T Projekt - architektonická a projekční kancelář
Ing. Pavel Tuček


Lanžhotská 3448/2, Břeclav 690 02

T Projekt Ing. Pavel Tuček- architektonická a projekční kancelář.
Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru již od roku 1991.
Provádíme:
Architektonické návrhy, studie.
Projektanti, projektování, projekční práce.
Projektová, inženýrská činnost ve výstavbě, inženýring.
Technický, stavební, autorský dozor.
Technický dozor- kontrola technického a finančního provedení díla PD (projektová dokumentace).
Stavební dozor- kontrola dodržování technologie výstavby a správnosti provedení prací.
Komplexní služby v oblasti navrhování a projektování pozemních staveb (pozemní stavby).
Územní, stavební řízení, kontrola kvality.
Veřejné zakázky-zadávací řízení.
Jsme držitelem osvědčení k provádění veřejných zakázek.
Výběrová řízení.
Zpracování investičních záměrů.

Územní rozhodnutí, stavební povolení.
Projekční kancelář, projekty, autorizace.
Jsme projekční kancelář zabývající se projektovou činností v oblasti pozemního stavitelství.
Pro své zákazníky jsme schopni zajistit projektovou dokumentaci ke stavebnímu popř. územnímu řízení, k rekonstrukci, přístavbě nebo demolici objektu.
Posouzení energetické náročnosti budov, energ. audity, průkazy energ. náročnosti budov (PENB), energetické štítky.
Zajistíme také technický dozor staveb popř. jejich statické posouzení.

Zpracujeme architektonické návrhy staveb, architektonické a objemové studie, dokumentace pro územní a stavební řízení a dokumentace pro provedení stavby občanských a obytných budov, sportovní, průmyslové, celkové projektové zpracování zakázky od studií až po technické řešení detailu.

K projektům vytváříme 3D vizualizace, nabízíme specializované architektonické studie a projekty pozemních staveb, inženýrských staveb, projekty a návrhy exteriérů a interiérů.
Projektová dokumentace je kompletní, obsahuje veškerou dokumentaci pro provedení stavby včetně technické zprávy a stavebních detailů.
Zpracování dokumentace provádíme v programech CAD Spirit firmy softTECH a Allplan firmy Nemetschek.

Dokumentace pro program ZELENÁ ÚSPORÁM.
Poradenství v oboru -dotace- administrace veřejné zakázky nebo dotačního titulu
- EU- Evropská unie
- SFŽP- Státní fond životního prostředí
-ROP-regionální operační program.

Zadávací činnost (veřejné zakázky, vyřídíme za vás vše potřebné od A do Z.
Architektonické studie.
Výběrová řízení-soukromých i veřejných subjektů.

Požární bezpečnost staveb, požárně bezpečnostní řešení stavby, objektu., POB.

Realizace staveb:
-pozemní občanské stavby;
-průmyslové stavby - novostavby;
-rekonstrukce, interiéry.

Rozsah působnosti naší firmy je celá ČR.

Spolehlivost, kvalita, odbornost, dlouholeté zkušenosti od r. 1991.

Reference- budova firmy Rexcom, vila Jarmila Velké Bílovice, Hotel Akademie, hotel Naháč, DPS Lanžhot, DPS Rakvice, HB Krako, sportovní areál Slovácká Břeclav, RD Břeclav, Kostice, Lanžhot, Hrušky, Velké Bílovice, bytovky Velké Pavlovice.

Projektujte v zimě a na jaře stavte.

IČ: 14672316
DIČ: CZ6009090120
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Tuček

Architektonické návrhy rodinných domů, T Projekt - architektonická a projekční kancelář Ing. Pavel Tuček

Architektonické návrhy rodinných domů, T Projekt - architektonická a projekční kancelář Ing. Pavel Tuček

T Projekt - architektonická a projekční kancelář Ing. Pavel Tuček provádí: - architektonické návrhy rodinných domů - urbanistické studie - vizualizace staveb a objektů, novostaveb, přístaveb, rekonstrukcí interiérů - kompletní projektové práce staveb - inženýrská činnost a projekty staveb - technický stavební dozor investora, autorský dozor - poradenství a konzultace ve výstavbě - posudek pro bezbariérové řešení staveb Projektovou dokumentaci zpracujeme od návrhu až po realizační dokumentaci stavby. Studie a návrhy domu jsou důležitou součástí plánování stavebního záměru. Předprojektová část dokumentace vyjasní všechny představy a požadavky klienta dle dostupných podmínek a dispozic pozemku. Klademe důraz na to, aby stavba co nej­při­ro­ze­něji zapa­dala do svého urba­nis­tic­kého a archi­tek­to­nic­kého prostředí. Posuzujeme vhodnost pozemku k realizaci stavebního záměru. kapacita inženýrských sítí dostačující a které sítě bude potřeba vybudovat. Hodnotíme vlivy geologických poměrů na stavební záměr. Architektonické návrhy a studie rodinných domů a staveb zpracuje kvalifikovaný architekt včetně průvodní správy, finančního rozpočtu, územního rozhodnutí, stavebního povolení. Máme dlouholeté zkušenosti s projekty a návrhy pro rodinné domy individuální, typové, bytové a nebytové domy, rekonstrukce staveb. Váš stavební záměr zpracuje kvalifikovaný stavební projektant. Projektová dokumentace staveb obsahuje kompletní potřebné projekty a dokumenty: půdorysy, řezy, pohledy, stavební detaily, technické zprávy atd. Na naše reference se můžete podívat na: http://www.tprojekt.cz/reference.html Mezi realizovanými zakázkami najdete jak rodinné tak i bytové domy, občanské a průmyslové stavby, hotely, penziony, restaurace, komerční budovy, výrobní i skladovací haly, školy, prodejny, sportovní centra, vinařství, motorest, sběrný dvůr, interiéry atd.


Projekce, projekční práce Břeclav, Hodonín, Brno

Projekce, projekční práce Břeclav, Hodonín, Brno

Projekční kancelář Břeclav nabízí: -projekty -návrhy -studie -projektování. Projektová činnost. Inženýrská činnost. Stavební dozor při provedení prací. Veškeré služby v oblasti navrhování a projektování staveb. Stavební řízení. Zpracování investičních záměrů. Územní rozhodnutí. Stavební povolení. Projekční kancelář, projekty, autorizace. Projekční kancelář zabývající se projektovou činností Pro zákazníky zajistíme projektovou dokumentaci ke všem potřebným řízením, povolením. Zpracováváme: -architektonické návrhy staveb -architektonickéstudie -dokumentace pro územní -dokumentace stavebního řízení -dokumentace pro provedení stavby -celkové projektové zpracování zakázky K projektům pro Vás vytvoříme 3D vizualizace Specializované architektonické studie Projekty pozemních staveb Projekty inženýrských staveb Projekty a návrhy exteriérů a interiérů. Více informací na webových stránkách.


Projekční kancelář Brno, Jihomoravský kraj

Projekční kancelář Brno, Jihomoravský kraj

Naše projekční kancelář nabízí tyto služby: -architektonické plány -architektonické záměry -projektové dokumentace -projekční činnost -vizualizace projektů -územní řízení -stavební řízení -inženýrská činnost -územní rozhodnutí -stavební povolení -projektová dokumentace pro realizace -stavební dozor při realizaci staveb. Více informací na webových stránkách.


Projekční kancelář Břeclav, Jihomoravský kraj

Projekční kancelář Břeclav, Jihomoravský kraj

Firma T Projekt nabízí: -projekční kancelář -projekční práce -projektování -zkušené projektanty -zpracování projektové dokumentace -vizualizace projektů. O Vaše projety se postaráme zpracujeme a zařídíme vše potřebné. Těšíme se na spolupráci. Více informací na webových stránkách.


Projekční práce, projekce Brno

Projekční práce, projekce Brno

Služby: -architektonické návrhy a studie -inženýrská a projekční činnost, autorizace -stavební, technický a autorksý dozor -územní a stavební řízení -zadávací zařízení veřejných zakázek -výběrové řízení -stavební povolení, územní rozhodnutí -projektová dokumentace -energetické audity -3D vizualizace -projekty a návrhy interiérů a exteriérů -poradenství v oboru -požární bezpečnost staveb Realizace staveb: -pozemní a průmyslové stavby a novostavby -rekonstrukce.


Projekce, projektanti Břeclav, Brno

Projekce, projektanti Břeclav, Brno

T Projekt Ing. Pavel Tuček Vám nabízí kompletní projektní činnost: -zpracování investičních záměrů -vizualizace řešení -zpracování dokumentace pro uzemní a stavební řízení, pro provedení stavby -zaměření pro provedení stavby -zajištění stavebního povolení -zajištění územního rozhodnutí -zajištění kolaudace stavby. Pro větší stavby a i na přání zákazníka zajistíme odborný dozor při realizaci a výběrové řízení pro dodavatele.Další produkty a služby
  • návrhy interiérů a exteriérů, služby architekta, interiéry na klíč, urbanistické studie, projekty residenčních staveb
  • dotace z Evropské unie, zpracování žádosti o dotaci, konzultace k problematice EU, strukturální fondy
  • projekty rodinných domů, vypracování studie stavby, návrhy interiérů, zpracování projektové dokumentace
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • výrobní haly, benzínové stanice, technologické konstrukce, projektování výrobních kapacit, energetická centra
  • zateplení domu, oprava střechy, výměna atiky, zateplení obvodového pláště, zateplení parapetů, výměna parapetů, výměna zábradlí, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, sanace soklů, výměna hromosvodů, výměna oken, výměna dveří
  • kontrola provádění stavebních prací, výkon autorského dozoru, technický dozor investora
  • požární hadice a proudnice, hydrantové systémy, hasicí přístroje, hasičské vozy a tanky


Související články
Prodej a revize zařízení požární ochrany - Kolín
Prodej a revize zařízení požární ochrany - Kolín

Jistě si představíte, co je hlavní náplní firmy Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o., samozřejmě jde o hasicí přístroje především pak o servis požárně bezpečnostních zařízení. Věnujeme se základním otázkám typu, jak vybrat správné hasicí zařízení do domácnosti nebo firmy, ale disponujeme také dalšími službami.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Kompletní stavební práce a kanalizace
Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.


Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.
Trans-Region-Stav Chomutov řeší rekonstrukce a novou stavbu vodohospodářských a průmyslových budov.

Chystáte rekonstrukci vodního toku či novou výstavbu jeho profilu? Zateplujete průmyslovou halu nebo rovnou stavíte novou? Firma Trans-Region-Stav z Chomutova má s vodohospodářstvím i průmyslovými stavbami mnohaleté zkušenosti podpořené certifikáty a pravidelně školenými zaměstnanci.