariadenia, skladovacích, nakladacích, dopravných strojov a zariadení, motorových vozidiel bez obsluhujúceho personálu.
Sprostredkovateľská činnosť okrem sprostredkovania práce za úhradu.
Prenájom nebytových priestorov a poskytovanie s tým súvisiacich služieb.

Produkty
  • finanční služby, půjčky a financování, operativní leasing, splátkový prodej, hypoteční úvěry, spotřebitelský úvěr
  • drobné spotřební předměty, potřeby do domácnosti, kuchyňské předměty, bílá technika, elektronická zařízení, vybavení bytu

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod.

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod

Dětské tábory a školy v přírodě pro děti od 7 do 14 let v Dětský tábor Čekyně.

Dětské tábory a školy v přírodě pro děti od 7  do 14 let v Dětský tábor Čekyně

Související články
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

AKompas s.r.o.

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Erste Leasing, a.s.

Úvěr na nákup půdy rychle, výhodně a spolehlivě

Hospodařit na vlastní půdě je k nezaplacení. Jenomže financování zemědělské půdy není pro mnohé tak snadné, jak by bylo potřeba. Naštěstí je tady pro takové případy společnost Erste Leasing nabízející úvěrové produkty, které zemědělcům či lesníkům umožní pracovat nejen s vlastními stroji, ale i na vlastních pozemcích. S úvěry od Erste Leasing je financování zemědělské půdy jednodušší. Půjčka na nákup půdy se zde navíc dá obstarat za velmi výhodných podmínek.


Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

MITOMA rolls s.r.o.

Potisk lepicích pásek i s grafickým návrhem přesně podle vašich představ

Zabezpečení přepravovaných zásilek, identifikace zboží či propagace společnosti. To všechno zvládnou potištěné a výstražné lepicí pásky od firmy MITOMA Rolls, s.r.o., která se na jejich vývoj, výrobu a prodej zaměřuje už více než 20 let. Dodáme vám potištěné lepicí pásky balicí i vytyčovací, výstražné, bezpečnostní či speciální.


Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

MITOMA rolls s.r.o.

Vývoj, výroba a prodej lepicích pásek pro zabezpečení zásilek i identifikaci

Samolepicí pásky jsou důležitým ochranným prvkem při přepravě zásilek, slouží však také k identifikaci, upozornění či propagaci. Své o tom ví společnost Mitoma rolls s.r.o., která se vývojem, výrobou a prodejem lepicích pásek a dalšího obalového materiálu zabývá již přes 20 let. Kromě běžně dostupných samolepicích pásek nabízí pásky potištěné, výstražné, bezpečnostní, papírové i speciální.