GEMCO, s.r.o.


Nádražní 30, Uherské Hradiště 686 01
ČSN EN ISO 9001:2009 / ISO 9001:2008

Consulting, konzultace, poradenství:
-poskytování konzultačních služeb a realizace systémů řízení jakosti, životního prostředí a bezpečnosti podle norem řady ISO 9001, 14001, OHSaS 18001, BS 7799
-příprava a realizace norem ISO/TS 16949 (pro potřeby automobilového průmyslu)
-zavádění speciálních Q metod a Q nástrojů
-odborná školení
-školení podle požadavků zákazníků.

Software:
-vývoje a implementace informačního systému myGEM pro specifické podnikové procesy(obchod, výroba, servis, sklady) včetně ekonomiky a controllingu
-vývoje webových aplikací (komunikace se zákazníky a dodavateli)
-myGEM zahrnuje:
-logistiku
-technickou přípravu výroby
-výrobu
-ostatní moduly dodávané na základě požadavků zákazníka
-podle potřeb zákazníka je integrován do prostředí podniku přes standardizované funkce(XML, CBC, aj.)
-příkladem je propojení a synchronizace na ekonomický systém
-řešení myGEM obsahuje ve své logice podrobný pohled na účtování nákladů a výnosů v rámci konkrétních zakázek, skladů a výroby jelikož respektujeme a plně podporujeme především stabilitu je systém logicky a technicky pro řízení hlavního procesu velmi dobře přizpůsoben
-v současné době je systém dodáván na nové platformě client/server, se specifickým využitím objektové technologie a víceúrovňové aplikace pro databázi Oracle
-podle požadavků zákazníků jsme schopni systém přizpůsobit i pro jiné databázové prostředí (především pro MS-SQL2000), jakož i pro provoz na vzdáleném serveru (Outsourcing)
-systém myGEM je modulární systém, určený pro logistické a řídící činnosti podniku
-řeší informační systém v komplexní podobě a přináší do podniku nové technologie pro zpracování potřebných údajů
-řešení u zákazníka, jsme schopni nabídnout pomocí nástrojů integrace spojení na jiné osvojené moduly standardními prostředky, např. XML, CbC...atd.
-lze použít i nástroje pro integraci s dodavateli či zákazníky pomocí definovaných metod BtoB (Business to Business).

Vývoj a konstrukce v oblasti strojírenství a stavebnictví:
-vývoj a konstrukce jsou řízeny jako projekty
-konstrukce je tvořena kompletně jako 3D model
-pro realizaci projektů je standardně zpracovávána 2D výkresová dokumentace a poskytnuta úzká součinnost s výrobou

Naše výsledky:
-v České a Slovenské republice je více než 160 implementací našeho systému v rutinním provozu
-na přání zákazníků se instalované systémy upravují nebo rozšiřují o další moduly.

Produkty
  • vývoj software, výpočetní technika, softwarové produkty, informační systém, webové aplikace, www stránky
  • školení pracovníků a řidičů, školení revizních techniků, školení BOZP a PO, kurzy pro stavby


Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

POLAS VIDEO STUDIO

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.


Safetica Insight: dokonalý přehled o práci zaměstnanců i zabezpečení citlivých dat

ROOT IT s.r.o.

Safetica Insight: dokonalý přehled o práci zaměstnanců i zabezpečení citlivých dat

Společnost ROOT IT s.r.o. přináší svým zákazníkům bezpečnostní nástroj Safetica Insight, který zajistí dokonalý přehled o práci zaměstnanců, její efektivitě, a ochrání citlivá data před zneužitím. Díky Safetica Insight tak máte příležitost zamezit zbytečnému plýtvání firemními zdroji.


Firemní články
Informační systém myGEM pro výrobu, logistiku - víceprocesní softwarové řešení

Informační systém myGEM pro výrobu, logistiku - víceprocesní softwarové řešení

Spolehlivý informační systém myGEM od firmy GEMCO Uherské Hradiště Vám poskytne softwarové řešení pro různá odvětví podnikání - výrobu, logistiku, obchod, včetně ekonomiky, controllingu.


Kurzy a školení, odborná školení, obchodní dovednosti, manažerské dovednosti, účetnictví Uherské Hradiště

Kurzy a školení, odborná školení, obchodní dovednosti, manažerské dovednosti, účetnictví Uherské Hradiště

Společnost GEMCO, s.r.o. nabízí pořádání kurzů a školení. Odborná školení: - interní auditoři (QMS, EMS, OHSAS, ISO/TS 16949 - odpovědnost za výrobek - změnová služba v praxi - moderní plánování kvality výrobku, plán regulace - štíhlá výroba - proces schvalování dílů do sériové výroby - základní nástroje kvality pro automobilové dodavatele - plánování výroby a koncept. Obchodní dovednosti: - základy marketingu - jak dosáhnout shody se zákazníkem - umění prodávat - postupy při řízení reklamací - verbální a neverbální komunikace - asertivita pro obchodníky - stress management - psychologie prodeje. Manažerské dovednosti: - koučování v praxi - time management - jak vést workshopy - komunikační dovednosti - zásady vyjednávání - prezentační dovednosti. Účetnictví a daně: - účetnictví a daně v podniku - ekonomika pro manažery neekonomy - účetní a daňové minimum pro asistentky - účetní a daňové minimum pro office manažerky.


Odborná školení, interní auditoři, Uherské Hradiště

Odborná školení, interní auditoři, Uherské Hradiště

Firma GEMCO, s.r.o. nabízí odborná školení - interní auditoři. Interní auditoři ISO/TS 16949 - školení je pro auditory jakosti v oblasti automobilového průmyslu - seznámení s ISO/TS 16949 - vysvětlení G8D Reportu Interní auditoři OHSAS - školení je pro organizace, ale i jednotlivce, kteří mají systém managementu BOZP Interní auditoři QMS - školení je pro manažery jakosti - řízení dokumentů, záznamů QMS - procesní list - metrologie Interní auditoři EMS - školení je pro manažery jakosti - environmentální systém - certifikace EMS - praktická cvičení Najdete nás na adrese: Studentské nám. 1531 686 01 Uherské Hradiště Tel.:572 555 337/8


Informační systém software pro podnikové procesy Uherské Hradiště

Informační systém software pro podnikové procesy Uherské Hradiště

Firma GEMCO, s.r.o. nabízí implementaci informačního systému MyGEM pro podnikové procesy. Informační systém MyGEM: - software pro řízení specifických podnikových procesů - pokrývá veškeré činnosti ve společnosti (výroba, obchod, servis) a to včetně ekonomiky, controllingu, integrace s web portály - komplexní víceprocesní řešení - systém je možno přizpůsobit firmě funkčně i finančně - zachování kvality a spolehlivosti řešení - možnost zakoupení částí, které opravdu potřebujete - po čase lze dokoupit další - systém je maximálně parametrizovatelný - možnost upravení některých systémových nastavení - systém podporuje spolupráci se standardními aplikacemi MS Windows (MS Worl, Excel, Outlook). Pokud máte jekékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte nás!!!


Vzdělávání zaměstnanců, odborná školení Uherské Hradiště

Vzdělávání zaměstnanců, odborná školení Uherské Hradiště

Firma GEMCO, s.r.o. nabízí vzdělávání zaměstnanců. Odborná školení: - interní auditoři (ISO/TS 16949:2009, OHSAS, QMS, EMS) - odpovědnost za výrobek (určeno pro jednatele, vedoucí pracovníky, obchodníky a techniky) - změnová služba v praxi (pro technické ředitele a specialisty z výrobních podniků) - moderní plánování jakosti výrobku a plán regulace (pro specialisty) - proces schvalování dílů do sériové výroby (pro specialisty) - štíhlá výroba (pro jednatele, výrobní a technické ředitele, vedoucí pracovníky) - plánování výroby a koncept "Dynamic Proces" (pro jednatele, technické a výrobní ředitele, technické pracovníky) - základní nástroje jakosti pro automobilové dodavatele (pro manažery kvality, specialisty). Obchodní dovednosti: - základy marketingu a metoda NPS - umění prodávat - jak dostáhnout shody se zákazníkem - jak řídit dlouhodobý vztah se zákazníkem - verbální a neverbální komunikace pro obchodníky - asertivita pro obchodníky - doporučené postupy při řízení reklamací - stress management pro obchodníky - psychologie prodeje. Manažerské dovednosti: - Time management - jak úspěšně vést workshopy - koučování v manažerské praxi - prezentační dovednosti - týmy a týmové role - styly a teorie vedení lidí - osobnost manažera (rozvoj a seberozvoj). Další oblasti vzdělávání: - sociální dovednosti (umění jednat s lidmi, jak zvládat stres a další) - účetnictví, daně - lidské zdroje (vedení lidí, personální plánování, motivace pracovníků, pracovní vztahy, péče o pracovníky a další).