Ubytování v hotelu s restaurací pro zájezdy včetně parkování zdarma pro autobusy

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Ubytování v hotelu s restaurací pro zájezdy včetně parkování zdarma pro autobusy

Svatební hostiny, rodinné oslavy, společenské akce i s ubytováním v Telči

Naproti zámecké zahrady, poblíž historického centra Telče, zapsaného na seznamu světového dědictví památek UNESCO, najdete pohodlné a příjemné ubytování v Hotelu Antoň, historickém objektu z 16. století. Moderně zařízené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, protialergickým ložním prádlem, satelitní TV a WiFi připojením zdarma. Chutné stravování Vás čeká v hotelové restauraci Lihovar. Velké i menší svatební hostiny, přátelská setkání, rodinné oslavy, rauty, recepce pro Vás zaměstnanci Hotelu Antoň připraví v dobových historických renovovaných prostorách – Bílém salonku, Banketním salonku či konferenčním sále.

Stylová restaurace Lihovar, Hotel Antoň, Telč, Vysočina

Rauty, bankety, recepce, oslavy v Bílém nebo Banketním salonku či stylové restauraci Lihovar

Stylová restaurace Lihovar přijme až 75 hostů, kteří se mohou spolehnout na chutnou českou kuchyni v podobě hotových jídel i minutkové speciality, česká piva a výběrová vína. V letních měsících můžete strávit příjemné chvíle posezením na zahrádce či vnitřní terase. Renovované prostory našeho hotelu se staly příjemným místem pro rodinné oslavy, taneční večery, rauty, bankety, recepce. Jsme schopni připravit i společenské akce či svatební hostiny pro velký počet hostů, například v Banketním salonku ve stylu vinárny se pobaví až 100 návštěvníků. Plesy a taneční večery pořádáme v konferenčním sále, kam se vejde až 150 hostů. S kapacitou do 40 osob nabídneme k sokromým akcím, svatbám, rodinným oslavám, rautům prostory Bílého salonku, který Vás nadchne širokými kamennými zdmi a původními klenbami.

Rauty, bankety, recepce, oslavy v Bílém nebo Banketním salonku, Hotel Antoň, Telč


Velké svatební hostiny, plesy, společenské akce v prostorách Hotelu Antoň

Po zdařilých oslavách, banketech, rautech či recepcích Vás ubytujeme v pohodlných stylově zařízených pokojích, k některým náleží i zimní zahrada, či luxusních apartmánech s balkonem. Že se o naše hosty rádi staráme, vypovídají i nadstandardní služby, jako parkování v areálu Hotelu Antoň, praní prádla pro hosty, donáška květin na přání, zajištění sportovních aktivit. Přijeďte k nám zapomenout na starosti všedních dnů. Vaše společenské akce můžete spojit s prohlídkou telčského zámku, malebného náměstí s podloubím, lemovaného histrorickými budovami s barevnými štíty či výlety do blízkého okolí se třemi rybníky, rozhlednou Oslednice nebo prohlídkou hradu Roštejn.

Svatební hostiny, plesy, rodinné oslavy


PODSTRÁNKY

Firemní akce

Firemní akce
Pořádání firemních akcí, ubytování a stravování v Hotelu Antoň

Svatby, oslavy

Svatby, oslavy
Svatební hostiny, rodinné oslavy, společenské akce i s ubytováním v Telči

Teambuilding

Teambuilding
Teambuildingové akce v konferenčním centru Hotelu Antoň včetně ubytování a stravování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HOTEL ANTOŇ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HOTEL ANTOŇ s.r.o.
www.hotel-anton.cz
Adresa

Adresa

Slavatovská 92
Telč 588 56

office@hotel-anton.cz
+420 567 243 862


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha