Morávia víno, spol. s.r.o.


č.777, Prušánky 696 21

Vinařství, výroba, prodej, maloobchod:
-láhvové odrůdové a přívlastkové
víno, vína, vín
-sudová vína
-odrůdová a stolní.
Pro zákazníky možnost prohlídky vinného
sklepa a technologií výroby, ochutnávky.
Doprava k zákazníkům.
Nabízíme posezení v prostředí vinařského sklepa v oblasti zvané Nechory. (max. pro 20 osob). Občerstvení zajistíme dle Vašeho přání, možnost ubytování. Nutno reservace min. 6 týdnů předem.

Odrůdy vín:
-Müller Thurgau, ryzlink Rýnský,
Chardonnay, Rulandské šedé, Sauvignon,
Rulandské bílé, Zweigeltrebe rose,
Svatovavřinecké, Modrý portugal,
Frankovka, Rulandské modré,
Zweigeltrebe, Muškát moravský, Rulandské šedé, Neronet, Frankovka klaret.

IČ: 26290090
DIČ: CZ26290090
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Rudolf Tesařík

Firemní akce ve vinném sklepě s ubytováním | Podluží | Prušánky

Firemní akce ve vinném sklepě s ubytováním | Podluží | Prušánky

Hledáte vinný sklípek pro posezení s přáteli nebo pro uspořádání firemní akce u sklenky skvělého vína v oblasti Podluží? Zavítejte do obce Prušánky a navštivte vinný sklípek v nechorách, kde si můžete posedět a ochutnat naše moravská vína a v sezoně také burčák. V podzimním období se vždy v regionu podluží koná burčákový pochod, který se jde také přes obci Prušánky kolem vinných sklepů zvanými Nechory. Naše společnost Morávia víno, spol. s.r.o. nabízí posezení a ubytování s možností řízené degustace ve vinném sklepě ve vinařské vesničce Prušánky- nechory nebo přímo v našem areálu vinařství. Nabídneme Vám ochutnávku vín převážně přívlastkových v různých ročnících a ve složeních různých odrůd. Na přání Vás provedeme prostory naší firmy s výkladem o zpracování hroznů, výrobě vín- celý proces, ležení vín v sudech, tancích a podobně. Nabízíme možnost ochutnávky mladých vín. K posezení ve vinném sklepě s degustací vín zajistíme také občerstvení. Můžete se také u nás ubytovat. Těšíme se na Vaši návštěvu, věříme, že se Vám u nás bude líbit a naše vína Vám budou chutnat.Další produkty a služby
  • sudová vína, suchá vína, polosuchá vína, polosladká vína, sladká vína, růžová vína, červená vína, zelená vína

SAN SERVICE, s.r.o. Zajištění konferenčního servisu v ČR

Související články
Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí
Výroba kvalitního českého vína s rodinnou tradicí

Kdo by aspoň jednou v životě neochutnal lahodný červený nebo bílý mok z hrozen zvaný víno? Ten, který dokáže zpříjemnit večery a nutí říkat pravdu? Právě naše země se pyšní spoustou vinařských oblastí, ve kterých víno má tradici a svůj příběh. Stejně jako Vinařství Líbal s.r.o. založeno v roce 2001, které se stalo rodinným bohatstvím.


Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo
Ochutnávky vín ve vinném sklepě Znojmo

Máte rádi vína? Holdujete tomuto kouzelnému moku? Nenechejte si ujít ochutnávku ušlechtilých odrůd z kvalitního vinařství VINO HORT s.r.o., které se nachází ve Znojmě. Doušek lahodného vína velice příjemně otevře všechny vaše smysly. Možná si vína po této zkušenosti ještě více získají vaši náklonnost.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku
Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.