OUT CITY MEDIA s.r.o.


Dukelských hrdinů 1, Hodonín 695 01

Venkovní reklama:
-BILLBOARDY (bilboardy)
-pronájem a kompletní servis
/euroformát 2, 44 x 5, 1 m/
-grafické návrhy a výroba plakátů
-výroba plakátů, plakáty
-grafické zpracování
-výlep a údržba ploch v ceně pronájmu
-možnost výroby a umístění 3 rozměrné
reklamy
-CITYLIGHTY-prosvětlené reklamní vitríny
-pronájem a kompletní servis
/euroformát 118, 5 x 175 cm/
-instalace plakátů na reklamní poutače
-snadná výměna plakátů jiný reklamním
motivem.

IČ: 26270919
DIČ: CZ26270919
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Zmeškal

Komplexní venkovní reklama Hodonín, Jihomoravský kraj

Komplexní venkovní reklama Hodonín, Jihomoravský kraj

Naše společnost OUT CITY MEDIA s.r.o. v Hodoníně Vám zajišťuje svým klientům komplexní venkovní reklamu. Nabízíme návrhy, výrobu a umístění: -billboardů -citylightů -plakátů. Ke všem zpracujeme grafiku a grafické návrhy. Billboardy: -pronájem reklamních míst -rozměry -510 x 240 cm -grafické návrhy billboardů -výroba plakátů, billboardů -výlep billboardů -údržba reklamních míst -na přání výrobíme a umístíme 3 rozměrné reklamy. Citylighty: -pronájem reklamních míst -rozměr -118 x 175 cm -grafické návrhy citylightů -výroba plakátů, citylightů -instalace plakátů na reklamní místa -snadná výměna jinou reklamou. Plakáty - na přání klienta Vám s grafickým návrhem vyrobíme i reklamní plakáty. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!


Grafické návrhy, výroba plakátů, venkovní reklama Jihomoravský kraj, Hodonín

Grafické návrhy, výroba plakátů, venkovní reklama Jihomoravský kraj, Hodonín

Jsme jihomoravská společnost a nabízíme komplexní služby v oblasti grafických návrhů a realizace venkovní reklamy. Zpracujeme grafické návrhy billboardů, citylightů, vizitek, plakátů, prospektů a dalších. Dle požadavků klienta na základě odsouhlaseného grafického návrhu vyrobíme reklamní plakáty na billboardy či citylighty, a pak nainstalujeme na vybrané plochy. Podle počtu pronajatých ploch a délky nájemního období Vám poradíme kolik plakátů je vhodné zadat do výroby nebo jakou použít výrobní technologii. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Hodoníně na ulici Dukelských hrdinů.


Billboard, citylight Hodonín, venkovní reklama Jihomoravský kraj

Billboard, citylight Hodonín, venkovní reklama Jihomoravský kraj

Naše jihomoravská společnost OUT CITY MEDIA s.r.o. Vám zajistí venkovní reklamu a to nejen v Hodoníně a jeho okolí. Realizujeme venkovní reklamu formou BILLBOARDŮ, CITYLIGHTŮ a plakátů. Ke všem nabízíme také zpracování grafických návrhů. Zajistíme pronájem reklamních míst, a billboardy, citylighty i plakáty navrhneme, vyrobíme a nainstalujeme. Billboardy v rozměrech 510x240cm a Citylighty v rozměrech 118x175cm. Na přání klienta vyrobíme a umístíme také trojrozměrné reklamy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde si také můžete v naší fotogalerii prohlédnout některé realizace venkovních reklam. Chcete být IN? Buďte OUT!Další produkty a služby
  • internetová reklama, reklama v tištěných médiích, televizní reklama, rádiová reklama, reklamní strategie, tvorba mediaplanů, vyhodnocení reklamních kampaní
  • městské otočné hodiny, samolepicí bločky s potiskem, reklamní magnety, reklamní pera a propisovačky
  • světelné panely, neonové nápisy, reklamní vlajky, firemní praporky, výroba velkoplošných reklam

EKO-KOM, a.s. Třídění a recyklace odpadu Praha

Související články
Maskoti - název mluví za vše
Maskoti - název mluví za vše

Obecně totiž na takové věci lidé nemyslí, ale když nad tím zapřemýšlíme, tak výroba maskotů musí být velká legrace. Výrobou maskotů se zabývá společnost Image on Stage. Vyhotovují maskoty na klíč. Dodají vám profesionální návrh, zvolí optimální materiály a každý výchozí maskot vždy co nejvíce odpovídá dané předloze.


Výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku
Výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku

Hledáte vhodný dárek pro své kolegy a kolegyně na Vánoce? Chcete jako zaměstnavatel přijít s něčím výjimečným a originálním? Vyzkoušejte dárkové předměty různých druhů a typů. Pro ženy jsou nejoblíbenější kosmetické sady, zatímco mužům uděláte radost spíše s technickou drobností, jako jsou přívěsky na klíče a otvíráky nebo powerbanky.


Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.


Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu
Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z prvních tiskáren v České republice, zabývající se potiskem trik.