Kudela Stavby s.r.o.


Mostkov 54, Oskava 788 01
Kudela Stavby s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a dalších pozemních staveb.

Firma má více než 25 let zkušeností v oblasti stavebnictví a používá moderní technologie a postupy. Firma nabízí komplexní stavební servis, který zahrnuje projekční činnost, zemní práce, hrubé stavby, tesařské a klempířské práce, elektroinstalace, voda, topení, plyn, omítky, podlahové konstrukce, sádrokartony, obklady, dlažby, malby, zámkové dlažby a úpravy terénu.

Kudela Stavby s.r.o. si zakládá na kvalitě, odbornosti, bezpečnosti a individuálním přístupu k zákazníkům. Firma působí po celém Olomouckém kraji a má sídlo v Oskavě.

Více informací o firmě a jejích službách naleznete na její webové stránce.Související články
Bytová a nebytová výstavba, stavba domů, kanceláří i továren

TRENDTERRA s.r.o.

Bytová a nebytová výstavba, stavba domů, kanceláří i továren

Sníte o tom, že si postavíte svůj vlastní dům, kancelář nebo továrnu? Potřebujete společnost, která vám zajistí kvalitní, bezpečnou a ekologickou stavbu? Pak neváhejte a obraťte se na TRENDTERRA s.r.o., stavební společnost, která má sídlo v Praze a působí v Královehradeckém kraji.


Půjčovna bednění Zábřeh - Vaše cesta k dokonalým betonovým konstrukcím

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Půjčovna bednění Zábřeh - Vaše cesta k dokonalým betonovým konstrukcím

Pokud plánujete nějaký stavební projekt, který vyžaduje bednění nebo monolitické konstrukce, můžete se spolehnout na společnost RDQ Property, s.r.o., která provozuje půjčovnu bednění v Zábřehu a okolí za přijatelné ceny. Tato firma vám nabídne profesionální služby v oblasti pronájmu bednění značky PERI, která je známá svou kvalitou, inovací a širokou nabídkou produktů pro různé typy staveb.


Projekt Hruškový sad – výstavba a nabídka řadových domů v Ostravě

Stavos Stavba a.s. Ostrava

Projekt Hruškový sad – výstavba a nabídka řadových domů v Ostravě

Hruškový sad je rozsáhlý projekt obytného souboru, na kterém se pracuje již od roku 2000. První obyvatelé se do svých domů nastěhovali v roce 2007. V současné době patří projekt mezi nejlépe hodnocené rezidenční koncepty v Ostravě a okolí. Projekt je realizován stavební firmou STAVOS STAVBA a.s. s mnohaletou tradicí. Jeho úspěch a spokojenost klientů spočívá také v tom, že naprostá většina stavebních prací je uskutečněna vlastními zaměstnanci, nikoliv najatými subdodavateli, jak dnes bývá běžnou praxí.


Váš partner pro kvalitní a rychlé stavební práce

JIVKO Company s.r.o.

Váš partner pro kvalitní a rychlé stavební práce

Pokud hledáte firmu, která vám zajistí kvalitní a rychlé provedení veškerých stavebních prací malého i většího rozsahu, pak je JIVKO Company s.r.o. se sídlem v Praze tou pravou volbou pro vás. V rámci své činnosti se zabývá stavebními pracemi, včetně rekonstrukcí a výstavby RD, realizací půdních vestaveb a vodo-topo-elektroinstalačními pracemi. Dále nabízí také pokládku obkladů, dlažeb a zámkové dlažby, stavbu a opravy plotů, úpravy terénu nebo odvoz sutě a odpadů, úklidové služby a další. Působí především v Praze a Středočeském kraji, ale v případě potřeby je schopna realizovat větší zakázky v rámci celé České republiky.


Firemní články
Kudela Stavby: kvalitní a spolehlivé služby ve stavebnictví

Kudela Stavby: kvalitní a spolehlivé služby ve stavebnictví

Stavebnictví je obor, který vyžaduje nejen odborné znalosti, ale také zkušenosti, spolehlivost a kreativitu. Pokud hledáte firmu, která vám nabídne tyto kvality a zároveň splní vaše individuální přání a požadavky, pak je pro vás správnou volbou firma Kudela stavby. Tato rodinná firma vám nabízí komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukce pozemních staveb.