IMTRADEX, a.s.


U Dvora 209, Nivnice 687 51

Jsme firma specializující se na projektování, výrobu, montáž a servis ocelových konstrukcí, regálů a skladovacích systémů. Vyrábíme a dodáváme nejen do České republiky, ale i do zahraničí pojízdné, přesuvné, paletové, konzolové regály a jiné ocelové konstrukce.

Projektování, výroba, montáž, servis:
- regály, skladovací systémy, ocelové konstrukce:
Stacionární regálová zařízení:
- paletové, pojízdné, přesuvné regály - standardní pevný paletový systém, průjezdné a vjezdové regály Drive in
- policové - stabilní policový regál, vícepodlažní policový regál, s uzavřeném provedení
- konzolové - jednostranný a oboustranný konzolový regál
- pro tyčový a profilový materiál
- pro velká zatížení
- skladovací plošiny
- schodiště - s plechovými schodnicemi, s pozinkovanými roštovými schodnicemi
- víceúčelové plošiny
- ocelové konstrukce
Pojízdná regálová zařízení:
pro malá zatížení - pojízdný policový regál s mechanickým pohonem, pojízdný policový regál s elektrickým pohonem
- pro velká zatížení - paletové, konzolové, velkoplošné regály, regály pro neskladné zboží.

IČ: 00545392
DIČ: CZ00545392
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Ladislav Matyáš

Výroba pojízdné, přesuvné, paletové, konzolové regály

Výroba pojízdné, přesuvné, paletové, konzolové regály

Firma IMTRADEX, a.s. je specialistou na projektování, výrobu, montáž a servis mobilních regálů pro velká zařízení, regálů přesuvných, paletových, konzolových a mnoha jiných skladovacích systémů. Regály dodáváme do České republiky a do zahraničí. Regály vyprojektujeme, vyrobíme a dodáme: Posuvný policový regál: -s mechanickým nebo elektrickým pohonem -pro depozitáře -s posuvnými dveřmi po stranách -s ergonomicky řešeným pohonem -na pneumatiky -posuvné skříně do kanceláří nebo trezorové skříně Standardní policový regál EUROLOCK: -k ukládání šanonů -s obslužnou plošinou nad regály  -vícepodlažní -možností uzamčení -rohový policový regál Paletový regál se používají pro skladování zboží různých rozměrů, hmotností a lze je doplnit dle přání zákazníka o: -předávací a úložné místo -příčník pod palety nebo pod kontejnery -ochranu rámů, stojiny, rohovou, proti propadnutí předmětů Konzolový regál: -jednostranný -oboustranný.


Regálové, skladovací systémy, plošiny, zařízení Zlín, Uherský Brod

Regálové, skladovací systémy, plošiny, zařízení Zlín, Uherský Brod

Firma IMTRADEX, a.s. Je specialistou ve výrobě, projektování, montáži a servisu různých skladovacích, regálových systémů, zařízení a plošin. Vyrábíme a dodáváme nejen do České republiky, ale i do zahraničí. Naše skladovací systémy jsou nejefektivnějším řešením pro zvýšení skladovacích kapacit. Stacionární regálová zařízení: - paletové regály jsou posuvné a pojízdné - standardní pevné paletové systémy, průjezdné a vjezdové regály Drive in - policové regály jsou stabilní, vícepodlažní a v uzavřeném provedení - konzolové regály jednostranné a oboustranné - pro tyčový a profilový materiál - pro velká zatížení - skladovací plošiny - schodiště s plechovými a s pozinkovanými roštovými schodnicemi - víceúčelové plošiny - ocelové konstrukce Pojízdná regálová zařízení: - pojízdný policový regál s mechanickým pohonem nebo s elektrickým pohonem - paletové, konzolové, velkoplošné regály, regály pro neskladné zboží pro velká zařízení - mobilní regály pro velká zatížení.


Výroba skladovacích systémů, plošin, regálových zařízení Uh. Brod

Výroba skladovacích systémů, plošin, regálových zařízení Uh. Brod

IMTRADEX, a.s. nabízí projektování, výrobu, montáž, servis: - regály, skladovací systémy: Stacionární regálová zařízení: - paletové - standatní pevný paletový systém, průjezdné a vjezdové regály Drive in - policové - stabilní policový regál, vícepodlažní policový regál, s uzavřeném provedení - konzolové - jednostranný a oboustranný konzolový regál - pro tyčový a profilový materiál - pro velká zatížení - skladovací plošiny - schodiště - s plechovými schodnicemi, s pozinkovanými roštovými schodnicemi - víceúčelové plošiny - ocelové konstrukce. Pojízdná regálová zařízení: - pro malá zatížení - pojízdný policový regál s mechanickým pohodnem, pojízdný policový regál s elektrickým pohodnem - pro velká zatížení - paletové, konzolové, velkoplošné regály, regály pro neskladné zboží.


Výroba skladovacích systémů, plošin, regálových zařízení Uh. Brod

Výroba skladovacích systémů, plošin, regálových zařízení Uh. Brod

Projektování, výroba, montáž, servis: - regály, skladovací systémy: Stacionární regálová zařízení: - paletové - standatní pevný paletový systém, průjezdné a vjezdové regály Drive in - policové - stabilní policový regál, vícepodlažní policový regál, s uzavřeném provedení - konzolové - jednostranný a oboustranný konzolový regál - pro tyčový a profilový materiál - pro velká zatížení - skladovací plošiny - schodiště - s plechovými schodnicemi, s pozinkovanými roštovými schodnicemi - víceúčelové plošiny - ocelové konstrukce Pojízdná regálová zařízení: - pro malá zatížení - pojízdný policový regál s mechanickým pohodnem, pojízdný policový regál s elektrickým pohodnem - pro velká zatížení - paletové, konzolové, velkoplošné regály, regály pro neskladné zboží.


Výroba skladovacích systémů, plošin, regálových zařízení Uh. Brod

Výroba skladovacích systémů, plošin, regálových zařízení Uh. Brod

Projektování, výroba, montáž, servis: - regály, skladovací systémy: Stacionární regálová zařízení: - paletové - standatní pevný paletový systém, průjezdné a vjezdové regály Drive in - policové - stabilní policový regál, vícepodlažní policový regál, s uzavřeném provedení - konzolové - jednostranný a oboustranný konzolový regál - pro tyčový a profilový materiál - pro velká zatížení - skladovací plošiny - schodiště - s plechovými schodnicemi, s pozinkovanými roštovými schodnicemi - víceúčelové plošiny - ocelové konstrukce Pojízdná regálová zařízení: - pro malá zatížení - pojízdný policový regál s mechanickým pohodnem, pojízdný policový regál s elektrickým pohodnem - pro velká zatížení - paletové, konzolové, velkoplošné regály, regály pro neskladné zboží.Další produkty a služby
  • nábytek do dílen, nábytek do skladů, sestavy dílenského nábytku, dílenské skříně, zásuvkové nářaďové skříně, dílenské stavby, dílenské montážní vozíky

Roman Mička

Související články
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží

Každý jistě bude souhlasit s tvrzením, že ve školních zařízeních je zapotřebí opravdu odolného nábytku. V šatnách platí tento názor zřejmě nejvíce. Šatní kovový nábytek firmy TechnoBank vás přesvědčí, že řešení se vždy najde. Dokonce při nízkých nákladech.


Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu
Kovový nábytek přináší jistotu i pohodu

Zatímco v domácím prostředí si můžeme zvolit nábytek z materiálů, které jsou vůči drsnějšímu zacházení méně odolné, v místnostech veřejných budov je zapotřebí věnovat pozornost i tomuto kritériu. Proto se pro podobné využití volí více kovový nábytek.


Skladové zásoby regálových roštů s termínem dodání ihned
Skladové zásoby regálových roštů s termínem dodání ihned

Rošty pro regály a logistická centra přinášejí kvalitní řešení, které se přizpůsobí konkrétnímu prostředí a požadavkům zákazníka. Můžete vybírat nejen ze skladových zásob, ale využít také možnosti výroby přímo na míru díky společnosti KASALI, s.r.o.


Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky
Vyrábíme pojízdné regály pro pneumatiky

V malebném městečku jménem Uherský Brod se nachází firma Mobile Storage s.r.o. Tato firma má ryze české kořeny a působí v oblasti vývoje, výroby a servisu pojízdných skladových zařízení. Pojízdné skladovací regály mohou mít různé využití. Naprosto zásadní roli hrají například při skladování pneumatik.