Palety do domu

CZKVýroba nábytku z palet

Jak již název napovídá, vyrábíme na zakázku nábytek z palet, respektive paletový nábytek. Zhotovíme sedačky, konferenční stolky, postele a další nábytek pro Vás dům či zahradu z dřevěných palet. Jsme schopni zrealizovat zakázky v rámci celé České republiky.

Pro výrobu tohoto typu nábytku používáme pouze úplně nové palety zhotovené z nového sušeného dřeva. Nábytek zhotovujeme na míru, proto paletový nábytek odpovídá přesným rozměrům dle požadavků zákazníka. Z palet jsme schopni na zakázku vyrobit vybavení vašeho domu či bytu, ať už se jedná o ložnici, dětský pokoj, obývací pokoj, kuchyni či předsíň. Není pro nás problém vytvořit jednolůžkovou nebo dvoulůžkovou postel, sedací soupravu s úložným prostorem a konferenčním stolkem, jídelní stůl, předsíňovou stěnu s botníkem, knihovnu nebo truhlu a stoličky.

Povrch tohoto nábytku je díky broušení a lakování dřeva v několika vrstvách hladký a lesklý, proto se pak lépe provádí údržba na nábytku. Nábytek jsme schopni barevně upravit podle přání zákazníka - vybrat si můžete z různých barevných odstínů, patinu nebo opalovaní dřeva.


Katalog firem:    

Ložnice

,  

Nábytek na míru

,  

Sedací nábytek

,  

Skříně a úložné prostory

,  

Zahradní nábytek

,  
Štítky:

Nábytek z palet, paletový nábytek, sedačky, konferenční stolky z dřevěných palet