CENTOS, a.s.
Obchodní dům DYJE OD Dyje


Obroková 16/93, Znojmo 669 02
Obchodní dům jehož součástí jsou spotřební elektronika, chladničky, pračky, myčky, sušičky, TV, domácí potřeby, téměř vše pro Vaši kuchyni a vaření + čaje, káva, oříšky, cigarety, papírnictví, kavárna, hračky POMPO, oděvy, knihy, občerstvení a Laser game arena.

Naše kavárna v centru města disponoje terasou s panoramatickým výhledem. V nabídce výborná káva, domácí limonády, freesh džusy, zákusky, poháry a drobné občerstvení.

Produkty
  • kávy z pražírny, výroba dortů a zákusků, teplé a studené nápoje, zmrzliny a poháry
  • prodej trvanlivých potravin, prodej nepotravinového zboží, tabákové výrobky, prodej oděvů

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků.
Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků.

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko.

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko

Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Café Bar Rosso Nero

Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Kavárna Rokycany, výborná káva, zákusky i obědové menu

Kavárna Cafe PapáTo

Kavárna Rokycany, výborná káva, zákusky i obědové menu

Pokud hledáte místo, kde si můžete vychutnat skvělou kávu, čaj, nebo něco sladkého, pak byste měli navštívit kavárnu Cafe PapáTo v Rokycanech. Denní kavárna typu francouzského bistra poskytuje nejen obědové menu, ale také různé speciality, které vás potěší a zahřejí.


Cukrárna Pavel Jankůj: Výroba svatebních dortů dle přání zákazníka

Cukrárna Pavel Jankůj

Cukrárna Pavel Jankůj: Výroba svatebních dortů dle přání zákazníka

Pokud máte rádi sladkosti, určitě byste neměli minout útulnou Cukrárnu Pavel Jankůj v Domašově. Tato rodinná cukrárna vás zaujme nejen svou vlastní výrobou zákusků, svatebních dortů, perníků, koláčů a vánočního cukroví, ale také příjemnou atmosférou a pohostinností. Jejich specialitou jsou dorty, které vytváří podle přání zákazníků a zdobí je originálními figurkami a květinami. Mohou to být dorty svatební, narozeninové, dětské nebo firemní. Současně také nabízí různé druhy zákusků, jako jsou například větrníky, špičky, medovníky, rolády, poháry a mnoho dalších.


Kvalitní káva a čerstvé pečivo každý den v nově zrekonstruované kavárně v Moravském Krumlově

Pekárna IVANKA s.r.o.

Kvalitní káva a čerstvé pečivo každý den v nově zrekonstruované kavárně v Moravském Krumlově

Moravský Krumlov je turisticky atraktivní město, které má rozhodně co nabídnout nejen nadšencům do historie, ale i gastronomie. Důkazem je i stylová kavárna ve Znojemské ulici, která nedávno prošla zdařilou rekonstrukcí. V příjemném prostředí si zde můžete vychutnat kvalitní pekařské a cukrářské výrobky místní vyhlášené Pekárny IVANKA.