Cestovní kanceláře nabízejí dovolené a zájezdy do oblíbených destinací jako Řecko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko nebo Egypt s all inclusive včetně vyřízení cestovního pojištění. Využijte nabídek last minute a vyberte si dovolenou za skvělé ceny!

Agnesa Bohemia s.r.o. Víza do exotických zemí Praha
Naše společnost při organizování vašich zahraničích cest vám pomůže zajistit vízum i další služby. Specializujeme se na rusky mluvící země, ve kterých máme zkušené partnery. Zprostředkujeme víza i na konzulátech v zahraničí: - do světa - turistická - obchodní - tranzitní v normálních i expresních termínech. Zajistíme víza do: - ...
COMVIA BUS, s.r.o.
Společnost COMVIA BUS, s.r.o. patří již řadu let mezi spolehlivé provozovatele autobusové dopravy. Poskytujeme pohodlné a bezpečné cestování moderními autobusy a klademe důraz na profesionalitu. Zajišťujeme zájezdovou přepravu osob, pořádáme jednodenní cyklistické a turistické výlety, krátkodobé poznávací zájezdy či jednodenní lyžování v ...
Cestovní agentura INVIA CZ Smluvní partner -  pobočka Liberec
Cestovní agentura Invia Liberec. Pobočka v centru Liberce. Adresa:Zámečnická ul. 563/8 ( na rohu ul. Moskevské). Zajišťujeme a prodáváme relaxační pobyty u moře, poznávací zájezdy, exotické zájezdy, aktivní dovolené, turistické zájezdy, lyžařské pobyty, lázeňské a wellness pobyty v tuzemsku i zahraničí. Letecké a autobusové ...
Obchodní zastoupení švýcarského národního dopravce: - prodej letenek - poradenství cestovním kancelářím, firmám, cestujícím.

Cestovní agentura. Cestovní kancelář: -pobytové, poznávací zájezdy (lyže, moře, exotika) -tuzemsko, ČR, SR, zahraničí -prodej letenek do celého světa.

Zajištění autobusové dopravy a ubytování v ČR -akce pro klienty

Cestovní kancelář - rybářské výpravy a zájezdy

Cestovní agentura zajišťující: - poznávací zájezdy, exotika, plavby, eurovíkendy.

-Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí -Překladatelská a tlumočnická činnost -Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti -Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v ...

Online prodej letenek, levné letenky do celého světa, low cost letenky - nízkonákladové letecké společnosti. Zajistíme ubytování, pronájem, půjčovna auta, rezervaci hotelu, víza, cestovní pojištění, parkovací karty, autobusové a vlakové jízdenky. Individuální turistika sestavená na míru. Vyhledání nejlepšího leteckého spojení. Taxi na letiště ...

Činnost: - průvodcovské služby v anglickém, německém, francouzském, španělském a italském jazyce.

Cestovní agentura: - letenky na Nový Zéland - cestovní pojištění - pronájem aut - dovolená na Novém Zélandu - studijní pobyty na Novém Zélandu.

Cestovní agentura: - pronájem plachetnic a motorových lodí

Prodej - zájezdy Prodej - letenky - jízdenky - vstupenky

Cestovní společnost CZTransfer. Výlety Praha, vízum do České republiky, taxi v Praze. Transfer letiště Praha. Transfer Praha Karlovy Vary. Česká republika taxi. Transfery v České republice a Evropě (Mariánské Lázně, Český Krumlov, Vídeň, Berlín, Drážďany, Mnichov, Lipsko.) Letiště taxi Praha.

Lucytours, an independent professional tour agency based in Prague, has specialised in tourism since 1997. We aim to provide the best customer experience in the market combined with the warm approach of a family business. Our goal is to make your day truly unforgettable and offer a variety of flexible tours designed to meet all your requirements.

Věnujeme se pořádání školních výletů a exkurzí po celé ČR dle stálé nabídky i na míru. Nabízíme výlety na hrady a zámky, za tajemnými poklady, do sklárny či porcelánky nebo do automobilky Škoda Auto.

Jsme outdoorová agentura, která se specializuje na výlety z Prahy s profesionálním místním průvodcem pro zahraniční turisty do Českosaského Švýcarska. Nabízíme širokou škálu aktivit pro všechny věkové kategorie pro jednotlivce i velké skupiny. All Inclusive túry do pohádkové přírody s nezapomenutelným zážitkem.

Cestovní kancelář Pořádání zájezdů ze zahraničí do Čech

Služby: - tematické vycházky po hlavním městě - zajištění ubytování