VABEX s.r.o.
Kovoobráběcí stroje pro malé dílny a odborná učiliště v e-shopu

Máte vlastní dílnu a potřebujete kvalitní obráběcí stroj, který vám pomůže se zpracováním kovových součástek? Společnost VABEX s.r.o. z Vizovic na Zlínsku nabízí malé kovoobráběcí stroje, které jsou vhodné pro malé provozy, ale i pro vybavení odborných učilišť. Pořiďte si spolehlivý a kvalitní kovoobráběcí stroj z naší nabídky v e-shopu na webu shop.strojnisveraky.cz.

Společnost VABEX s.r.o. nabízí závitořezy a další obráběcí stroje

Obráběcí stroje pro vybavení dílen, malých provozů i odborných škol

V naší nabídce najdete malé obráběcí stroje pro zpracování kovů i dalších materiálů. Tyto stroje jsou ideální volbou při zařizování malé dílny, malovýroby, ale i jako vybavení pro odborné školy a učiliště. V našem širokém sortimentu obráběcích strojů naleznete vzduchové i elektrické závitořezy pro řezání závitů, ostřičky fréz a vrtáků nebo srážeče hran. Součástí naší nabídky je také bohaté příslušenství a komponenty pro kovoobráběcí stroje.

Nabídka obráběcích strojů


Malé obráběcí stroje pro obrábění menších součástek v malých sériích

Naše malé kovoobráběcí stroje kromě své kompaktní velikosti, nabízejí také mnoho dalších výhod. Kromě příznivé ceny je jejich nespornou výhodou možnost obrábění menších součástek a dílů i v malých sériích, což využijí především malé provozy a dílny. Stejně jako u všech námi nabízených produktů i u kovoobráběcích strojů vám můžeme zaručit maximální spolehlivost, kterou si ověřujeme ve vlastní kovovýrobě.

Malé obráběcí stroje pro obrábění menších součástekStrojní svěráky a upínací zařízení

Strojní svěráky a upínací zařízení

Strojní svěráky a upínací zařízení, e-shop i prodejna poblíž Zlína

Průmyslové značení laserem

Průmyslové značení laserem

Laserové a mikroúderové popisovací zařízení pro označení produktů

Malé obráběcí stroje

Malé obráběcí stroje

Kovoobráběcí stroje pro malé dílny a odborná učiliště v e-shopu