Svatební hostiny s ubytováním pro novomanžele i svatebčany v hotelu

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Svatební hostiny s ubytováním pro novomanžele i svatebčany v hotelu

Pořádání firemních akcí, ubytování a stravování v Hotelu Antoň

Komfortní ubytování v pokojích se sociálním zázemím, satelitní TV a bezplatné WiFi připojení Vám poskytne bezbariérový Hotel Antoň, který leží v blízkosti historického centra renesančního města Telč, vedle zámeckého parku. Součástí hotelu je stylová restaurace Lihovar, která vyniká skvělou českou kuchyní, hotovými jídly i minutkovými specialitami. Prostory konferenčního centra zahrnují Bílý salonek, Banketní salonek a konferenční sál a jsou jako stvořené pro pořádání firemních akcí, konferencí, seminářů, obchodních jednání, školení, prezentací i nejrůznějších společenských událostí.

Hotel Antoň, Telč, Vysočina - firemní akce, školení, semináře, kongresy

Prostorný konferenční sál Hotelu Antoň poblíž historického centra Telče

Prostorný konferenční sál, s kapacitou 100 až 150 míst k sezení, je vhodný pro firemní školení, prezentace, semináře, přednášky, kongresy. Návštěvníci mohou využít moderní konferenční techniku – dataprojektor, projekční stěnu, přenosné promítací plátno. Díky velkorysému prostoru konferenčního sálu Hotelu Antoň se zde pořádají i plesy, taneční zábavy, filmové projekce či velkolepé oslavy pro větší počet pozvaných hostů. Bezplatná parkovací místa u hotelu jsou samozřejmostí.

Prostorný konferenční sál Hotelu Antoň v blízkosti centra města Telč


Bílý salonek pro pořádání firemních školení, přednášek, seminářů i soukromých oslav

V nejstarší části budovy Hotelu Antoň nabízíme Bílý salonek pro menší počet účastníků, s kapacitou 30 až 40 míst, k pořádání seminářů, přednášek, firemních akcí, obchodních jednání. Bílý salonek i po renovaci dýchá historií díky širokým kamenným zdem i původním klenbám a je vyhledávaným místem jak pro firemní školení, tak k soukromým oslavám. Pro zdařilé firemní akce je i zde k dispozici přenosná konferenční technika.

Bílý salonek pro pořádání firemních školení, přednášek, seminářů, Hotel Antoň, Vysočína


Banketní salonek ve stylu vinárny k firemním večírkům a společenským akcím

Původní klenby byly zachovány i při vybudování Banketního salonku ve stylu vinárny. Tento příjemný starobylý prostor Hotelu Antoň, opticky rozdělený do tří částí – vstupní, hlavní zasedací místnosti a galerie - pojme k nejrůznějším firemním i společenským akcím až 100 hostů. Banketní salonek je napojený na Atrium, které lze využít k posezení s grilováním, společenským hrám, firemním večírkům. Využijte konferenční centra našeho hotelu k víkendovým pobytům pro různé formy vzdělávacích aktivit, na které budou všichni zúčastnění rádi vzpomínat díky působivým dobovým prostorám a vynikajicím specialitám místní kuchyně.

Banketní salonek k firemním večírkům a společenským akcím, Hotel Antoň, Telč


PODSTRÁNKY

Firemní akce

Firemní akce
Pořádání firemních akcí, ubytování a stravování v Hotelu Antoň

Svatby, oslavy

Svatby, oslavy
Svatební hostiny, rodinné oslavy, společenské akce i s ubytováním v Telči

Teambuilding

Teambuilding
Teambuildingové akce v konferenčním centru Hotelu Antoň včetně ubytování a stravování
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HOTEL ANTOŇ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HOTEL ANTOŇ s.r.o.
www.hotel-anton.cz
Adresa

Adresa

Slavatovská 92
Telč 588 56

office@hotel-anton.cz
+420 567 243 862


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha