Vladimír Matěja - GRANA


Stříbrné Hory 50, Přibyslav 582 22
Společnost Vladimír Matěja - Grana se zabývá výrobou herních prvků na venkovní dětská hřiště. Součástí naší činnosti je poradenství při výběru herních prvků, montáž, realizace bezpečnostních povrchů, oplocení, záruční a pozáruční servis.Při výrobě vybavení dětských hřišť dáváme důraz na kvalitu a variabilitu. Naše herní sestavy jsou stavebnicové, čímž se chceme přizpůsobit co nejvíce přáním zákazníka. Tyto sestavy i ostatní herní prvky jako houpačky, kolotoče, lanové sestavy, šplhací sestavy, pískoviště, dětské domečky, lanové dráhy a mnoho jiných herních prvků a sportovního vybavení, jsou vyráběny na základě zkušeností získaných za 16 let působením naší firmy, s ohledem na stále přicházející nové trendy.

Herní prvky - výroba, montáž, servis:
- herní sestavy
- lanové herní prvky
- houpačky
- bezbariérové herní prvky
- pískoviště a hry s pískem
- skluzavky, trampolíny
- fitness a workout
- sportovní vybavení
- ochranné a záchytné sítě
- městský mobiliář - lavičky, odpadkové koše, stojany na kolo
- bezpečnostní prvky
- atypické prvky, projekty.

Naše společnost se již od roku 2000 zabývá výrobou herních prvků na venkovní dětská hřiště. V případě zájmu o naše služby se na nás neváhejte obrátit. Naleznete nás na adrese Stříbrné Hory 50, Přibyslav.

Produkty
  • umělé povrchy, umělý trávník, ochranné sítě, sportovní oplocení, výroba žíněnek, vybavení posiloven, převlékací kabiny, divácké tribuny

Měrky svarů pro měření svářecích operací, kvalitní svářecí technika.
Dráty MIG/MAG, TIG, pro plamen a obalované elektrody pro svařování.

Instalace rozvodů požární vody včetně dodávky hydrantů a hasících přístrojů.
Solární systémy - solární kolektory pro ohřev vody v domácnosti nebo přitápění.


Související články
Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dřevoslav, s.r.o.

Dřevoslav s.r.o. - výrobce certifikovaných dětských hřišť z masivu

Dětská hřiště jsou místem, kde se děti učí, hrají a rozvíjejí své schopnosti. Proto je důležité, aby byla hřiště bezpečná, kvalitní a atraktivní. Firma Dřevoslav s.r.o. ze Slavonic je český výrobce, který se specializuje na výrobu dětských hřišť z přírodního masivního řeziva – smrku a buku. Naše výrobky splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality a jsou certifikovány podle evropské normy EN 1176.


Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Forward tenis - sportovní stavby

Víceúčelová hřiště nejen pro školy vyžadují kvalitní sportovní povrch

Hrací plocha a kvalitní hřiště jsou důležitou součástí všech tělocvičen, sportovišť i obcí. Nejen tenisové kurty, ale i fotbalové hřiště a velice oblíbené multifunkční hřiště vyžadují k realizaci kvalitu, profesionalitu a zkušenosti. A právě tyto a další podmínky splňuje firma Forward tenis-sportovní stavby se sídlem ve Staré Boleslavi.


Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Forward tenis - sportovní stavby

Umělý koberec Playrite je pro tenisové kurty efektivním řešením

Sportoviště a kvalitní sportovní hřiště potřebují nejen sportovní kluby, ale i školy, rekreační střediska a další. Výstavbou, rekonstrukcí a údržbou sportovišť na klíč se zabývá firma Forward tenis. Specializujeme se zejména na bezúdržbové umělé sportovní povrchy, které jsou vhodným řešením pro vnitřní i venkovní sportovní hřiště. Nabízíme například umělý travní koberec Playrite.


Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina

HOKO-VH s.r.o.

Kvalitní a pohodlná sedadla a křesla do divadla a kina

Všude, kde máme v úmyslu posedět si trochu delší dobu, vyžadujeme pohodlí. Kvalitní sedadla a křesla, která vycházejí z dílen moravské firmy HOKO-VH s.r.o. pohodlné posezení zaručují. To ale rozhodně není jediné plus, které tato renomovaná společnost svým zákazníkům přináší.