Tabletové systémy typ Combiset | Abner Praha

ABNER, a.s.

Tabletové systémy typ Combiset | Abner Praha

ABNER, a.s.
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.

Tabletové systémy pro nemocniční zařízení, ABNER, a.s.

Moderní systém a praktické použití

Kombinace dvou hlavních výhod, čili hygienické čistoty a především snazšího a praktičtějšího vydávání jídla pacientům, přináší tabletový systém. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, tak se jedná o jakési podnosy, které mohou být různým způsobem přizpůsobené, dle typu nemocnice nebo jejich preferencí.

Seznamte se blíže s naší firmou, která má mnohaletou tradici


Existuje několik druhů

Tabletové systémy se dělí na několik druhů. Můžete si vybírat z typů: Thermo Line, Combiset, Thermoset, Menü Mobil a Abner. Zajistíme také kvalitní nádobí pro tabletové systémy nebo dopravníky, jak výdejné, tak také sběrné, aby se nádobí mohlo opětovně a bez problémů vrátit do kuchyně. Talíře mohou být třídílné nebo dvoudílné. Systémy mají také mnoho různých variant.

Pomáháme nemocnicím, aby se u nich pacienti cítili lépe a dostávali stravu teplou a čerstvou rovnou z kuchyně


Pro každou nemocnici je to ideální řešení

Tabletové systémy se hodí pro jakékoliv zdravotnické zařízení, kde musíte pacientům nosit oběd. Je velice problematické dovážet várnice na oddělení a rozdělovat stravu, proto je dobré, když příděly, přesně dle diet a nutričních parametrů rozdělují již v kuchyni do tabletového systému, který udrží jídlo teplé a kvalitní.Více informací naleznete na našich stránkách  https://abner.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Zpracování nerezového materiálu laserem, moderními lisy a další služby

Potřebujete zajistit řezání laserem nebo svařování nerezu? Od toho je tu společnost ABNER a.s.. Zajišťujeme laserové řezání, ohýbání plechu, svařování a broušení nerezového materiálu - vše precizně a bezchybně.

Vydáno 28.02.2017
ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

ABNER, to je gastrozařízení pro všechny kuchyně a jídelny

Zajistit správnou teplotu, chuť i vzhled jídla při jeho podávání je pro spokojenost strávníků velmi důležité. A je potřeba k tomu mít to správné gastrozařízení, které vám přepravu i vydávání jídla usnadní. Firma ABNER proto vyrábí a dodává kvalitní zařízení z nerezu, které je pro přepravu a servírování pokrmů tím nejlepším řešením. Naše gastrozařízení a potřeby se hodí pro všechny velkokuchyně, jídelny a další místa s výdejem jídla.

Vydáno 09.05.2016
THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

THERMOLINE – optimální způsob řešení transportu stravy

Řešíte neustále jak dopravit ke strávníkovi jeho porci jídla co nejrychleji? Chcete, aby byla zachována její optimální teplota a vzhled? Potřebujete transportovat porce na delší vzdálenosti?

Vydáno 19.03.2015Vydáno 17.02.2018
206 Zhlédnutí
Topováno 17.08.2019

Tabletové systémy

Tabletové systémy

Tabletové systémy, pohodlný způsob stravování, jednoduchá přeprava a konzumace jídla

Transportní vozíky

Transportní vozíky

Transportní vozíky pro pohodlný rozvoz prádla, léků, gastronádob a tabletových systémů

Gastrozařízení

Gastrozařízení

Gastrozařízení, nerezový nábytek, pracovní a mycí stoly, regály a police, fritézy a jídelní podnosy