Kulturní a kongresové centrum Otrokovická BESEDA, s.r.o.


Náměstí 3.května 1302, Otrokovice 765 02
Kulturní a kongresové centrum Otrokovická BESEDA pořádá kulturní, společenské akce v regionu. Organizujeme jazykové či rukodělné kurzy, přednášky a semináře i tematické zájezdy a promítání filmů.

Firmy i soukromé osoby mohou využít pronájem velkého společenského sálu pro vzdělávací, společenské, kulturní akce, kongresy, školení, firemní akce - sál je vybavený vzduchotechnikou a klasickým jevištěm. Dle uspořádání má sál kapacitu 250-500 míst. Možnost propojení s prostorami kavárny a baru, se šatnou a foyerem.

Turistické informační centrum:
- poskytuje turistické informace z regionu
- prodej suvenýrů a turistických tiskovin
- prodej parkovacích kartiček
- prodej jízdenek na MHD
- předprodej vstupenek
- kopírování dokumentů do formátu A3, skanování, laminování, vazby
- Wifi připojení - přístup na internet pro veřejnost.

Pořádání výstav.
Organizujeme výstavní program Městské galerie
Fotoklub Beseda
Klub přátel historie města Otrokovice.

Fotoateliér BESEDA - zhotovení průkazové i portrétní fotografie na počkání.

Produkty
  • realizace pobytových zájezdů, zájezdy all-inclusive, last minute zájezdy, rezervace ubytování, realizace poznávacích zájezdů
  • zprostředkování pronájmu bytových prostor, nabídka nebytových prostor, převod nemovitostí, dlouhodobý pronájem nemovitostí
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly
  • speciální vzdělávací kurzy, teambuildingové školení, školení obsluhy strojů, workshopy a motivační kurzy

Montáž a poradenství v oblasti vodoinstalací, plynoinstalací a topenářství.

Montáž a poradenství v oblasti vodoinstalací, plynoinstalací a topenářství

Zahradní altány a pergoly Napajedla – poseďte na vaší zahradě i při nepříznivém počasí.

Zahradní altány a pergoly Napajedla – poseďte na vaší zahradě i při nepříznivém počasí

Související články
Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

POLAS VIDEO STUDIO

Výroba videa má svá pravidla. Přečtěte si tipy na úspěšná videa!

Jak vyrobit video, aby opravdu zaujalo? Aby bylo video úspěšné, musí přesně odpovídat svému účelu, divácké cílové skupině a době vzniku, a to obsahem i formou. Zní to jednoduše, ale praxe často ukazuje pravý opak. A výsledný efekt Vám opravdu zaručí pouze video plnící uvedené zásady. Přečtěte si proto tipy od POLAS videostudia Praha.


Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Vzdělávací středisko Praha

Periodická zkouška pro osoby odborně způsobilé v prevenci rizik v oblasti BOZP - Praha

Objednávku i přihlášku naleznete na našich stránkách ke stažení. Tam také naleznete veškerý přehled probíhající a nastávajících kurzů. Specializujeme se na základní kurzy, nové trendy v oblasti PO, BOZP a OŽP. Dále na nadstavbové kurzy a semináře.


Školení elektrikářů Jihlava

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Firemní články
Kulturní středisko, pořádání společenských akcí Otrokovice

Kulturní středisko, pořádání společenských akcí Otrokovice

Kulturní středisko Otrokovice nabízí: -pořádání kulturních, společenských a dalších akcí -organizování přednášek, kurzů, seminářů, a pod. -kino, divadlo -divadelní klub, fotoklub -zájezdy, výletové služby -festivaly a přehlídky -pronájem nebytových prostor -vydavatelská činnost -reklamní a propagační činnost


Pronájem prostor, společenského sálu Otrokovice

Pronájem prostor, společenského sálu Otrokovice

Nabízíme pronájem: -konferenčních a školících prostor -nebytových prostor. Nabídka akcí ve velkém společenském sále: -kongresy a vzdělávání -firemní akce -školní akce -plesy -koncerty Nabízíme technické vybavení společenského sálu: -dataprojektor -DVD přehrávač -projekční plátno -notebook -flipchart -CD přehrávač -mikrofony -minidisc Součástí velkého společenského sálu je: -předsálí - kavárenský prostor s vlastním barem (40 místi) -šatna pro odkládání kabátů


Divadelní představení Zlín, Tři bratři v nesnázích

Divadelní představení Zlín, Tři bratři v nesnázích

Kongresové a kulturní centrum Otrokovická BESEDA si Vás dovoluje pozvat na zábavné divadelní představení s názvem Tři bratři v nesnázích v podání známých českých herců. Předsilvestrovské představení se koná 27. prosince 2012 ve velkém sále Otrokovické Besedy od 19:00 hodin. Předprodej lístků bude zahájen 10. listopadu 2012.


Zájezd, termální maďarské lázně, odjezd Zlín

Zájezd, termální maďarské lázně, odjezd Zlín

Užijte si trochu odpočinku a využijte možnosti zájezdu do maďarských termálních lázní GYÖR. Cena zájezdu je 400 Kč. Odjezdy: 5:30 - od hotelu Baťov-Společenský dům 5:40 - od kulturního domu Otrokovická BESEDA. Zájezd se uskuteční 10. listopadu 2012.


Kulturní a společenské akce Zlín, Miss Otrokovické Besedy

Kulturní a společenské akce Zlín, Miss Otrokovické Besedy

Podpořte v listopadu krásné finalistky MISS Otrokovické Besedy a dejte jim svůj hlas v diváckém hlasování. Je přichystaný bohatý program, ve kterém se můžete těšit na skupinu DIAMOND CATS, která Vás bude provádět celým programem jako hlavní host. Finále se uskuteční 9. listopadu 2012 ve velkém sále Otrokovické Besedy od 16:00. Vstupné: mládež do 15 let – 50 Kč dospělý – 100 Kč


Kulturní akce prosinec Zlín, Beseda s Květou Fialovou.

Kulturní akce prosinec Zlín, Beseda s Květou Fialovou.

Na začátku prosince navštíví velký sál Otrokovické Besedy legenda českého filmu a herectví Květa Fialová. Vždy usměvavá herečka Vám svým humorným vyprávěním zpestří kulturní zážitek. Beseda se koná 1. prosince 2012 od 19:00. Prodej vstupenek je již zahájen. Cena vstupenek: 180 Kč 200Kč


Kulturní akce Zlín, koncert Kamil Střihavka se skupinou Leaders

Kulturní akce Zlín, koncert Kamil Střihavka se skupinou Leaders

Přijďte si s námi poslechnout do velkého sálu Otrokovické Besedy známého zpěváka Kamila Střihavku a společně s ním přivítat i skupinu Leaders, se kterou koncertuje již 5 let. Letos spolu natočili nové album s názvem 365, které Vám určitě rádi představí. Koncert se koná 9. listopadu 2012 od 19:00. Předprodej vstupenek je již zahájen. Cena vstupenek: 240 Kč 220Kč 200Kč


Vánoční zájezdy na vánoční trhy Vídeň Rožnov, odjezd Zlín

Vánoční zájezdy na vánoční trhy Vídeň Rožnov, odjezd Zlín

Využijte možnost udělat si předvánoční výlet na vánoční trhy v Česku, ale i v Rakousku, kde můžete koupit zajímavé vánoční dárky. Tradičně zajišťujeme vánoční zájezdy do Rožnova pod Radhoštěm a také do Vídně. Vánoční Rožnov Otrokovická Beseda pořádá 15. prosince 2012 zájezd do Dřevěného městečka v Rožnově. Odjezdy: 7:00 od hotelu Baťov – Společenský dům 7:15 z parkoviště před obchodem Billa na náměstí. Cena zájezdu je 150 Kč. Vánoční Vídeň Otrokovická Beseda pořádá 8. prosince 2012 zájezd do předvánoční Vídně. Cena zájezdu je 450 Kč. Program: Obchodní centrum Procházka tradičním vídeňským trhem Naschmarkt Nová Radnice – vánoční trhy 15:00 hodin Koncerty pěveckých sborů na radnici Odjezdy: 5:30 od hotelu Baťov – Společenský dům 5:40 z parkoviště před obchodem Billa na náměstí.


Kulturní, společenské akce Zlín - Travesti show – skupina Divoké kočky

Kulturní, společenské akce Zlín - Travesti show – skupina Divoké kočky

Velký sál Otrokovické Besedy poprvé roztančí s novým estrádním pořadem profesionální Ostravská skupina Divoké kočky. Travesti show se bude konat 12. prosince 2012 od 19:00 ve velkém sále v Otrokovicích. Předprodej vstupenek bude zahájen 10. listopadu 2012. Vstupné: 180 Kč 200Kč


Rozsvícení Vánočního stromu, Vánoční trhy Zlín, Otrokovice

Rozsvícení Vánočního stromu, Vánoční trhy Zlín, Otrokovice

Město Otrokovice Vás zve na již tradiční rozsvícení vánočního stromu a vánočního osvětlení. Přijďte si zazpívat koledy pod vánočním stromkem nebo si jen dát punč či grilované speciality. Akce se bude konat 30.listopadu 2012. Zároveň s touto akcí Vás srdečně zveme i na vánoční trhy, které se budou konat 14. a 15. prosince 2012 vždy od 8:00 do 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.


Divadlo Drahé tety a já od 1. 3. do 17. 3. Otrokovická Beseda

Divadlo Drahé tety a já od 1. 3. do 17. 3. Otrokovická Beseda

Divadlo DRAHÉ TETY A JÁ. Velký sál Otrokovické BESEDY účinkuje Divadlo METRO Praha. Adaptace slavné filmové komedie. Roztomilé staré dámy, neteř na vdávání, pečlivě utajovaný ženich a přepadení spořitelny.


Kongresové kulturní centrum program únor 2012 Otrokovická BESEDA

Kongresové kulturní centrum program únor 2012 Otrokovická BESEDA

JAZZOVÝ KONCERT PAWEL KACZMARCZYK pátek 17. února v 19,30 Nejlepší polský jazzový klavírista zahraje za doprovodu kapely Audiofeeling band. Vstupné 140 a 120 Kč Partnerem koncertu je Polský institut v Praze a Generální konzulát Polské republiky v Ostravě.


Otrokovický ples, program, akce leden 2012 Otrokovická Beseda

Otrokovický ples, program, akce leden 2012 Otrokovická Beseda

Programy v lednu 2012 : neděle 8. ledena v 15 hod. velký sál Otrokovické BESEDY Hravé divadlo Brno NOSÁČKOVA DOBRODRUŽSTVÍ –PINOCCHIO Slavná postavička dřevěného panáčka s dlouhým nosem – „Pinokia“- je známá dětem po celém světě a jeho dobrodružství vás pobaví. Navíc je představení doplněno pěknými písničkami. Dramatizace a režie: Zdeněk Turba, hudba: Jiří Bulis, výprava: Eva Peřinová Vstupné: 90, 80 a 70 kč pondělí 9. ledna v 17 hod. Otrokovická BESEDA VERNISÁŽ „Tyjátr před oponou – za oponou“ Výstava představí ukázky dekorací, kostýmů, rekvizit a fotografie, jako malé ohlédnutí za prvním desetiletím činnosti souboru. Expozice potrvá do 12. 2. 2012 a je přístupná od pondělí do pátku, vždy od 8 do 18 hodin.V sobotu a v neděli pouze po dobu konání kulturních akcí. Vstup volný. čtvrtek 19. ledna v 19 hod. velký sál Otrokovické BESEDY NA STOJÁKA ! ( nebo V SEDĚ?) LUMÍR TUČEK A VOJTA ZÁVESKÝ, hvězdy populárního televizního pořadu NA STOJÁKA! vystoupí s comedy orchestrem DĚSNĚ FAJN  Neopakovatelný večer pod heslem - humoru se krize netýká! Vstupné: 140, 120 a 100 Kč sobota 21. ledna v 19, 30 hod sály Otrokovické BESEDY Město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU pořádají: Otrokovický ples Průvodcem večera je bavič ZDENĚK IZER Poprve ve dvou sálech! K tanci a poslechu hrají ve velkém sále skupina VIVIAN BAND a cimbálová muzika Jožky Marečka. V kinosále velká diskotéka ve stylu 80. let. Zveme vás na koláčky a slivovici – v ceně vstupenky. BOHATÁ TOMBOLA A LOSOVÁNÍ STOLŮ  Vstupné: 220 a 200 Kč sobota 28. ledna v 15 hod. velký sál Otrokovické BESEDY Zahájení výstavy modelů letadel a lodí Výstava představí několik desítek prací modelářů ze správního celku Otrokovice. Odborný výklad na místě včetně doprovodných projekcí.Expozice potrvá do 4. 2. 2012 a je přístupná každý den, vždy od 10 do 16 hodin. Jiné časy po domluvě. Vstupné : 20 Kč neděle 29. ledena v 15 hod. velký sál Otrokovické BESEDY Divadlo POHÁDKA Praha POPELKA Nesmrtelnou pohádku Boženy Němcové upravil Tomáš Kraucher. Krásná výpravná podívaná. Vstupné: 90, 80 a 70 kč úterý 31. ledna v 19 hod. velký sál Otrokovické BESEDY Antonín Procházka - FATÁLNÍ BRATŘI Nová brilantní komedie úspěšného dramatika a herce je o štěstí, které je velice relativním pojmem. Co se může stát s člověkem, když bere prognózy hvězd vážně..  Hrají: J. Carda, A. Procházka, S. Postlerová O. Vlach, L.Zahradnická/ J.Pidrmanová, E.Janoušková/ M.Zemánková, V.Dubnička. Režie: A. Procházka. Produkce Agentura Harlekýn. Vstupné: 280, 260 a 240 Kč


Letní orientální tance, semináře pro ženy na Otrokovické Besedě

Letní orientální tance, semináře pro ženy na Otrokovické Besedě

Nabízíme letní prázdninové taneční semináře pro ženy LETNÍ ORIENTÁLNÍ TANCE 2011. Taneční semináře se uskuteční 21. 7. a 11. 8. vždy od 18 - 20 hodin v Otrokovické Besedě. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Cena za jeden taneční seminář je 150 Kč.


Maškarní bál s Pepou Náhlovským v Otrokovicích

Maškarní bál s Pepou Náhlovským v Otrokovicích

Zveme Vás v sobotu 26.3.2011 v 19:30 na Maškarní bál a taneční zábavu s Pepou Náhlovským Slavný komik vás provede tanečním večerem s bohatým programem v němž dále vystoupí Tomáš Vyoral, orientální skupina ANIFÉ, členové divadla Tyjátr a další. Hity nejnovější i starší zahraje skupina PEXESO ve složení Lenka Strojilová, Evžen Kotásek a Miroslav Janků. Slosování vstupenek o ceny. Občerstvení zajištěno. Návštěvníci v maskách sleva ze vstupného.