H-PRO GEO s.r.o.


Důlce 1638/39, Ústí nad Labem 400 01
Společnost H-pro s.r.o. se sídlem v Ústí nad Labem se od roku 2017 zabývá především inženýrskými a geodetickými službami a projektovou dokumentací. Jsme držiteli jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Specializujeme se na projektovou a inženýrskou činnost v oblasti dopravních staveb, a to konkrétně na železniční stavby a dále na servisní geodetickou činnost a geodetickou činnost v investiční výstavbě pro státní i soukromé společnosti.

V rámci projekční činnosti zpracováváme především projekty rekonstrukcí i nových železničních tratí, zastávek a stanic, mostů a propustků, účelových komunikací a také chodníků.

Zabýváme se také geodetickými službami a zpracováním dokumentace pro investiční výstavbu. Dále zajišťujeme činnost hlavního geodeta, měření APK, účelové mapování aj.

Produkty
  • ochrana podzemních vod, inženýrská geologie, sanace horninového prostředí, likvidace ekologických zátěží, geodetické práce
  • projekty rodinných domů, vypracování studie stavby, návrhy interiérů, zpracování projektové dokumentace

Autoservis Jablonné, servis osobních a lehkých užitkových vozů.

Autoservis Jablonné, servis osobních a lehkých užitkových vozů

Služby v oblastech nezávislého ověřování, certifikace, testování, inspekce, vzdělávání a homologace.


Související články
Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

GON Hradec Králové, a.s.

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním poradenstvím.


NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering s.r.o.

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.


Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.


Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Získejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.


Firemní články
Projekční činnost pro železniční dopravu - rekonstrukce tratí, stanic a zastávek

Projekční činnost pro železniční dopravu - rekonstrukce tratí, stanic a zastávek

H-PRO GEO s.r.o. je společnost z Ústí nad Labem, která poskytuje profesionální služby v oblasti projekční činnosti pro železniční dopravu, ale i účelové komunikace nebo můstky.