Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

ABNER a.s. Zařízení z nerezu pro gastronomii Praha

Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline

Transportní vozíky pro pohodlný rozvoz prádla, léků, gastronádob a tabletových systémů

Ať už potřebujete transportní vozík k jakémukoliv účelu, z naší široké nabídky si jistě vyberete. K přepravě prádla a léků nabízíme transportní vozíky policové a kontejnerové, pro převoz gastronádob dodáváme vozíky a skříně, a nedílnou součástí naší nabídky jsou i transportní vozíky pro převoz tabletových systémů.

Aktivní tabletový vozík od společnosti ABNER, a.s.

Transportní vozíky policové a kontejnerové pro rozvoz čistého prádla a léků

V nemocnicích, či jiných sociálních zařízeních je potřeba mít systém přepravy nejrůznějších věcí efektivně promyšlen. Naše společnosti ABNER, a.s., nabízí transportní vozíky, které mohou sloužit k přepravě nejrůznějších potřeb, například léků, čistého prádla či termosů na tekutiny. Pro tyto účely si u nás můžete vybrat ze dvou typů transportních vozíků – policové a kontejnerové. Policové vozíky jsou vyrobeny z nerezu a opatřeny jednou či více policemi. Kontejnerové vozíky se hodí především na sběr špinavého prádla, jelikož jsou opatřeny otvory pro větrání. Snadný přístup k prádlu zajišťuje přední výklopná stěna.

Výdejní a transportní zařízení


Transportní vozíky a skříně pro gastronádoby

Především v restauracích, hotelech či jiném gastronomickém zařízení oceníte transportní vozíky pro převoz gastronádob. Naše široká nabídka vozíků zahrnuje transportní vozíky bez vyhřívání či vyhřívané, i ve variantě transportní skříně. Naše vozíky jsou vyrobeny z kvalitní nerezi a mají praktická madla na bocích vozíku pro snadnější manipulaci. Pro náročnější potřeby jsou tu aktivní transportní vozíky, ve vyhřívané či chlazené variantě, které mají zabudovaný ventilátor nebo zvlhčovač.

Transportní vozíky pro GN


Transportní vozíky pro převoz tabletových systémů

Všude tam, kde využijete naše tabletové systémy, se Vám také budou hodit námi dodávané transportní vozíky, které zajistí jejich snadnější a rychlejší přepravu. Nabízíme neutrální tabletové vozíky v jedno či dvouplášťovém provedení. Pro komfortnější servis dodáváme aktivní tabletové vozíky, které mají zabudovanou elektroniku a k dostání jsou bez opláštění, či v jednoplášťovém a dvouplášťovém provedení. Samozřejmostí jsou také tabletové vozíky s vyhříváním – konečný výběr vždy záleží na Vaší konkrétní potřebě. Pokud si však s výběrem vozíku nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit, ochotně Vám se vším poradíme.

Tabletové transportní vozíky


PODSTRÁNKY

Tabletové systémy

Tabletové systémy
Tabletové systémy, pohodlný způsob stravování, jednoduchá přeprava a konzumace jídla

Transportní vozíky

Transportní vozíky
Transportní vozíky pro pohodlný rozvoz prádla, léků, gastronádob a tabletových systémů

Gastrozařízení

Gastrozařízení
Gastrozařízení, nerezový nábytek, pracovní a mycí stoly, regály a police, fritézy a jídelní podnosy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ABNER a.s. Zařízení z nerezu pro gastronomii Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ABNER a.s.
abner.cz
Adresa

Adresa

Václavské nám. 1
Praha 1 110 00

abner@abner.cz
+420 461 313 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha