CK IRRA s.r.o.
Cestovní kancelář


Brandlova 2536/36, Hodonín 695 01
Cestovní kancelář. Cestovka
Organizujeme pobytové i poznávací zájezdy v tuzemsku i zahraničí, lyžařské zájezdy. Pro skupiny vypracujeme zájezdy na zakázku.

Pobytové zájezdy
-lyžařský zájezd, pobyty na horách
-exotika
-lázně
-eurovíkendy
-plavby
-aktivní dovolená, golf, plavání, cyklistika, turistika.
-památky umění.
-dětské tábory.

LAST MINUTE:
Turecko - Alanya
- Sara
- Kleopatra Dream Beach
- TAC Premier
- Grand Uysal
Chorvatsko
last minute a další nabídky od jiných CK
-lyžařské pobyty

Poznávací zájezdy:
-Severní Itálie
-Paříž.

Kolektivní zájezdy:
-pro skupiny vypracujeme zájezdy po celé Evropě
-nabídka akcí na jižní Moravě-vinné sklepy.

Ubytování Kančí obora.

Další produkty a služby
  • pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, letní a zimní dovolená, tuzemské zájezdy, pojištění, služby cestovního delegáta

Pohřební ústav poskytující komplexní služby již od roku 1911 - smuteční obřady, zpopelnění zesnulého, převozy, vyřízení dokumentů a zajištění všech potřebných náležitostí.

Související články
Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Agnesa Bohemia s.r.o.

Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.


Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Agnesa Bohemia s.r.o.

Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Agnesa Bohemia s.r.o.

Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Agnesa Bohemia s.r.o.

Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.


Další produkty a služby
Chorvatsko

Chorvatsko

Chorvatsko, Jadran, Split, Trogir, destinace pro turisty. Chcete strávit 10 dnů na Kaštělanské Rivieře nebo na mnoha dalších místech u moře: Trogir, Kaštěl Štafilič, Pension Jerič , Poreč, hotel Zagreb *** Poreč, Apartmány Pical Rab vily s pololopezí Primošten hotel Zora***,polopenze Brela Vila Slavonka Baška Voda, Vila Gabriela a mnoho dalších nabídek , Podgora, Gradac.. www.irra.cz


Pobytové a poznávací zájezdy

Pobytové a poznávací zájezdy

Cestovní kancelář. Organizace zájezdů: -pobytové - Turecko, Itálie, Chorvatsko, Sardínie, -poznávací - Řím, Paříž, Londýn, Petrohrad, Portugalsko, Česko, Slovensko, Sardinie, Turecko, Maďarsko, Slovinsko -zahraniční pro skupiny i jednotlivce -tuzemské , pronájem Hájenky v Lednicko-valtickém areálu -jednodenní - vídeňský les, římské lázně, vodopády v Rakousku -skupinové, kolektivní -lyžařské - Rakouské Alpy, Italské dolomity -akce na jižní Moravě ve vinných sklepech.


Itálie - Sardinie

Itálie - Sardinie

Itálie - Sardinie je jedním z nejkrásnějších ostrovů středomoří. Nádherné pláže, smaragdové moře, ale i historické památky. Megalitické hrobky, pozůstatky punsko-římských sídlišť, chrámy a věže z románského období. To vše můžete vidět na Sardinii. Pobytová Sardinie - Alghero , residence s bazénem Gli Eucalipti 8690,- 4os./týden, - Alghero , rezidence s bazenem Buganvillea 10800,- 6os/týden Poznávací Smaragdová Sardinie 14.7.-22.7. 12990,- (včetně výletů) www.irra.cz využijte slev, které nabízíme


Dovolená v Turecku - odlet z Brna

Dovolená v Turecku - odlet z Brna

Využijte slev za včasný nákup - 15 % do 31.1.2012: Nabízíme Vám pobyty v Turecku s odletem z Brna. Vybrali jsme pro Vás hoteli s All inclusive stravováním v Alanyi v blízkosti nejkrásnější pláže na Turecké riviéře - Kleopatřině pláži. Kromě koupání u moře můžete shlédnout krásné historické památky, které Vám nabízíme na fakultativních výletech. Hotel SARA *** hotel v blízkosti centra, cena od 11 467 Kč Hotel Grand Uysal family suite ***+ - až dvě děti do 12 let za cenu 8.990 Kč Hotel Kleopatra Dreams Beach **** - all inclusive na pláži Hotel Tac premier & spa **** - dítě do 13 let za 8.990 Kč, kvalitní hotel v blízkosti centra a pláže www.irra.cz , www.tureckozbrna.cz