Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš


Debřská 470, Kosmonosy 293 06
Pohřební ústav a služby Stanislav Beneš poskytuje veškeré služby spojené s úmrtím blízkého člověka.
Svými dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru zaručuje kvalitní a profesionální přístup ke každému klientovi a zajistí všechny potřebné záležitosti ohledně pohřbu včetně poradenství a psychologické pomoci.

Klienti si mohou vybrat poslední rozloučení ve smuteční síni či přímo na hřbitově.

Naše smuteční síně se nachází:
- Bakov nad Jizerou
- Benátky nad Jizerou
- Horní Stakory
- Mladá Boleslav
- Čejetice
- Niměřice
- Bělá pod Bezdězem
- Dobrovice
- Bezno

Možnosti smutečních obřadů:
- rozloučení z domu smutku (dekorace katafalku v domě smutku)
- bezobřadní kremace - smuteční rozloučení bez obřadu s následným uložením do urny či hrobu, rodinné hrobky či kolumbária
- možnost krátkého rozloučení i v případě bezobřadní kremace
- v místě dle Vašeho přání (např. smuteční síně a kostely v jiných městech)
- smuteční rozloučení přímo na hřbitově za účasti faráře, s uložením do hrobky nebo hrobu.

Odvoz našimi vozy:
- 2x Volkswagen
- Mercedes (možnost venkovního ozvučení)
- koňský povoz (pro milovníky nostalgických časů

Další možnosti odvozů:
- smuteční obřad párem koní
- projížďky bryčkou
- vyjížďky na koni

Provozujeme Nonstop převozy zesnulých po celé ČR i zahraničí v rámci EU.

Dále pro vás řešíme:
- pronájem a prodej smutečních kytic a různých květinových vazeb dle Vašeho přání
- prodej veškerých smutečních doplňků
- na zakázku zhotovíme fotokeramiku z Vámi vybrané fotografie
- popřípadě památeční sklo

V rámci Našeho pohřebního servisu provádíme:
- vsyp ostatků zesnulého
- kamenické práce
- zajištění právního poradenství
- psychologické poradenství

Smuteční obřad je možné sjednat:
- přes internet pomocí e-mailu
- telefonicky (bezobřadní kremaci)
- ve Vašem bytě
- v našem ústavu
- smuteční obřady je možné platit i na splátky

Pracovní doba po telefonické dohodě kdykoliv.

Prosím nezaměňujte nás s pohřební službou paní Renáty Březinové Benešové, jedná se o dvě zcela odlišné firmy.

Další produkty a služby
  • pohřební ústavy, objednání pohřbu a kremace, převoz zesnulých, ekonomické pohřby, loučky rozptylu a vsypu

Město Vlachovo Březí

Související články
Výroba ekologických rakví

KOMES, spol. s r.o.

Výroba ekologických rakví

Je těžké vyrovnat se s bolestnou ztrátou blízké osoby. Každý pohřeb doprovází nepopsatelný smutek v srdcích příbuzných, rodinných příslušníků, přátel a dalších blízkých. Berte život z té lepší stránky. Firma KOMES spol. s.r.o., vyrábí ekologické rakve různých typů i druhů. Základem je kvalitní rakev, která je vyrobena podle zákonných předpisů.


Cena i parametry ekologické rakve vás příjemně překvapí

KOMES, spol. s r.o.

Cena i parametry ekologické rakve vás příjemně překvapí

Výroba rakví z ekologických materiálů přispívá k šetření životního prostředí. Ekologické rakve jsou totiž zhotovovány z materiálů, které jsou nezávadné, lehce rozložitelné a cenově velmi dostupné. Není potřeba mít ani obavy, že uložit svého blízkého do rakve z recyklovaného materiálu je nedůstojné. Ekologické rakve jsou díky moderním technologiím a postupům na první pohled od těch klasických k nerozeznání. Mají však řadu výhod.


Nová novela zákona o pohřebnictví

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Nová novela zákona o pohřebnictví

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. se snaží pomáhat všem pozůstalým a příbuzným se všemi náležitosti pohřbu. Bohužel je to součást lidského života. Zařídíme, aby rozloučení bylo vždy důstojné. Snažíme se o hladký průběh, aby vše proběhlo decentně a bez zbytečných komplikací.


Pohřební ústav AURIGA – profesionální balzamování zesnulých

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Pohřební ústav AURIGA – profesionální balzamování zesnulých

Při zařizování pohřbu musíte myslet na spoustu věcí. Pokud tak chcete, aby poslední rozloučení proběhlo důstojně a bez komplikací, spolehněte se na skutečné profesionály z pohřebního ústavu AURIGA. Kompletní služby nabízíme pozůstalým po celé České republice již od roku 1991, díky získaným certifikátům navíc jako jediní v ČR nabízíme balzamování zesnulých.


Další produkty a služby
Pohřební služba - Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav a okolí

Pohřební služba - Benátky nad Jizerou, Mladá Boleslav a okolí

Na naši společnost se můžete spolehnout ve všech ohledech. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně - jednáme citlivě a dbáme na osobní přístup, a kvalitní poradenství je u nás samozřejmostí. Zajistíme vše, od okamžiku po úmrtí blízkého, kdy je třeba jej převézt, až po odevzdání veškerých dokladů, provedení obřadu, zhotovení smutečního oznámení nebo úklid bytu po zesnulém.


Jak získat vdovský nebo vdovecký důchod - zjistěte jaká je jeho výše a zda máte nárok

Jak získat vdovský nebo vdovecký důchod - zjistěte jaká je jeho výše a zda máte nárok

Jak získat vdovský nebo vdovecký důchod – nárok má osoba, která splní dané podmínky dle zákona – zjistěte jaká je jeho výše - Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš Kosmonosy


Kremace Bakov - poskytujeme kremace na splátky -  rozloučení se zesnulými dle Vašich přání

Kremace Bakov - poskytujeme kremace na splátky - rozloučení se zesnulými dle Vašich přání

Důstojné rozloučení se zesnulými – kremace Bakov, kremace sjednáváme jak telefonicky, tak po emailu - Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš Kosmonosy


Smuteční obřady, pohřební služby pro důstojné rozloučení s Vašimi zesnulými

Smuteční obřady, pohřební služby pro důstojné rozloučení s Vašimi zesnulými

Smuteční obřady, pohřební služby pro Vaše zesnulé, smuteční obřadní síň Bakov nad Jizerou - důstojné rozloučení s Vašimi zesnulými, soukromé pohřby


Kremace, rozptyl, vsyp, pohřební služby Benátky nad Jizerou.

Kremace, rozptyl, vsyp, pohřební služby Benátky nad Jizerou.

Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš. Dovolte, abychom Vám pomohli z překonáním ztráty Vám blízkého člověka. Se zařizováním smutečního obřadu, a se vším, co souvisí s jeho úmrtím. Naše firma je schopna zajistit veškeré náležitosti související s úmrtím. Smuteční síně, rozloučení dle Vašeho přání, například: -Kosmonosy -Bakov nad Jizerou -Benátky nad Jizerou -Horní Stakory -Mladá Boleslav -Čejetice -Niměřice -Bělá pod Bezdězem -Dobrovice -Bezno -Doksy Mezi naše služby patří například: -převozy zesnulých po celé ČR i zahraničí -odvoz květinových darů na hrob - výroba vazby z umělých květin -vyklizení bytu po zesnulém -výkopy hrobů -otevírání hrobek, exhumace -prodej smutečních doplňků (lampičky, vázičky, obaly na urny ...) -zhotovení nápisů na obaly na urny -provádíme vsyp ostatků na hřbitově -zajistíme rozptyl ostatků na rozptylové loučce -zajistíme postavení urnových pomníků a hrobů ze žuly nebo přírodního kamene V případě Vaší tíživé finanční situace poskytujeme smuteční obřady i bezobřadní kremace na splátky. Tyto bezobřadní kremace lze sjednat e-mailem nebo telefonicky. Pro milovníky nostalgických časů zajistíme pohřební vůz tažený párem koní.


Pohřební služby Mladá Boleslav kremace smuteční síň obřad pohřeb.

Pohřební služby Mladá Boleslav kremace smuteční síň obřad pohřeb.

Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš. Rozhodnete-li se pro náš soukromý pohřební ústav, budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc. Smuteční síně, rozloučení dle Vašeho přání, například: - Kosmonosy - Bakov nad Jizerou - Benátky nad Jizerou - Horní Stakory - Mladá Boleslav - Čejetice - Niměřice - Bělá pod Bezdězem - Dobrovice - Bezno - Doksy Zajišťujeme pro Vás mimo jiné tyto služby: - převoz zesnulého po celé ČR i zahraničí - vyklizení bytu po zesnulém - organizace smutečního obřadu včetně všech formalit - široký výběr rakví k prodeji - zajištění květinové výzdoby včetně odvozu květinových darů na hrob - výroba vazby z umělých květin - výkopy hrobů - zajištění kremace - zhotovení nápisů na obaly na urny - provádíme vsyp ostatků na vsypové loučce - zajistíme rozptyl ostatků na rozptylové loučce - zajistíme postavení urnových pomníků a hrobů ze žuly nebo přírodního kamene -prodej smutečních doplňků (lampičky, váziček, obalů na urny ...) V případě tíživé finanční situace poskytujeme smuteční obřady i bezobřadní kremace na splátky. Tyto bezobřadní kremace lze sjednat e-mailem nebo telefonicky. Najdete nás na adresách: -Kosmonosy, Debřská 470 -Mladá Boleslav, Sirotkova 259U Další podrobné informace o našich službách naleznete na www.pubenes.cz.


Pohřební ústav pohřební služby kremace Mladá Boleslav Kosmonosy

Pohřební ústav pohřební služby kremace Mladá Boleslav Kosmonosy

Pohřební ústav Stanislav Beneš. Přijměte prosím hlubokou soustrast nad Vaší ztrátou a dovolte nám převzít za Vás starosti spojené s organizací posledního rozloučení. Zajišťujeme pro Vás mimo jiné tyto služby: - převoz zesnulého po celé ČR i zahraničí - vyklizení bytu po zesnulém - organizace smutečního obřadu včetně všech formalit - široký výběr rakví k prodeji - zajištění květinové výzdoby včetně odvozu květinových darů na hrob - výroba vazby z umělých květin - výkopy hrobů - zajištění kremace - zhotovení nápisů na obaly na urny - provádíme vsyp ostatků na vsypové loučce - zajistíme rozptyl ostatků na rozptylové loučce - zajistíme postavení urnových pomníků a hrobů ze žuly nebo přírodního kamene - prodej smutečních doplňků (lampičky, vázičky, obaly na urny ...) V případě tíživé finanční situace poskytujeme smuteční obřady i bezobřadní kremace na splátky. Tyto bezobřadní kremace lze sjednat e-mailem nebo telefonicky. Další podrobné informace o našich službách naleznete na www.pubenes.cz.


Pohřební ústav služby smuteční obřad síň kremace Kosmonosy Mladá Boleslav.

Pohřební ústav služby smuteční obřad síň kremace Kosmonosy Mladá Boleslav.

Řešíte nelehkou životní situaci jako je úmrtí blízkého člověka? Rozhodnete-li se pro náš soukromý pohřební ústav, budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc. Jsme schopni vyřešit za Vás vše potřebné včetně formalit a dalších povinností s tím spojených. Smuteční obřady a pohřby zajistíme dle Vašeho přání v požadovaných lokalitách na území Mladé Boleslavi a okolí. Například: - Kosmonosy - Bakov nad Jizerou - Benátky nad Jizerou - Horní Stakory - Mladá Boleslav - Čejetice - Niměřice - Bělá pod Bezdězem - Dobrovice - Bezno - Doksy Řešíme mimo jiné i tyto služby: - převoz zesnulého po celé ČR i zahraničí - vyklizení bytu po zesnulém - organizace smutečního obřadu včetně všech formalit - široký výběr rakví k prodeji - zajištění květinové výzdoby včetně odvozu květinových darů na hrob - výroba vazby z umělých květin - výkopy hrobů - zajištění kremace - zhotovení nápisů na obaly na urny - provádíme vsyp ostatků na vsypové loučce - zajistíme rozptyl ostatků na rozptylové loučce - zajistíme postavení urnových pomníků a hrobů ze žuly nebo přírodního kamene -prodej smutečních doplňků (lampičky, váziček, obalů na urny ...) V případě tíživé finanční situace poskytujeme smuteční obřady i bezobřadní kremace na splátky. Tyto bezobřadní kremace lze sjednat e-mailem nebo telefonicky. Najdete nás na adresách: -Kosmonosy, Debřská 470 -Mladá Boleslav, Sirotkova 259U Budeme rádi, když se na Nás obrátíte a předáte Vaše starosti na Naše bedra!


Pohřební služby, kremace, pohřby, Mladá Boleslav, Doksy, Kosmonosy

Pohřební služby, kremace, pohřby, Mladá Boleslav, Doksy, Kosmonosy

Úmrtí blízkého člověka je vždy velmi nepříjemná a smutná událost. V těchto nelehkých životních chvílích vám pomůžeme zajistit vše potřebné a postaráme se o veškeré formality týkající se pohřbu či kremace. Pohřeb či smuteční obřad vybereme dle Vašeho přání v potřebné lokalitě a místě. Zajistíme pro Vás mimo jiné tyto služby: - převoz zesnulého po celé ČR i zahraničí - vyklizení bytu po zesnulém - organizace smutečního obřadu včetně všech formalit - široký výběr rakví k prodeji - zajištění květinové výzdoby včetně odvozu květinových darů na hrob - výroba vazby z umělých květin - výkopy hrobů - zajištění kremace - zhotovení nápisů na obaly na urny - provádíme vsyp ostatků na vsypové loučce - zajistíme rozptyl ostatků na rozptylové loučce - zajistíme postavení urnových pomníků a hrobů ze žuly nebo přírodního kamene -prodej smutečních doplňků (lampičky, váziček, obalů na urny ...) Smuteční obřady,pohřby a kremace zajišťujeme na území Středočeského kraje a to v lokalitách: - Kosmonosy - Bakov nad Jizerou - Benátky nad Jizerou - Horní Stakory - Mladá Boleslav - Čejetice - Niměřice - Bělá pod Bezdězem - Dobrovice - Bezno - Doksy V případě tíživé finanční situace poskytujeme smuteční obřady i bezobřadní kremace na splátky. Tyto bezobřadní kremace lze sjednat e-mailem nebo telefonicky. Najdete nás na adresách: -Kosmonosy, Debřská 470 -Mladá Boleslav, Sirotkova 259U Neváhejte se na Nás obrátit a ušetřit si spoustu nepříjemných starostí v tomto nelehkém životním období.


Pohřební služby kremace smuteční obřad pohřeb Doksy

Pohřební služby kremace smuteční obřad pohřeb Doksy

Pohřební ústav a služby Stanislav Beneš. Nově otevřená pobočka: Máchova 147, 472 01 Doksy tel. 721 590 999 Dále působíme v těchto lokalitách: Kosmonosy Mladá Boleslav Bakov nad Jizerou Benátky nad Jizerou Horní Stakory Čejetice Niměřice Bělá pod Bezdězem Dobrovice Bezno Kompletně pro Vás zajistíme poslední rozloučení se zesnulým. Možnosti smutečních obřadů: - rozloučení z domu smutku (dekorace katafalku v domě smutku) - bezobřadní kremace - možnost krátkého rozloučení i v případě bezobřadní kremace - v místě dle Vašeho přání (např. smuteční síně a kostely v jiných městech) - smuteční obřad párem koní - projížďky bryčkou - vyjížďky na koni Dovolte Nám převzít část Vašich starostí a smutných povinností. Více informací na www.pubenes.cz


Pohřební služba kremace Bakov nad Jizerou smuteční obřad síň.

Pohřební služba kremace Bakov nad Jizerou smuteční obřad síň.

Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš. Rozhodnete-li se pro náš soukromý pohřební ústav, budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc. Smuteční síně, rozloučení dle Vašeho přání, například: - Kosmonosy - Bakov nad Jizerou - Benátky nad Jizerou - Horní Stakory - Mladá Boleslav - Čejetice - Niměřice - Bělá pod Bezdězem - Dobrovice - Bezno - Doksy Zajišťujeme pro Vás mimo jiné tyto služby: - převoz zesnulého po celé ČR i zahraničí - vyklizení bytu po zesnulém - organizace smutečního obřadu včetně všech formalit - široký výběr rakví k prodeji - zajištění květinové výzdoby včetně odvozu květinových darů na hrob - výroba vazby z umělých květin - výkopy hrobů - zajištění kremace - zhotovení nápisů na obaly na urny - provádíme vsyp ostatků na vsypové loučce - zajistíme rozptyl ostatků na rozptylové loučce - zajistíme postavení urnových pomníků a hrobů ze žuly nebo přírodního kamene -prodej smutečních doplňků (lampičky, váziček, obalů na urny ...) V případě tíživé finanční situace poskytujeme smuteční obřady i bezobřadní kremace na splátky. Tyto bezobřadní kremace lze sjednat e-mailem nebo telefonicky. Najdete nás na adresách: -Kosmonosy, Debřská 470 -Mladá Boleslav, Sirotkova 259U Další podrobné informace o našich službách naleznete na www.pubenes.cz.


Pohřební služby ústav smuteční obřad Kosmonosy Mladá Boleslav

Pohřební služby ústav smuteční obřad Kosmonosy Mladá Boleslav

S velkou pokorou se postaráme o vše potřebné pro Vaše nerušené rozloučení.


Pohřební ústav, smuteční obřad, Mladá Boleslav, Kosmonosy

Pohřební ústav, smuteční obřad, Mladá Boleslav, Kosmonosy

Dovolte, abychom za Vás vyřídili všechny náležitosti a přebrali starosti, které jsou spojeny s posledním rozloučením. Nabízíme Vám své služby s pokornou úctou k Vašemu smutku.