LS Style krejčovství s.r.o.


Zábrdovická 801/11, Brno 15 615 00
LS Style krejčovství s.r.o. je ryze česká výrobní firma, která klade důraz na poctivou českou výrobu a tradici zachování klasického řemesla. I když jsme mladá firma, máme bohaté dlouholeté zkušenosti, jak se šitím oděvů, tak i hotelového a bytového textilu. Jsme schopni ušít prakticky vše podle přání a aktuálních potřeb zákazníka. Zakládáme si na kvalitě a snažíme se o pružnost a kreativitu.

Jako výrobci nabízíme výhodný poměr mezi kvalitou a cenou. Šijeme jen z kvalitních certifikovaných materiálů od českých výrobců a preferujeme spolupráci s českými firmami.

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej, e-shop:
- bytový textil
- zakázkové šití.

Většinu položek pro vás máme skladem. Díky tomu můžeme objednané zboží ihned odesílat.

Jelikož chceme, abyste byli s našimi výrobky co nejvíce spokojeni, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Nejenže vám zodpovíme všechny dotazy, ale poradíme také s výběrem hotelového a bytového textilu.

Produkty
  • šité oděvů na míru, obleky na míru, dámské a pánské krejčovství, zkracování rukávů, zkracování nohavic, prodlužování délek oděvů
  • prostírání, povlečení, prostěradla, ručníky, osušky, žínky, záclony, závěsy, potahy, textilní bytové doplňky

Stavební práce, výkopové práce, demoliční práce, realizace základových desek, rekonstrukce.

Stavební práce, výkopové práce, demoliční práce, realizace základových desek, rekonstrukce

Malebná obec Strýčice v Jihočeském kraji.


Související články
Kvalitní spánek chrání vaše zdraví

Ráj spánku

Kvalitní spánek chrání vaše zdraví

Kvalitní spánek a odpočinek je základem spokojeného života. A nejen to. Pokud bychom měli v tomto případě dlouhodobý deficit, pak by nám hrozily i některé zdravotní problémy. V „Ráji spánku“ zjistíte, jak si konečně odpočinout podle svých představ.


Postele, skříně, matrace a rošty

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.


Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Firemní články
Zakázkové krejčovství Brno, šití oděvů a hotelového a bytového textilu na míru, šití z přírodních materiálů

Zakázkové krejčovství Brno, šití oděvů a hotelového a bytového textilu na míru, šití z přírodních materiálů

Společnost LS Style krejčovství s.r.o. je ryze česká výrobní firma, která se zabývá zakázkovým krejčovstvím s důrazem na kvalitu.