Saringa s.r.o.
AZdily.cz


Tř. Maršála Malinovského 884, Uherské Hradiště 686 01
Eshop - náhradní díly a příslušenství na zahradní a lesní techniku:
- Husqvarna, Oleo-Mac, Stihl, Jonsered, Čínské stroje, AGS, AL-KO, Briggs and Stratton, Castel Garden, GGP, Dolmar, Echo, Etesia, Gardol, Homelite, Honda, Iseki, John Deere, Kawasaki, Kohler, Kubota, Kynast, Loncin, Makita, McCulloch, MTD, Partner, Poulan, Ryobi, Snapper, Solo, Stiga, Tecumseh, Toro, Viking, Wacker, Zongshen.

Produkty
  • drtiče zahradního odpadu, zavlažovací systémy, kultivátory a křovinořezy, kompostéry a kompresory, sekací stroje
  • komponenty pro automobilový průmysl, manipulační technika, součástky pro transportní systémy, příslušenství ke strojům

Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor.

Kompletní stavební činnost, novostavby, rekonstrukce, stavební dozor

Vodohospodářské a inženýrské služby pro Vás vyřídí společnost VIS z Hradce Králové.

Vodohospodářské a inženýrské služby pro Vás vyřídí společnost VIS z Hradce Králové

Související články
Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Diamantové pily a ruční řezačky pro profesionální využití, Praha

Profesionální diamantové pily a ruční řezačky využívají ve své každodenní praxi obkladači, kameníci i stavební firmy. Aby byla jejich práce bezproblémová, musí toto profesionální nářadí splňovat celou řadu důležitých parametrů. Italská společnost Battipav jako největší a nejkvalitnější evropský výrobce diamantových pil, ručních řezaček a dalšího nářadí pro obkladače a kameníky, a proto je zárukou skutečné kvality. Výrobky od této firmy dováží do České republiky pražská společnost Zdeněk Vorlický, stavební stroje.


Prodej a servis traktorů ZETOR Velim

Jan Kuchař

Prodej a servis traktorů ZETOR Velim

Firma Jan Kuchař – Velim je autorizovaný prodejce traktorů typu ZETOR Velim. Tato firma také disponuje širokým sortimentem v oblasti prodeje. Jedná se o regionálního zástupce výrobního závodu Zetor pro oblast Kolín, Kutná Hora, Nymburk a Praha – východ.


Servis a půjčovna zahradní techniky

Gardentech s.r.o.

Servis a půjčovna zahradní techniky

Zahradní technika od GARDENTECH, to je nejen prodej, ale také servis a půjčovna zahradní techniky. Poskytujeme komplexní služby včetně zákaznické linky, na které je vám náš servisní technik plně k dispozici.


Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Vladimír Jarůšek

Servis a opravy - nápojářské a potravinářské stroje

Sháníte odborný servis či různé druhy opravářských prací pro vaše nápojářské a potravinářské stoje? Kvalitních řemeslníků není mnoho, a proto bychom si měli vážit i firmy Vladimír Jarůšek, která se specializuje na opravy a servis různých strojů v potravinářském i nápojářském průmyslu.