SETOP s.r.o.


Brněnská 83, Holasice 664 61

Cenová kalkulace zdarma, projekce, kompletní dodávky, instalace, záruční a pozáruční servis voda-topení-plyn.

Montáž, oprava, rekonstrukce:
-vodoinstalace (měď, plast, pozinkovaný materiál),
-plynový rozvod z oceli, mědi, včetně revize, vložkování komínů
-plynové i kondenzační kotle (Baxi, Buderus, Protherm, Thermona, Viadrus, Junkers, Vaillant, Geminox), ohřívače (Dražice, Stiebel Eltron, Tatramat, ACV), sporáky (všech značek)
-termostatické ventily - Heimeier, Honeywell
-topení (měď, plast) včetně kotle a radiátorů
-podlahové vytápění (Gabotherm, Universa) a kotelny domovní a průmyslové na klíč
-solární ohřev bazénů a pitné vody
-tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla
-výměna rozvody v panelových domech
-výměna stoupaček, stupaček, stupačky, stoupačky.

Inženýrské sítě (Osma, Pipelife, Hawle), venkovní plynovody, vodovody, kanalizace (HL, Osma)
Zasíťování pozemků.
Vodovodní a plynové přípojky.

Rekonstrukce:
-koupelny (Jika, Grohe, Ravak, Laufen, Sanitec, Teiko, Hansa, Alcaplast, Geberit, Sanela)
-bytová jádra, včetně zednických prací, elektroinstalace, sádrokartonu, ..

Prodej, velkoobchod, maloobchod topenářský materiál:
-kotle
-radiátory (Korado, Jaga)
-podlahové konvektory (Minib, Boki, Licon)
-ohřívače a jiné.

Drobné zámečnické práce.

IČ: 28297831
DIČ: CZ28297831
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Lukášek

Modernizace Vašeho otopného systému

Modernizace Vašeho otopného systému

Chcete si nechat zmodernizovat Váš otopný systém? V nejširší nabídce, za výhodné ceny, včetně servisu a revize Vám naše společnost SETOP s.r.o. Vyškov zajistí návrh a projektovou dokumentaci otopného systému, montáž kotlů, ohřívačů a sporáků všech značek. Dále pak rozvody potrubí z oceli, plastu, mědi. Nabízíme topení z mědi včetně kotle a radiátorů za nejlepší cenu a podlahové vytápění se zárukou až deset let. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Vyškově na ulici Palánek. Kompletní nabídku prováděných prací včetně referencí naleznete na webových stránkách.


Topení, Vyškov, Jihomoravský kraj

Topení, Vyškov, Jihomoravský kraj

Blíží se zima a je třeba se na ni řádně připravit. Naše jihomoravská společnost SETOP s.r.o. nabízí širokou škálu služeb v oblasti týkající se topení a vytápění. Zajišťujeme výměny kotlů, ohřívačů, radiátorů a topení. Zajistíme Vám vytápění rodinných domů, výrobních hal, komerčních budov. V případě zájmu nainstalujeme také podlahové vytápění. Samozřejmostí je také servis topení a ohřívačů. Jsme také velkoobchodní i maloobchodní prodejce topenářského materiálu, nabízíme kotle, radiátory (Korado, Jaga), podlahové konvektory (Minib, Boki, Licon), ohřívače a další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku služeb naší společnosti.


Voda, kanalizace, Vyškov, Jihomoravský kraj

Voda, kanalizace, Vyškov, Jihomoravský kraj

Máte problémy s vodou, odpadem či kanalizací? Jihomoravská společnost SETOP s.r.o. je pro Vás ta pravá! Nabízíme služby v oblasti odpadních vod a kanalizace. Zajišťujeme montáže, opravy a rekonstrukce vodovodů a kanalizace pro rodinné domy, chaty, rekreační střediska, hotely, ubytovny a další. Zajistíme kompletní dodávky, instalace, záruční a pozáruční servis voda-topení-plyn, opravy a výměny stupaček a rozvodů, montáže inženýrských sítí. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Vyškově. Kompletní nabídku prací naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Bytová jádra, výměna, oprava Vyškov

Bytová jádra, výměna, oprava Vyškov

Máte problémy se starým bytovým jádrem?Bydlíte v regionu Brno, Vyškov, Prostějov? Pokud ano, není nic jednoduššího než rekonstrukce bytového jádra. Vyberte si naši společnost SETOP s.r.o. jako svého pomocníka. Výměnu či opravu bytového jádra provádíme na klíč a to včetně dodávky obkladů a dlažeb a zednických prací. Chcete-li si vybrat z bohatého výběru obkladů a dlažby je Vám k dispozici naše koupelnové studio va Vyškově. Před samotnou opravou či výměnou jádra nachystáme grafický návrh, ve kterém vyjdeme vstříc i nejnáročnějším klientům a připravíme individuální nabídku rekonstrukce bytového jádra. Působnost naší společnosti je zejména okres Vyškov a Brno: Brno, Brno venkov, Vyškov, Kuřim, Rousínov, Slavkov, Ivanovice, Prostějov, Bučovice, Rajhrad, Židlochovice, Šlapanice. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Vyškově na ulici Palánek.


Plynařské práce, prodej a výměna plynových kotlů Vyškov

Plynařské práce, prodej a výměna plynových kotlů Vyškov

Již více než 17 let Vám naše společnost SETOP s.r.o. nabízí služby v oblasti VODO-TOPO-PLYN. Naší hlavní specializací jsou plynové kotelny. Posoudíme stávající nebo požadovaný stav vaší kotelny, navrhneme řešení, provedeme projekční práce a to včetně potřebných výpočtů, jednání s úřady a plynárnou. Zajistíme Vám návrh topného systému, projektovou dokumentaci, odtah spalin (komín) montáž kotlů, ohřívačů, sporáků všech značek rozvody potrubí včetně kvalitní izolace. Prodáváme a montujeme spotřebiče všech značek a typů bez omezení výkonu (kotle, plynové ohřívače, sporáky, topidla, teplovzdušné agregáty). Plynové kotle dodáváme od výrobců - Protherm, Baxi, Therm, Junkers, Viadrus, Buderus, Vaillant, Dakon, Verner, Atmos, Slokov, OPOP, ACV, Geminox, De Dietrich, Stiebel Eltron. Samozřejmostí je také provádění revizí a zkoušek - revize plynovodu, spuštění a servis spotřebičů, provozní řády, pravidelné revize. Působnost naší společnosti je nejen Vyškov, ale celá Morava. Potřebujete-li vyměnit starý nebo zakoupit nový plynový kotel, neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku prováděných prací společnosti naleznete na webových stránkách.


Oprava a rekonstrukce vodoinstalace, bytová jádra Vyškov

Oprava a rekonstrukce vodoinstalace, bytová jádra Vyškov

Nabízíme cenové kalkulace zdarma, projekce, kompletní dodávky a instalace, záruční a pozáruční servis v oblasti voda-topení-plyn. Naše společnost SETOP s.r.o. nabízí služby v oblasti vodoinstalace, odpadních vod a kanalizace. Opravy a rekonstrukce vodoinstalace realizujeme v rodinných domech, bytových jádrech, chatách, hotelech, rekreačních střediscích a v mnoha dalších. Ve Vašem bytovém jádru zajistíme výměny stupaček a rozvodů i montáže inženýrských sítí. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši kancelář ve Vyškově na ulici Palánek. Kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Vodoinstalace, rekonstrukce koupelen v bytových jádrech, Vyškov

Vodoinstalace, rekonstrukce koupelen v bytových jádrech, Vyškov

Provádíme rozvody vody v domácnostech i průmyslových objektech z materiálů - měď, plast, pozinkovaný materiál. Naši instalatéři mají všechna potřebná školení a praxi v oboru. Odborně Vám poradíme s návrhem vašeho rozvodu vody s ohledem na zařizovací předměty, životnost, cenu potrubí, ekonomiku provozu a rychlost montáže. V oblasti vodoinstalace nabízíme nejen montáže potrubí, ale také vybavení nových koupelen, rekonstrukce starých koupelen a rekonstrukce koupelen v bytových jádrech a to včetně zednických prací. Dále zajistíme výměny stoupaček a ležatých rozvodů v obytných a bytových domech a mnoho dalšího. Máte-li zájem o rekonstrukci koupelny, neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu ve Vyškově na ulici Palánek. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti SETOP s.r.o. naleznete na webových stránkách.


Solární ohřev vody Vyškov

Solární ohřev vody Vyškov

Naše společnost SETOP s.r.o. nabízí: Solární ohřev vody HOT302 se slevou 10.000,- a dotace 35.000,- Běžná cena solárního ohřevu vody je 69.900,- nyní v akci za 59.900,- Více informací na webových stránkách.


Kondenzační kotel, Vyškov, Brno, výměna, montáž

Kondenzační kotel, Vyškov, Brno, výměna, montáž

Kondenzační kotel + montáž + spuštění. Ročně ušetříte několik tísícovek korun za vytápění. Kondenzační kotel Prime HT 1.240 pro topení (bez ohřevu TUV) Připojovací armatury, potrubí pro ÚT a plyn do 1m od kotle Spuštění kotle a zapojení pokojového termostatu (bez kabelů) Montáž a cesta do 40 km. Komín a ostatní práce dle skutečnosti. PRIME HT je závěsný kondenzační plynový kotel splňující vše, co můžete očekávat: vysokou hospodárnost, jednoduché ovládání, minimální rozměry, navíc za atraktivní ceny. PRIME HT je k dispozici ve výkonové řadě od 24 kW do 33 kW, je tedy vhodný pro byt i rodinný dům. -hořák a výměník z nerez oceli -vysoká účinnost až 109,8 % -energetická úspora až 30 % -emise třída NOx5, možnost ekvitermní regulace -modulace výkonu v okruhu vytápění 7-24kW -elektronika SIEMENS s ekvitermní regulací -snadná obsluha -elektrické krytí IPX5D, autodiagnostika poruch -možnost připojení k solárnímu systému -malé rozměry výška 760, šířka 450, hl. 345mm Veškeré informace a reference na www.setop.cz Působíme po celé Moravě: Brno, Brno venkov, Vyškov, Rousínov, Bučovice, Slavkov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Rajhrad, Židlochovice, Šlapanice, Mikulov, Hodonín, Znojmo, Kyjov, Zlín, Otrokovice.


Koupelna Vašich snů

Koupelna Vašich snů

Kompletní rekonstrukce koupelen a bytových jader, vč. elektrikářských, zednických a obkladačských prací. Nabízíme: - montáže potrubí - vybavení koupelen zařizovacími předměty (dle výběru zákazníka) - rekonstrukce starých koupelen vč. zednických prací - rekonstrukce koupelen v bytových jádrech Koupelna od naší firmy Vám bude dělat radost po dlouho dobu.


Koupelnové studio Vyškov

Koupelnové studio Vyškov

Koupelnové studio Vyškov, -návrh -realizace -úklid -předání - vše na klíč Koupelna, bytové jádro, obklady, dlažba, dodávka zařizovacích předmětů, montáž, rekonstrukce. Dále provádíme: -vodoinstalace (měď, plast, pozinkovaný materiál), -plynový rozvod (ocel, měd) -kondenzační a plynové kotle -vložkování komínů a revize -topení (měď, plast) a radiátory -podlahové vytápění -solární ohřev bazénů a pitné vody -výměna rozvodů a stoupaček -zasíťování pozemků -venkovní plynovody, kanalizace, vodovody. Rekonstrukce: -bytová jádra -koupelny -dokončovací práce, obklady, dlažby, dveře, elektro práce. Cenová kalkulace, projekce, kompletní dodávka. Záruční a pozáruční servis. Veškeré informace a reference na www.setop.cz kontakt: 733 539 189, trcka@setop.cz Působíme po celé Moravě: Brno, Brno venkov, Vyškov, Rousínov, Bučovice, Slavkov, Ivanovice, Morkovice, Prostějov, Olomouc, Kuřim, Tišnov, Blansko, Sloup, Adamov, Rajhrad, Židlochovice, Šlapanice, Mikulov, Hodonín, Znojmo, Kyjov, Zlín, Otrokovice.Další produkty a služby
  • závěsné konzoly pro nádrže, prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely
  • projektování plynovodů, montáže plynovodů, montáž plynoinstalací, opravy plynovodů, revize plynových zařízení, opravy plynospotřebičů
  • opravy ústředního topení, montáž topných technologií, služby topenářů, podlahové vytápění, výměny kotlů, radiátorová tělesa
  • vodovodní přípojky, rekonstrukce vodovodních rozvodů, montáž odpadního potrubí, vodoinstalační opravy , montáž vodovodních baterií, rozvody vody
  • dešťová a splašková kanalizace, vodovodní řady, plynovodní přípojky, veřejné osvětlení, elektrické rozvody, vybudování infrastruktury
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu

VKV-MARKET, spol. s r.o.

Související články
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího
Firma, která nabízí sortiment instalačního materiálu pro vodu, plyn, kanalizaci, topení a mnoho dalšího

Nabídka opravdu širokého sortimentu nám zajišťuje uspokojení mnoha zákazníků. Jistě si také vyberete z komplexního instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, topení nebo kanalizace. Máme také nabídku domácích vodáren, čerpadel, kompletní zařízení koupelen a WC. Samozřejmostí jsou naše nákladní vozidla, která pravidelně rozváží našim zákazníkům jejich zakoupené zboží.


Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný
Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný

Potřebujete pomoci se stavbou domu? Chcete zrealizovat zakázku na klíč? Zrekonstruovat byt či dům? Udělat novou koupelnu a záchod, provést pokládku podlahy či vymalovat? Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavitelství, zabývající se veškerými zednickými, stavebními a bouracími pracemi. Zajistíme kompletní stavitelské práce, zednické práce a ostatní řemeslnické práce. Zaměřujeme se na výstavbu domů i rekonstrukci bytů. Nejsou nám cizí ani bourací práce a mnoho dalšího.