Rychle tuhnoucí lepidlo pro lepení obkladů a dlažby

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie

Rychle tuhnoucí lepidlo pro lepení obkladů a dlažby

Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Ve firmě Tomeš - výroba stavebních hmot s.r.o. se specializujeme nejen na výrobu stavebních směsí, speciálních lepidel, omítek, samonivelačních hmot, sanačních systémů, spárovacích hmot, ale vyrábíme také kvalitní barvy pro interiérové i venkovní použití. Díky odborným znalostem jsme schopni vyrábět interiérové barvy InDeccor i fasádní barvy značky FASADecorr s velmi dobrou kryvostí, omyvatelné a otěruvzdorné, pro běžné i profesionální použití, v pestré škále barevných odstínů.

Fasádní barva FASADecorr Sand

Interiérové barvy InDeccor od firmy Tomeš - výroba stavebních hmot s.r.o.

Pro běžné použití vyzkoušejte například interiérovou barvu InDeccor Live (L), která je odolná proti otěru za sucha, výborně kryje a je snadno roztíratelná. Tato interiérová barva je vhodná k výmalbě obytných prostor, administrativních a výrobních prostor, chodeb. V naší nabídce nechybí matné disperzní interiérové barvy InDeccor, InDeccor Natural (N) a InDeccor Standard (S), které jsou určeny k nátěrům zdiva, vápenných a disperzních omítkovin, betonu, dřevotřískových desek. Naše interiérové barvy InDeccor mají vysokou kryvost a jsou otěruvzdorné. Pro profesionální použití doporučujeme matnou disperzní profesionální interiérovou super bílou barvu InDeccor - Profi (P), která je vysoce kvalitní, s extrémně vysokou kryvostí a otěruvzdorností, určená především pro reprezentativní prostory a InDeccor - Uni (U), což je jemně zrnitá disperzní interiérová barva, se kterou budete rádi přetírat sádrokartóny, zdivo, vápenné a disperzní omítky.

Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr


Fasádní barvy FASADecorr s výbornou krycí schopností a stálostí barev

V sortimentu fasádních barev vám představujeme FASADecorr – silikon, jedná se o vodouředitelnou silikonovou fasádní barvu s vynikajicí kryvostí. Hodí se pro přetírání dekorativních omítkovin, břízolitů a betonů. Tato fasádní barva vyniká samočisticí schopností nátěrového filmu, stálostí barev, vyšší odolností proti vodě a odolností proti znečištění. COLORSIL M je název disperzní fasádní barvy určené k nátěrům nových budov a k renovaci starých objektů. Tato bílá silikátová prodyšná fasádní barva má také výbornou krycí schopnost. Jemně zrnitá disperzní barva FASADeccor SAND je určená především pro přetírání dekorativních omítek a pro hladké fasády. Tato fasádní barva je dobře omyvatelná, nátěr působí přirozeně. V naší nabídce nepřehlédněte ani hladkou disperzní fasádní barvu FASADecorr – acryl, která je dobře omyvatelná, výborně kryje a je odolná proti otěrům. Stálost barevných odstínů, námi vyrobených fasádních barev FASADecorr, je zaručena!


Tónování interiérových barev InDeccor a fasádních barev FASADecorr podle vzorníku

Firma Tomeš - výroba stavebních hmot s.r.o. Vám nabízí výběr interiérových barev InDeccor a fasádních barev FASADecorr v rozsáhlé paletě barevných odstínů. Namícháme Vám barevné tóny přesně podle Vašich představ, naše barvy je možné tónovat do tisíců barevných odstínů. K dispozici máme online vzorník barev nebo nás navštivte v naší prodejně, kde vám poradíme a pomůžeme vybrat barvu do interiéru i na fasádu. Na interiérové barvy InDeccor i fasádní barvy FASADecorr vlastníme certifikáty kvality.

Kvalitní interiérové a fasádní barvy


PODSTRÁNKY

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy
Interiérové barvy InDeccor a fasádní barvy FASADecorr od českého výrobce

Flexibilní lepidla

Flexibilní lepidla
Flexibilní lepidla na obklady a dlažby, lepidla pro zateplovací systémy

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové

Omítky akrylátové, silikonové a mozaikové
Pastovité omítky na bázi akrylátu nebo silikonu, stěrkové mozaikové omítky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Výroba stavební chemie
WEBOVÁ STRÁNKA
Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o.
www.tomes-vsh.cz
Adresa

Adresa

Táborová 888
Smržovka 468 51

prodejna@tomes-vsh.cz
+420 483 382 858


Najdete nás také zde:

ARES
captcha